Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Stil toliko specifican da se tesko nalaze stvarcice

> DoliBlack: > Ja se možda malo neobičnije oblačim, tako da samo polovno i vintage mogu da kupim. Teže nalazim, ali znam šta tražim, pa nekad i naletim na nešto zanimljivo. Ove pantalone su mi skorašnji dobar ulov. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/13dd205badbce33137fff25c8a960cdd.jpg) > Veći je problem što brdo stvari imam, pa zato teško nalazim ono što još nemam, još u mojoj veličini... 😁 Dobre pantalone!!! 🔥🔥🔥 Svima nam preostaje da se snalazimo. 😅
2021 06 15
Hvala! 😀 Dobri tagovi za predmet pomažu u pretrazi, pa apel za sve koji imaju nešto posebno da detaljnije opišu, a ne da napišu samo majica ili pantalone. 😁 Ko će to naći i kako?! 😁
2021 06 16
> DoliBlack: > Hvala! 😀 Dobri tagovi za predmet pomažu u pretrazi, pa apel za sve koji imaju nešto posebno da detaljnije opišu, a ne da napišu samo majica ili pantalone. 😁 Ko će to naći i kako?! 😁 E to! Tako i ja trazim pa jedva nadjem. Desi se cesto da je prodato. 😂😂😂 A kad ukucas npr. samo suknja, svasta izlazi i to mnooogo rezultata.
2021 06 16
> UltraStore: > Ja imam gori problem. Sviđa mi se 67 različitih estetika i lako nađem ono što mi se dopada. Jedini problem je što sam visoka i pantalone standardne dužine za naše standarde su mi negde na pola listova. U tih 67 različitih estetika, ne sviđa mi se ni jedna estetika 3/4 pantalona 😂 > A ništa što mi se sviđa nema smisla : > Klasičan, elegantan stil > Poslovni stil (ali ova moderna verzija, ne plitke pantalone sa belom košuljom i kratkim blejzerom) > Gothic stil > Pastel goth > Pin up > Edgy > grunge > "princeza" ili ti - pufnaste haljine do poda > Boss bitch > Instagram baddie > Onaj provokativni stil gde se nose kožne kratke suknje, ekstra uske pantalone, korseti i slično, ali ne baš kao Gothic > Ne znam tačno koja era, ali one vintage haljine midi dužine sa karnerima, čipkom, puno slojeva > Bukvalno sve u svašta 😂 I meni isto 😂😂😂😂 jedan dan izadjem u cvetnih haljini do kolena i metnem neko maramižce na glavu, drugi dan u skejterkama i rancem na ledjima, treci dan kosulja i sako 😂 nidje veze
2021 06 16
> Debela_devojka: > > UltraStore: > > Ja imam gori problem. Sviđa mi se 67 različitih estetika i lako nađem ono što mi se dopada. Jedini problem je što sam visoka i pantalone standardne dužine za naše standarde su mi negde na pola listova. U tih 67 različitih estetika, ne sviđa mi se ni jedna estetika 3/4 pantalona 😂 > > A ništa što mi se sviđa nema smisla : > > Klasičan, elegantan stil > > Poslovni stil (ali ova moderna verzija, ne plitke pantalone sa belom košuljom i kratkim blejzerom) > > Gothic stil > > Pastel goth > > Pin up > > Edgy > > grunge > > "princeza" ili ti - pufnaste haljine do poda > > Boss bitch > > Instagram baddie > > Onaj provokativni stil gde se nose kožne kratke suknje, ekstra uske pantalone, korseti i slično, ali ne baš kao Gothic > > Ne znam tačno koja era, ali one vintage haljine midi dužine sa karnerima, čipkom, puno slojeva > > Bukvalno sve u svašta 😂 > I meni isto 😂😂😂😂 jedan dan izadjem u cvetnih haljini do kolena i metnem neko maramižce na glavu, drugi dan u skejterkama i rancem na ledjima, treci dan kosulja i sako 😂 nidje veze Uvek treba biti otvoren za razne kombinacije. 😊😊😊
2021 06 16
Meni, recimo, nije poenta u tome da kupim gotov stil, nego da sasvim obične stvari nosim na neobičan način. Ili pak da pomerim granice klasike. Verovatno zbog toga što sam bila tinejdžerka u vremenu kada ničega nije bilo i mašta je morala sama da stvara to što bih želela. Gore oslikan steampunk fazon vrlo lako može da se postigne i belim košuljama uz kombinovanje širokih braon pojaseva, suknji na karnere i čarapa sa štraftama.
