Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Koliko trošite na sebe mesečno?

Zavisi od meseca do meseca. Krpice uvek gledam da kupim kad je neki popust, tipa sezonsko snizenje ili standardno vec oko nekih praznika, kao sto je vec tradicija, pa su npr.sbi dsvali popuste i sad za Vaskrs. I to mi vazi i za obucu. 🙂
2021 05 07
Sve što zaradim :D Dosta, baš dosta. Svesna da preterujem. Ali šta da radim, kada volim i garderobu i cipele i kozmetiku i šminku... Ali uglavnom kupujem sve na sniženju. Retko kada po punoj ceni. Kod kozmetičara ne idem, nemam poverenja u ove lokalne, a i investirala sam u IPL lumea prestige. Na manikir/pedikir takođe. Ne bih želela da budem još jedna u nizu sa gel noktima... Sama se farbam, ne feniram se, tako da kod frizera samo periodično na šišanje. Kozmetika i šminka, naročito ruževi i svi proizvodi za usne su moja slabost. Kao bivša atletičarka a sada rekreativni dugoprugaš, dosta novca ulažem i u sportsku opremu i dobre patike. Naravno, tu su i knjige ali to je već druga tema :)
2021 05 07
Pre puno, zadnjih meseci skoro, pa nista
2021 05 07
Poprilično.. Nemam decu pa trošim na sebe ili bratove klince.. Nemam mere što se njih tiče.. Ja sam od onih koja ništa nemam i sve mi treba.. Volim botox, masažu, raznorazne tretmaneee, kafanu, putovanje.. Radim tri posla.. Državni, nokte i Herba life.. Nemam puno slob vremena ali sam sama kriva za to.. Potrošim u proseku od 30 do 50.000..bez hrane, računa, nekog izlaska.. Naravno sve kupujem na rate.. 😎
2021 05 07
Takođe sam student pa se trudim da imam minimalne rashode. Dajem mesečno na nokte, frizer 2x godišnje šišanje jer imam prirodnu kosu, ako imam neki događaj onda više puta feniranje. Za posebne događaje plaćam šminku, a inače se šminkam sama. Kozmetiku sve po potrebi kupujem, garderobu hvatam sniženja, polovne robe, retko kada punu cenu. Pre par dana sam se otvorila i kupila 2 para patika, skup duks, biciklu..
2021 05 07
Ja sam provalila da ove godine nikad manje novca nisam imala, a nikad vise nisam bila da imam nokte, frizuru, poneki tretman i kozmetika. Sva sreca, zamislite da su kod nas skupi frizeri i kozmeticari kao po svetu, bilo bi veselo 😄
2021 05 07
> SvetlanaRadic: > Slabo, u zadnjih par meseci skoro uopste... specifican ukus i stil dozvoljava kupovinu 2-4 puta godisnje :') > Frizer jednom u 4 meseca sisanje, sad kad krene toplo vreme bice depilacija... u svakom slucaju zanemarljiva cifra, ni ne znam kolika je > Jedini veliki izdatak koji sam imala skorije je hirursko vadjenje umnjaka, tako da to racunam u brigu o sebi :') Ja juce skinula konce, isto hirursko vadjenje, saosecam :D :D
2021 05 08
> <3Suncokret<3: > Ja sam provalila da ove godine nikad manje novca nisam imala, a nikad vise nisam bila da imam nokte, frizuru, poneki tretman i kozmetika. > Sva sreca, zamislite da su kod nas skupi frizeri i kozmeticari kao po svetu, bilo bi veselo 😄 Volela bih da su kod nas skupi frizeri i generalno usluge ulepšavanja kao u svetu, jer bi to značilo da imamo i takve plate i takav standard. Sa 3.000-3.500 evra platom, nije problem dati 120 evra za sisanje i feniranje.
2021 05 08
Dosta trošim, uglavnom na garderobu. Bolje da ni ne sabiram jer ću pasti u nesvest. 😁 Sad sam i terasu sređivala, pa je i tu otišlo 9000, a još nisam sve ni nabavila, tako da se troškovi samo ređaju. 😁
2021 05 08
> Kupina: > > SvetlanaRadic: > > Slabo, u zadnjih par meseci skoro uopste... specifican ukus i stil dozvoljava kupovinu 2-4 puta godisnje :') > > Frizer jednom u 4 meseca sisanje, sad kad krene toplo vreme bice depilacija... u svakom slucaju zanemarljiva cifra, ni ne znam kolika je > > Jedini veliki izdatak koji sam imala skorije je hirursko vadjenje umnjaka, tako da to racunam u brigu o sebi :') > Ja juce skinula konce, isto hirursko vadjenje, saosecam :D :D Sva sreća pa sam to "završila" dok sam imala besplatne stomatološke intervencije za vreme porodiljskog bolovanja. Inače...trošim, nije da ne trošim, al to ide iz mojih "crnih fondova". Oko pedesetak evra mesečno, nekad preteram, nekad ni toliko, alk je to neki prosek.
2021 05 08
> Sara20: > > Kupina: > > > SvetlanaRadic: > > > Slabo, u zadnjih par meseci skoro uopste... specifican ukus i stil dozvoljava kupovinu 2-4 puta godisnje :') > > > Frizer jednom u 4 meseca sisanje, sad kad krene toplo vreme bice depilacija... u svakom slucaju zanemarljiva cifra, ni ne znam kolika je > > > Jedini veliki izdatak koji sam imala skorije je hirursko vadjenje umnjaka, tako da to racunam u brigu o sebi :') > > Ja juce skinula konce, isto hirursko vadjenje, saosecam :D :D > Sva sreća pa sam to "završila" dok sam imala besplatne stomatološke intervencije za vreme porodiljskog bolovanja. > Inače...trošim, nije da ne trošim, al to ide iz mojih "crnih fondova". Oko pedesetak evra mesečno, nekad preteram, nekad ni toliko, alk je to neki prosek. I moram da pohvalim dz Krivolačka.... zube su mi sredili za dva meseca. Operacija umnjaka mi je zakazana danas za sutra. Žena se sa mnom drndala 55 minuta. Na posletku, alal im vera
2021 05 08
Puno.. Pre sam trosila preko 200e mesecno na garderobu i preko 100e mesecno na macke - imam ih puno i kupujem im kvalitetnije (skuplje granule) i puno slatkisa. Onda sam kupila auto i sad trosim mnogo na auto - kredit i gorivo; i dalje trosim mnogo na mace, ali znatno manje na sebe jer nemam vise gde sa stvarima dok ne kupim novi ormar :D *ne mislim novi ormar u smislu da imam dva, nego smo se preselili iz jedne kuce u drugu i stvari su mi sto u staroj kuci sto po civilucima i policama dok ne kupim ormar za novu :') Kod frizera idem na 6 meseci, kod kozmeticara na svakih mesec dana. Sampon za kosu mi traje 4-5 meseci, balzam oko mesec i po do dva meseca, sampon za telo i losion mi nisu skupi, a pakovanja su velika pa lepo traju, proizvode za stilizovanje kose sam nakupovala razne jos pocetkom prosle godine i nikako da ih potrosim do sad... Jedino smatram da bi trebalo da pocnem da ulazem u negu koze lica, al nikako da pocnem :/
2021 05 09
Na mene i decu izmedju 40 i 60 000 mesecno na garderobu i igracke i jos 10 000 ode na kozmetiku t.j tri proizvoda koja koristim. Za ostalo nemam racunicu. Nokte nemam,kod frizera ne idem jer se sisam sama
2021 05 09
1 2