Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

♥ OSMOMARTOVSKA medjusobna razmena poklona ♥

Poštovane članice, prošle godine smo imale lepo medjusobno darivanje za 8.mart. Ako ste raspoložene opet, evo prilike za to :-) Pravila su sledeća: 1.Clanice koje zele da ucestvuju ostavljaju (salju meni u inbox) svoje podatke, ali i dobiju podatke druge clanice. Neophodno je da kazu velicinu koju nose, da bi ukoliko darivalac zeli, poslao neki komad garderobe. Članice sa manje od 20 pozitivnih šalju prve paket. 2.Treba da posalju poklon paket na adresu koju su dobile. 3.Da ne bi doslo do razocarenja, vrednost paketa treba da bude minimum 1500 dinara. 4.Posiljalac placa postarinu (ZNAČI KADA ŠALJETE PLAĆATE PTT) 5.Pokloni treba da budu nove stvari ( kozmetika, garderoba SA ETIKETOM!!, knjige, nakit, ukrasi, slatkisi....) 6.Budite kreativne u pakovanju, izboru poklona, neka to budu stvari koje biste i vi zelele da dobijete 7.Igra traje do 10.marta Ovde cemo objavljivati slike poklona i clanica koje su ih primile /poklonile. VAŽNO Molim Vas samo u naslovu poruke kada mi saljete, OBAVEZNO napisite 8.mart, da ne bih neku slucajno preskočila, jer mi je inbox svakodnevno pun poruka. **MOLIM VAS ako niste u mogućnosti da se pridržavate pravila, nemojte se prijavljivati za učestvovanje! Ne bi bilo u redu prema nekome ko jeste. Hvala.**
2021 03 01
Super ideja.. Samo, da li stvari moraju biti bas sa etiketom?
2021 03 01
> Zvezdica⭐: > Super ideja.. > Samo, da li stvari moraju biti bas sa etiketom? Naravno. Zamisli kakav bi cirkus bio da se salje bez etikete pa umesto novo bude ko zna sta. Vec smo videli sta se sve prodaje pod novo, kao novo, bez ostecenja i sl. La reina srecno sa akcijom, da prodje bolje nego prosla. o:)
2021 03 02
Hvala Esprit 🤗 Devojke, akcija važi do kraja sledeće nedelje, znači do 13.3. jer su se javile devojke koje bi učestvovale, a putuju povodom 8.marta, pa nisu u mogućnosti da pošalju.
2021 03 04