Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Uskoro promene na sajtu. Kliknite ovde za više informacija.

Uskoro promene na sajtu. Kliknite ovde za više informacija.

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Sad ne radi dopuna novcanika !

Jel radi nekom ?
pre 11 dana, 21:32
Ništa više ne radi na ovom sajtu❗️😡
pre 11 dana, 23:51
> emilyy: > Ništa više ne radi na ovom sajtu❗️😡 Samo nasi zivci 🙈
pre 11 dana, 07:03
Ni meni ne radi 🤯🤯🤯
pre 10 dana, 18:19
😑😑
pre 10 dana, 18:38
Ne radi ni meni...
pre 10 dana, 00:33
Zdravo devojke, ja imam pitanje, da li novcanik moze da se dopuni na jos neki nacin osim onog preko sms poruke? I da li je to preko sms poruke jednokratno ili ce svakog meseca da mi naplacuju tu uslugu? Hvala unapred
pre 8 dana, 13:50
> antoninamax: > Zdravo devojke, ja imam pitanje, da li novcanik moze da se dopuni na jos neki nacin osim onog preko sms poruke? I da li je to preko sms poruke jednokratno ili ce svakog meseca da mi naplacuju tu uslugu? Hvala unapred Do sada je to, putem sms-a, bio jedini nacin. Naplate Vam tako sto stigne kao stavka na mesecnom racunu koji placate za mobilni. Moguce da ce sada u okviru najavljenih izmena na sajtu da bude novina/promena i sto se novcanika tice.
pre 8 dana, 13:55
Dal' je nekom proradilo ? 🤔
pre 8 dana, 14:03
To ne znam, ja sam uplatila malo pre nego sto su poceli sa ovim izmenama i traje mi do juna. :)
pre 8 dana, 14:08
> MALAODSTILA: > To ne znam, ja sam uplatila malo pre nego sto su poceli sa ovim izmenama i traje mi do juna. :) Ja potrosila sav kredit na istaknute predmete 🙈
pre 8 dana, 17:41
> MALAODSTILA: > > antoninamax: > > Zdravo devojke, ja imam pitanje, da li novcanik moze da se dopuni na jos neki nacin osim onog preko sms poruke? I da li je to preko sms poruke jednokratno ili ce svakog meseca da mi naplacuju tu uslugu? Hvala unapred > Do sada je to, putem sms-a, bio jedini nacin. Naplate Vam tako sto stigne kao stavka na mesecnom racunu koji placate za mobilni. > Moguce da ce sada u okviru najavljenih izmena na sajtu da bude novina/promena i sto se novcanika tice. Znaci svakog meseca mi to naplacuju preko racuna? Kako se posle « odjavljuje » da mi vise ne skidaju?
pre 8 dana, 23:03
Nikako, kad prodje mesec dana, ili za koliko meseci ste uplatili, ako ne želite više da plaćate, nećete imati VIP uslugu i to je to.😄 Nestane onaj poster sa profila i predmeti Vam više neće biti razvrstani po kategorijama.
pre 8 dana, 23:45
> antoninamax: > Znaci svakog meseca mi to naplacuju preko racuna? Kako se posle « odjavljuje » da mi vise ne skidaju? Bas kao sto je Emilyy rekla..Pre kupovine usluge VIP clanstva treba da "dopunite svoj novcanik" - to je zapravo ono sto placate sms-om. Do sada su bili moguci iznosi tipa 180 din., 240 din., 360 din., 600 ...vi izaberete jednu od tih kategorija i odabrani iznos Vam se jednokratno javlja kao stavka na racunu za mob. A onda taj iznos na Krpicama mozete da trosite na clanstvo, promocije i druge usluge...odmah ili kasnije..jednokratno ili iz vise delova Nadam se da sam bar malo razjasnila
pre 8 dana, 00:40
Hvala vam devojke 😊
pre 8 dana, 10:48
1 2 Sledeći