Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Brisanje oglasa! Misljenje!

Pa ne bih se bas slozila.. Mozda naslovna fotografija sluzi da privuce kupca, ali potencijalni kupac svakako sagleda sve slike. Polazim od sebe.. Ovde mogu da okacim sada bar 10 oglasa koji veze nemaju sa predmetom koji se prodaje a i dalje su aktuelni.. Samo se ja time ne bavim.. neka svako radi po svojoj savesti.. ja sam sigurna da nisam prekrsila pravila a osoba koja brise moje oglase verovatno ima nekih drugih problema..
2021 02 26
> LoolaA: > Pa ne bih se bas slozila.. > Mozda naslovna fotografija sluzi da privuce kupca, ali potencijalni kupac svakako sagleda sve slike. Polazim od sebe.. > Ovde mogu da okacim sada bar 10 oglasa koji veze nemaju sa predmetom koji se prodaje a i dalje su aktuelni.. > Samo se ja time ne bavim.. neka svako radi po svojoj savesti.. ja sam sigurna da nisam prekrsila pravila a osoba koja brise moje oglase verovatno ima nekih drugih problema.. Tacno tako!
2021 02 26
> LoolaA: > Sto se tice ovoga za papuce, obrisala sam.. ali to nije tag.. krsenje pravila je ako stavim u tagovim VS a ne u opisu.. > Ili ja opet gresim? 🤔 > Procitala sam sva pravila.. i nigde ne pise da u opisu ne mozes da navedes da je neki predmet uradjen po uzoru na neki drugi brend.. Ovo oko tagova i mene interesuje. Svojevremeno mi je uklonjen oglas u kojem su kao tagovi bile reci "parfem", "original", kao i naziv brenda i samog parfema. A u opisu predmeta sam navela za koje parfeme bih menjala taj koji sam oglasila (posto je parfem bio ili za prodaju ili za razmenu). Ne razumem u cemu je problem da u opisu predmeta navedem koji parfemi me interesuju za razmenu, kada vec postoji opcija RAZMENA.
2021 02 27
Drago mi je da i druge devojke razumeju o cemu pricam. Uvek sam za to da se navede sta sme a sta ne i da se to postuje, tako i radim, pratim pravila. Ali ovde ocigledno neko ima svoja pravila u glavi po kojima brise oglase.. Nisam ni znala da ukoliko upises u opisu to izlazi i u pretrazi.. ili ne izlazi? Sada je najnezgodnije od svega to sto neko moze napraviti "gresku" a da toga nije ni svestan..
2021 02 27
Da,izlazi u pretrazi sve što se napiše i u opisu predmeta.
2021 02 27
Iskreno nisam imala pojma za to.. Ako neko ima vremena da cita opise samo napred 😁 A sto se mene tice neko moze da stavi na jednoj polovini kolaza mačku a na drugoj stvar koju prodaje, ako se meni predmet svidi ja cu ga kupiti 🤗 Ukoliko mislim da se nesto ne vidi lepo trazicu dodatnu sliku a ukoliko posumnjam da je neka prevara u pitanju necu ni saradjivati, vrlo je prosto.. :) Koliko je samo bilo oglasa gde se sve jasno videlo, sve bilo super, a devojke su prodavale tudje predmete koje nisu nikada stigle kupcu i tako pokrale novac od mnogoh clanica.
2021 02 27
Nisam sigurna ali jedno vreme nije bilo dozvoljeno koristiti velika slova niti druge dodatne ikone kao srca i cvetići. Ne znam da li je to pravilo ili ne, bilo reči o tome i možda neko zna i odgovor.
2021 02 27
Ja zbog posla ne stizem da citam i pratim forum. Nekad bacim pogled ili pratim neku temu s vremena na vreme koja me zanima.. (kao sto je ova za stvari koje smo propustili da kupimo npr. 😁 ) Zato se vodim pravilnikom koji stoji objavljen kod admina na profilu. Tamo ne stoji da je to krsenje pravila. A i moj dobronamerni savet adminu je da pre nego sto nekom pobrise sve predmete upozori clana, mozda neko nije procitao, nov je i ne zna.. ili je slucajno prekrsio neko pravilo.. da dâ sansu da se neko ispravi.. Mozda je pravilnik u medjuvremnu azuriran a neko nije u datom momentu procitao.. Nista ne kosta admina a clanicama puno znaci. Ljubaznost i lepa rec su besplatni 🤗
2021 02 27
A kako da neko zna da krsi neko pravilo ako ono nije jasno navedeno u pravilniku? To samo potvrdjuje da admin(i) brise predmete po svom nahodjenju, sto je, slozicete se, u najmanju ruku bezobrazno.. Po mom misljenju takvu osobu treba upozoriti da krsi neko od pravila.. ili uvesti automatsku poruku, da clan cim se registruje dobije sablonsku poruku pravilnika. Kako ja da znam da ne smem da napisem u opisu nacin na koji saljem? Ako to nije precizirano da se ne sme onda je dozvoljeno.. u suprotnom pravilnik nema smisla, jer niko od nas ne moze da zna kako ce se "cefnuti" nekom u datom trenutku (da se tako izrazim).. @MissDiva, s postovanjem, ali Vasi kolazi realno nemaju veze sa stvarima koje prodajete :) nemojte se uvrediti, ali kad ste se vec javili ne mogu a da ne primetim..
