Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Porudžbine iz e-prodavnice /

Rucni sat-iskustva, preporuke?

Da li neko ima iskustva sa brendom "Pierre Lannier"? Razmisljam da narucim njihov sat, ali posto mi se prethodno pokvario "Swatch" sat (trajao godinu i nesto), ne znam sta da kupim po pristupacnoj ceni, a da izdrzi malo duze? Da li ima neko da je zadovoljan kvalitetom svog rucnog sata?
2021 05 03
Festina,Fosill.
2021 05 09
Vazi, hvala na informaciji! :- )
2021 05 11
> AnitaMaldo: > Da li neko ima iskustva sa brendom "Pierre Lannier"? > Razmisljam da narucim njihov sat, ali posto mi se prethodno pokvario "Swatch" sat (trajao godinu i nesto), ne znam sta da kupim po pristupacnoj ceni, a da izdrzi malo duze? > > Da li ima neko da je zadovoljan kvalitetom svog rucnog sata? godinama nosimo njihove satove...i suprug i ja...baterija mi je trajala 10 g,,,konkretno smo kupovali u Bonaru...garancija im je solidna,imaju svoj servis,kada mi je posle 10 g narukvica koja je u vidu bas narukvice pukla,znaci istu takvu posel 10 g su mi dostavili...imaju veliki izbor modela...preporuka
2021 06 29
Hvala na poruci, mada sam dobila i neki drugaciji feedback u medjuvremenu za njih, ali dobro, zavisi od slucaja do slucaja. Uglavnom, sad razmisljam da probam sa Citizen-om ili Casio-om jer sam cula da su vrlo kvalitetni.
2021 07 09
Citizen su kvalitetni satovi ( ako je originalan ) , i naravno potrebno je da baterija bude kvalitetna ( ako je quartz sat u pitanju ) .
2023 02 20