2021 06 16
> kaileenakala: > Meni, recimo, nije poenta u tome da kupim gotov stil, nego da sasvim obične stvari nosim na neobičan način. Ili pak da pomerim granice klasike. Verovatno zbog toga što sam bila tinejdžerka u vremenu kada ničega nije bilo i mašta je morala sama da stvara to što bih želela. Gore oslikan steampunk fazon vrlo lako može da se postigne i belim košuljama uz kombinovanje širokih braon pojaseva, suknji na karnere i čarapa sa štraftama. Tacno. Nekad je najjednostavnije😅 najbolje. A u moru garderobe koju vec imamo, sigurno se nadje poneka stvarcica koja se moze kombinovati. 😊😊😊
2021 06 16
Ja sam furala sličan stil pre 20 godina dok nisam promenila lični opis a i ukus definitivno 😂 Korsete sam pobacala ali imam jednu haljinu koju sam sačuvala jer je bila preskupa i bilo mi je žao da je bacim iako sam je jednom nosila. Ako uspem da je nađem poslaću ti slike jer sam u haosu trenutno zbog selidbe.
2021 06 20
> Jaspis: > > DoliBlack: > > Hvala! 😀 Dobri tagovi za predmet pomažu u pretrazi, pa apel za sve koji imaju nešto posebno da detaljnije opišu, a ne da napišu samo majica ili pantalone. 😁 Ko će to naći i kako?! 😁 > E to! Tako i ja trazim pa jedva nadjem. Desi se cesto da je prodato. 😂😂😂 > A kad ukucas npr. samo suknja, svasta izlazi i to mnooogo rezultata. Ja imam strasan problem sa ovim, prodju gooooooooodine da nadjem komad koji mi se bas svidi a ono pise "torba" u naslovu i u opisu "torba na prodaju" bez ICEGA! Pa ti sad nadji tu TORBU :@ Mislim da se jednostavno neki prodavci ne trude a drugi nece da gube vreme na krpice koje nisu aktuelne, poslednja moda blabla i onda ajd' ti sad nadji. Inace evo moje estetike u bukvalno 2 slike :') :') :') ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ad06ccfda5fba0f8676c6c5c8143020d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/96d93539a2d337e046abdd5a030c31ea.jpg)
2021 06 21
✨ Inace uspesno kombinujem oba stila zajedno ✨ :') :') :')
2021 06 21
Daaa... A neki ni ne znaju šta prodaju, pogotovo kad su u pitanju neke kod nas manje poznate marke, pa ne napišu u opisu, a ono retko blago za neke smešne pare. 😁
2021 06 21
> DoliBlack: > Daaa... A neki ni ne znaju šta prodaju, pogotovo kad su u pitanju neke kod nas manje poznate marke, pa ne napišu u opisu, a ono retko blago za neke smešne pare. 😁 I to isto!! Nasla sam skoro Hell Bunny suknjicu za 800 dindzi, verovatno devojka uopste ne zna za taj alternativni brend odece i koliko je skup :') a napisala je samo "buny" za ime brenda, potpuno slucajno sam nasla
2021 06 21
O tome pričam 😊
2021 06 21
> Njenjam: > Ja sam furala sličan stil pre 20 godina dok nisam promenila lični opis a i ukus definitivno 😂 > Korsete sam pobacala ali imam jednu haljinu koju sam sačuvala jer je bila preskupa i bilo mi je žao da je bacim iako sam je jednom nosila. Ako uspem da je nađem poslaću ti slike jer sam u haosu trenutno zbog selidbe. Vazi se ♥️♥️♥️
2021 06 23
> SvetlanaRadic: > > Jaspis: > > > DoliBlack: > > > Hvala! 😀 Dobri tagovi za predmet pomažu u pretrazi, pa apel za sve koji imaju nešto posebno da detaljnije opišu, a ne da napišu samo majica ili pantalone. 😁 Ko će to naći i kako?! 😁 > > E to! Tako i ja trazim pa jedva nadjem. Desi se cesto da je prodato. 😂😂😂 > > A kad ukucas npr. samo suknja, svasta izlazi i to mnooogo rezultata. > Ja imam strasan problem sa ovim, prodju gooooooooodine da nadjem komad koji mi se bas svidi a ono pise "torba" u naslovu i u opisu "torba na prodaju" bez ICEGA! Pa ti sad nadji tu TORBU :@ > Mislim da se jednostavno neki prodavci ne trude a drugi nece da gube vreme na krpice koje nisu aktuelne, poslednja moda blabla i onda ajd' ti sad nadji. Inace evo moje estetike u bukvalno 2 slike :') :') :') > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ad06ccfda5fba0f8676c6c5c8143020d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/96d93539a2d337e046abdd5a030c31ea.jpg) Mislim da ti prodavci nisu emotivno vezani za te krpice kao mi 😂😂😂 ja vala znam da jesam
2021 06 23