2021 02 27
LoolaA imate puno pravo da se ljitite jer su Vasi kolazi vise nego verodostojni i ne krse pravila sajta uopste. Ovde raznorazne clanice postavljaju kolazne slike koje veze sa predmetom nemaju, ali one nisu toliko vidljive pa im to prolazi nekaznjeno. Vasi oglasi se cesto nalaze u Popularnim predmetima, a.nesto mi govori da se Adminka dalje od te strane i ne bavi sajtom.
2021 02 27
> LoolaA: > A kako da neko zna da krsi neko pravilo ako ono nije jasno navedeno u pravilniku? > To samo potvrdjuje da admin(i) brise predmete po svom nahodjenju, sto je, slozicete se, u najmanju ruku bezobrazno.. > Po mom misljenju takvu osobu treba upozoriti da krsi neko od pravila.. ili uvesti automatsku poruku, da clan cim se registruje dobije sablonsku poruku pravilnika. > Kako ja da znam da ne smem da napisem u opisu nacin na koji saljem? Ako to nije precizirano da se ne sme onda je dozvoljeno.. u suprotnom pravilnik nema smisla, jer niko od nas ne moze da zna kako ce se "cefnuti" nekom u datom trenutku (da se tako izrazim).. > @MissDiva, s postovanjem, ali Vasi kolazi realno nemaju veze sa stvarima koje prodajete :) nemojte se uvrediti, ali kad ste se vec javili ne mogu a da ne primetim.. Zasto se neko uvredi kad se misljenja ne poklope i nestane sa teme? 🤔 Pravda za Vas, ja se slazem sa apsolutno svim sto ste napisali.
2021 02 27
Činjenica da mnogi koriste slike koje veze nemaju sa predmetom, često se reklamiraju i prolazi. Kolaži su meni OK ako pokazuju isti ili skoro identičan predmet da se vidi kako stoji jer na sebi ne možemo prikazati verodostojno.
2021 02 27
mene kolazne slike odbijaju kao i dodatne slike sa neta, na netu sve izgleda super na modelu ali ne uvek i u stvarnosti
2021 02 27
Ovaj sajt je sav s brda s dola. Admin se bavi selektivno odredjenim clanicama, drugima je sve dozvoljeno.Pored toga bavi se trivijalnim stvarima a prevaranata koliko hoces. Pravila nisu jasno definisama i po meni bi trebala da budu vidljivija na sajtu kao i da svaka promena stize na mail clanice. Isto tako nebulozno mi je da admin stavi na forum koji posecuje plafon 20 posto clanova da se u slucaju prevare uvazavaju samo prepiske sa sajta.To znaci da bi svu prepisku oko kupoprodaje trebalo voditi na MK a 90 posto clanica to ne zna.A to je izuzetno bitna stvar. Da ne pricam o tome da 70 posto njih ni ne zna da imamo nove admine pa se ni ne trude da pisu istim jer pre toga godinama admina nije bilo. Sve u svemu MK je za ostale sajtove ovog tipa boranija.
2021 02 27
Hvala @lokibg na podrsci, zaista mi znaci, ti si kupovala od mene i znas kakve stvari prodajem 🤗 Mnoge stvari su mnogo lepse uzivo, to znaju takodje devojke koje porucuju od mene.. Nego necu da se pravdam i dokazujem, imam 8 godina iskustva na ovom sajtu, mislim da to sve govori :) Samo apelujem da jedna poruka poslata clanu kao "opomena" iziskuje manje vremena nego pregledanje i brisanje slika sa profila bez ikakvog objasnjenja. Zasto bi oni kojima je to u interesu takvim postupcima terali clanove sa ovog sajta, kada sve moze lepo da se resi i da svi budu srecni i zadovoljni 😍❤ Pisala sam adminu odmah cim sam videla brisanje slika pa cemo videti kakav cu odgovor dobiti, i da li cu ga dobiti :) Hvala @MamaiTata takodje ❤ Drago mi je da devojke razumeju sustinu.. Vecina hoce da postuje pravila, samo dajte da vidimo koja su.. @makilis, mozda neke stvari lepse izgledaju, ali nije uvek tako.. uglavnom se sa neta stavljaju slike na "modelu" da se vidi kako stvar stoji.. mada opet, svako nosi stvar na svoj nacin i jedna ista stvar drugacije stoji dvema osobama :) @Nensina, nadam se da ima vise admina, jer ispratiti sajt sa ovolikim brojem clanova i oglasa jeste jedan naporan i zahtevan posao.. Za pravila i promene se definitivno slazem..
2021 02 28