Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Prodavnice, artiklli, rasprodaje /

Factcool sajt ?

Vec neko vreme mi izlazi ovaj sajt u banerima za reklame i na kraju kliknem jer mi lepa haljina na slici 🙃 koga god pitam nikome nije poznat,da li imate iskustva s njim,da li ste porucivale? Mene zanimaju haljine,nasla sam bar 10modela koji su mi lepi,cene i vise nego povoljne,u cemu je caka Ovaj sajt 👇 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/90c0472a4ad06d08b7e01ed3a9f23af0.jpg)
2021 07 31
Ja sam poručila sandale 1. jula i stigle su mi 16. jula. Baš sam zadovoljna sandalama, kao sa fotografija su. Malo se duže čeka nego što piše (navedeno je bilo 4-8 dana), ali sve ostalo, maksimalno zadovoljna. Sve stiže na mejl - kada obrade porudžbinu, kada pošalju, kada preuzme kurirska služba.
2021 07 31
Ja sam tamo pregledala patike i skontala da su jeftine (uslovno rečeno) samo te neke no nejm patike za koje ne mogu ni pretpostaviti kakav im je kvalitet itd. dok su patike koje su mi poznate i uz taj, kobajagi, popust znatno skuplje nego po sportskim prodavnicama,npr. nike cortez obične patike su kod njih kao snižene sa 22.000 na 15.000 i nešto, a u redovnim radnjama su bar za trećinu jeftinije od njihove snižene cene tako da...
2021 08 02