Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dekanti zabranjeni?!

Slažem se sa vama, da je nekih dovoljno i 5ml.Ovde sam krenula sa komentarima samo zbog drame onih koji prodaju iste. Inače ne bih. Meni da zabrane prodaju gel lakova, što se pomenulo ovde na temi, u životu ne bih otvorila temu. Zabranili ok, imam limundo, kupindo, kp... Koga briga.
2021 04 08
> LUCIFERCE: > Žene nema dekanta više, možete me hejtovati do sutra, nisam ja to odlučila. 😁 Na drugim sajtovima možete, pa izvolite. Ili lepo na slepo kupite, šta tome fali. Ako vam se ne dopada prosledite dalje. Ne znam ko vas hejtuje. Pisali ste, po mom misljenju, neke nelogicnosti i na to sam reagovala. A to nije hejt. Bzvz ako ste to tako shvatili, zao mi je.
2021 04 08
> simona7: > Pretpostavljam,gledajuci iz njihove vizure,da je razlog taj sto ne mogu da imaju uvid u slucaju reklamacije kupaca jer nije u originalnoj ambalazi. Takodje su naveli da prilikom prodaje parfema mora da se slika batch code i da je iskljucivo u roku. To je nebuloza vezano za parfeme jer cesto i na deklaracijama parfema pise da je rok neogranicen ili formalno 36meseci jer parfemi nisu kreme,kozmetika koja lako podleze kvarljivosti.Za parfem je jedino merilo- mirisno stanje parfema koje nema veza sa batch kodom tj godinom proizvodnje jer i parfem koji je i "u roku" moze da uzegne jer nije adekvatno skladisten. Pa,na aukcijama sirom sveta mnogi parfemi koji su stari nekoliko decenija i koji se odavno vise ne proizvode, nisu "u roku" a dostizu sumanute cifre. Na kraju,batch kodove imaju i kopije i to nije nikakva garancija ni za originalnost niti za mirisnu isparavnost. ovo sa istekom roka parfema je tek apsurd i sta , brisace one oglase gde su parfemi stariji od 2-3 godine??? ja sam skoro dosla u posed opiuma iz 1980te ...mirise besprekorno . Ovo pravilo stvarno ne moze da se odnosi na parfeme
2021 04 08
> LUCIFERCE: > Slažem se sa vama, da je nekih dovoljno i 5ml.Ovde sam krenula sa komentarima samo zbog drame onih koji prodaju iste. Inače ne bih. Meni da zabrane prodaju gel lakova, što se pomenulo ovde na temi, u životu ne bih otvorila temu. Zabranili ok, imam limundo, kupindo, kp... Koga briga. pa evo ja nemam ni limundo i kupindo ni nista osim Mk nemam ni facebook ni instagram kad smo kod toga 😀 znaci samo ovde mogu i da prodam i da kupim ne dramim 😀 samo kazem da je pravilo besmisleno, i glupo A svi cemo se prilagoditi pravilima svejedno ako to bude pravilo (ja sam pisala adminu , nisam jos uvek odgovor dobila)
2021 04 08
Lilali, drago mi je sto ste se ukljucili u temu, mada ne verujem da ce ovo dopreti do admina. Luciferce, stvarno mi nije palo na pamet da vas pitam za savet da li da otvaram ovu temu... i sumnjam da ce mi to u zivotu pasti :D :D
2021 04 08
Mislim da je Saska otvorila temu iz ugla kupca prevashodno a ne iz ugla prodavca (kako i sama napominje vise puta)
2021 04 08
> lilali: > Mislim da je Saska otvorila temu iz ugla kupca prevashodno a ne iz ugla prodavca (kako i sama napominje vise puta) Naravno. Sta ima da dramim za parfeme koje vec imam i koje sam ovde dekantovala. Mene zanima upoznavanje sa parfemskim kompozicijama i sve ono sto je simona7 napisala u jednom od svojih postova: dozivljaj parfema kao umetnickog dela.
