Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Uskoro promene na sajtu. Kliknite ovde za više informacija.

Uskoro promene na sajtu. Kliknite ovde za više informacija.

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Dok se pruga ne popravi ...

Pročitah malo pre naslov teme jedne članjce ''da li se popravlja pruga ili sajt...'' otuda inspiracija za naslov x-) Pa dok sajt ne proradi, što nam svima već poduže stvara muku, kako i u prodaji tako i u kupovini, i to u sred sezone, ja ću ostaviti link u ovoj temi ka mom nalog na KP, na kojem ću kačiti stvarčice koje su spremne već nedelju dana, a ne mogu da osvanu na krpicama ,:( https://www.kupujemprodajem.com/matijabosnjak/svi-oglasi/804447/1 Takodje i insta moje_krpice.ns Na MK profilu biće poseban folder označen sa predmetima na sniženju. Čistim lagano, u nadi da će uskoro sve proraditi i da ćemo moći kačiti novu robicu :") ukoliko neko ima još neki predlog,savet, help please o:) :") <3 postaje preiritantna ova situacija... :s
pre 8 dana, 00:28
Kod mene se ne otvara link, baš lepo ako Vam ide i na drugim sajtovima, ja gde god sam probala ništa.. 😂
pre 8 dana, 01:13
Evo popravila sam link, mislim da sam predhodno neku brojku progutala x-) x-) Na KP ponekad kapne, meni lično to nekako nije sajt za garderobu već za ''kuću'', ali se ponekad nešto i proda. Ipak su krpice krpice... ali ovo je sad nekako alternativa, pa šta Bog da... a što se tiče insta, ovo je taman razlog da se malo aktiviram na profilu, jer mi je zaista nekako na poslednjem mestu, do njega ni ne stignem da postavim :')
pre 8 dana, 01:20
Meni super ide na KP...dosta sam kupovala i nastavljam sa kupovinom...i prodaja je tamo bolja.Poklonila sam tamo i dosta stvari i uzela na poklon bez ikakvih uslova,sto me ovde to jako nervira..sve sto sam poklanjala sve sam poklonila od srca pa makar i 5 puta istoj osobi.Sigurnija mi ta ista jer znam da ce podici nego neko nov.Ali uvek ko se prvi javi,njegovo je.Boljemi tamo ide nego ovde..
pre 7 dana, 16:46
Kako ide prodaja preko KP-a? Mora neka alternativa da se nadje s obzirom da nikako da rese problem 🤦🏼‍♀️
pre 7 dana, 17:58
Ja kacim na instagramu ovih dana posto ne mogu ovde. Pa eto ko hoce neka baci pogled na lokicin_ormaric :)
pre 7 dana, 18:28
> Julija09: > Kako ide prodaja preko KP-a? Mora neka alternativa da se nadje s obzirom da nikako da rese problem 🤦🏼‍♀️ Nista od garderobe tamo prodala nisam,vise i ne kacim. U stvari jesam ali decije stvari,za odrasle nista.Idu stvari za kucu,tehnika itd
pre 7 dana, 19:01
Devojke proverite sada! Meni je upravo proradilo posle 7 dana. 🥳🥳🥳❤️
pre 7 dana, 20:28
I meni je isto proradilo posle 20-Set dana. ❤️
pre 7 dana, 22:16
Ja kacim na instagramu ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c138852205eef8c37ccce8f93d4e8d6c.jpg)
pre 7 dana, 22:19
I kod mene radi🤗
pre 7 dana, 22:32
Za sada radi, samo da tako i nastavi 🤣☘️🤗
pre 6 dana, 17:41