Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje predmeta

Moram i ja da se ubacim devojke, pocela sam da objavljujem artikle koje cu dati u rasprodaji ''5 za 1.000 rsd'' i postavila sam cetiri oglasa i nastavljam dalje, vidim na profilu artikla nema nigde koje sam postavila pre par minuta, tako da ocigledno brisu nasumicno, ne znam drugi razlog :(
2021 04 07
> bloodytears: > Pa pise za brisanje : > Moguće je da će se ova lista vremenom proširivati. Administrator ima pravo da obriše bilo koji predmet za koji smatra da nije pogodan da stoji na web stranici. > Tako da verovatno se siri lista Prvo je trebalo da objave sta su dodali na listu, pa onda da brisu. Mislim da brisu nasumicno da bi rasteretili sajt, da mogu da se postavljaju novi predmeti. Ne znam sta bi mogao da bude drugi razlog.
2021 04 07
> jelena2606: > > srebrna: > > Verovatno zavisi od datuma unosa, neko je uneo aprila a neko jula, decembra ili se pravi neki presek par puta godišnje, ne bih tačno znala. > > Davno je bila tema o tome, čini mi se 2018. se krenulo sa tim brisanjem na dve godine. > Srebrna meni stoji oglas obrisan ona haljinica iz maja 2018,kao i jos neki koje sam sada obrisala..A ovi su doslovce nstali a bili su movijeg datuma Jeste, čim je emilyy pomenula haljinice, sinulo mi je da onda nije to u pitanju. Rasterećuju očigledno a niko ništa ne piše ,:(
2021 04 07
Pa nisu normalni,zaista.Na svu srecu ostale su mi neke slike na kompu pa postavljam ali mere nista sve iz pocetka..Takodje i slikanje ,:( Nestalo mi je sigurna 20 oglasa
2021 04 07
To je najveci smor ponovno slikanje i merenje zato ja sve slike cuvam u folderu a mere imam na drugim sajtovima pa samo copy paste zato se ne uzbudjujem zbog ove situacije xD
2021 04 07
Ja jos u rasprodajama objavljivala nesto,a toga uopste nema na profilu :') :')
2021 04 07
Evo i odgovora. Uopšteno, nije naveden konkretan razlog. Nijedan od izbrisanih predmeta nije bio postavljen protivno pravilima. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/967c6bd297e4b62f1cacdf859296c030.jpg)
2021 04 07
U slučaju da se ne vidi: AdminRS Poštovani, Molim Vas da proverite da li su oglasi bili u skladu sa pravilima sajta mojekrpice.rs https❓/mojekrpice.rs/items/odeca/1717139/nedozvoljeni-predmeti Pored već navedenih zabranjenih predmeta, sledeći oglasi će takođe biti obrisani sa sajta mojekrpice.rs: predmeti koji se naručuju iz online prodavnica, oglasi sa slikama sa interneta, preuzetih sa drugih sajtova ili od drugih članova, komercijalna prodaja - prodaja u više veličina i boja, oglasi za prodaju predmeta na gomili, oglasi za prodaju LOT-a ili seta sa navedenom cenom po komadu, a ne za ceo LOT ili set, oglasi u kojima se reklamira profil ili rasprodaja/sniženje na profilu, oglasi u kojima se traži određen predmet, oglasi koji za naslovnu sliku imaju kolaž od 3 ili više slika, ako se oglasi predmet koji je u očigledno lošem stanju, prljav i sl., oglasi koji koriste slike i sadržaj drugih online prodavnica, oglasi koji reklamiraju butike, oglasi koji pozivaju korisnike da poruče predmete sa drugog sajta, oglasi na čijim slikama se vidi da su predmeti slikani u buticima/prodavnicama, bilo koja vrsta usluga - frizeri, manikir/pedikir, tarot, prodaja životinja. Sve što nije u skladu sa pravilima sajta, briše se bez prethodnog obaveštenja. Srdačan pozdrav
2021 04 07
Ja nisam bila ni u jednoj kategoriji.Svi oglasi po pravilima oni koji su obrisani
2021 04 07
Jedino ako računaju kolaž sa slikom sa interneta, dva takva sam imala, ali to je davno raspravljeno kroz više tema članice Lola, dakle ništa nedozvoljeno. Hvala mmikalacki što si ovo podelila sa nama, i dalje je nonsens.
2021 04 07
Mogu se koristiti fotografije sa interneta kao pomoćne ali mogu imati od drugog do petog mesta među fotografijama Po ovome sto pise po novom vise ne sme biti prva slika sa neta cak ni u kolazu sa nasom slikanom
2021 04 07
Blody.Vec odavno ne sme prva slika da bude sa neta pa cak ni u kolazu..Posle moze ali prva slika ne.
2021 04 07
To nisam znala zato su mnogima izbrisane slike i eto resena misterija brisanja Lolinih slika
2021 04 07
> jelena2606: > Ja nisam bila ni u jednoj kategoriji.Svi oglasi po pravilima oni koji su obrisani Isti slučaj i kod mene. Meni je bukvalno obrisano nekoliko poslednjih strana. Dakle, nemoguće da je svaki od tih oglasa prekršio neko pravilo.
2021 04 07
Imala sam prepisku sa adminkom oko osvetnicke negativne od prodavca koji mi je uvalio nesto,pre izvesnog vremena.Tada mi je skrenula paznju na dva moja oglasa i kazala da izmestim slike posto nije dozvoljeno da bude na prvom mestu.
2021 04 07
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13