2021 04 08
> saskabg: > Lilali, drago mi je sto ste se ukljucili u temu, mada ne verujem da ce ovo dopreti do admina. > Luciferce, stvarno mi nije palo na pamet da vas pitam za savet da li da otvaram ovu temu... i sumnjam da ce mi to u zivotu pasti :D :D Iskrena da budem, mislila sam da ste se ipak trebali konsultovati sa mnom oko otvaranje teme. 😊❤️
2021 04 08
> LUCIFERCE: > Zao mi je sto su vam uklonili oglase bez najave, međutim ima smisla ova zabrana. Apsolutno razumem poentu ovoga. Koliko se puta desilo da se uvaljuju razne vodice u original bocama? Druga stvar, kako se može dokazati da se u dekant pakovanju nalazi original parfem, sve i da pored stoji originalna boca sa kodom, ko mi garantuje da se baš to nalazi u dekant pakovanju? Treća stvar, veliki broj onih koji prodaju dekante, stavljaju visoke cene za parfeme koje možete testirati svuda.Postoje i oni koji prodaju dekante zaista skupih, niche parfema i zbog njih mi je zaista zao. Za ove sto prodaju Burberry po ceni od 1500 10ml, a isti se na sniženju može naći za 6000 od 100ml, ni malo nije. ako neko hoce da vas prevari , prevarice vas sta god da od njega kupujete
2021 04 08
> LUCIFERCE: > > saskabg: > > Lilali, drago mi je sto ste se ukljucili u temu, mada ne verujem da ce ovo dopreti do admina. > > Luciferce, stvarno mi nije palo na pamet da vas pitam za savet da li da otvaram ovu temu... i sumnjam da ce mi to u zivotu pasti :D :D > Iskrena da budem, mislila sam da ste se ipak trebali konsultovati sa mnom oko otvaranje teme. 😊❤️ Kada mi dogori do noktiju pa pozelim da otvorim temu kako bih nepoznatim ljudima sa sajta nicim izazvana pisala koji parfem nanosim pred spavanje, koji parfem voli moja mama, koji mi je omiljeni parfemski nos, koliko njegovih zivotinja imam i, sto mi je najveci biser, da pisem post o tome da na sajtu neko prodaje Trussardi Phyton (kao da pretraga ne postoji), obavezno vam se javljam radi konsultacije. :D Dakle, pogledah vasu parfemsku temu. Eto, sada sam bogatija za gorenavedene informacije, samo ne znam koji ce mi to djavo i kakve to veze ima sa parfemima. :D
2021 04 08
> lilali: > ovo sa istekom roka parfema je tek apsurd > i sta , brisace one oglase gde su parfemi stariji od 2-3 godine??? > ja sam skoro dosla u posed opiuma iz 1980te ...mirise besprekorno . Ovo pravilo stvarno ne moze da se odnosi na parfeme Blago tebi <3
2021 04 08
> srebrna: > > lilali: > > ovo sa istekom roka parfema je tek apsurd > > i sta , brisace one oglase gde su parfemi stariji od 2-3 godine??? > > ja sam skoro dosla u posed opiuma iz 1980te ...mirise besprekorno . Ovo pravilo stvarno ne moze da se odnosi na parfeme > Blago tebi <3 preljubaviiiii ❤️
2021 04 08
Tema je lepa i okej u moru bespotrebnih svakodnevnih tema koje se bave glupostima, LUCIFERCE je pretpostavljam mlada žena/devojka koja tek uči o parfemima i tema je sasvim u tom tonu, devojke, u pravu ste za dekante u potpunosti, žalosno je što to više nije dozvoljeno ali ovaj sajt je oduvek imao određenu količinu nebuloze u sebi i eto, sada se nebuloze samo proširuju. Imaćemo dom, kako kažu žuta slova pa ćemo moći prodavati miksere i multipraktike ili ponjavice po kategorijama :,'( :,'( :,'( :,'(
2021 04 09
Kad počnu masovno da se prodaju šerpe i tiganji dobijeni u Coca-Cola nagradnoj igri! 😩😆
2021 04 09
> emilyy: > Kad počnu masovno da se prodaju šerpe i tiganji dobijeni u Coca-Cola nagradnoj igri! 😩😆 Ahahahahahahahahahahahha slatko si me sada nasmejala, emilyy :') :') :')
2021 04 09
1 2 3 4 5 6 7