Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kvalitet rada sajta

> Fashionplanettt: > Jel mogu kod vas da se postavljaju oglasi - kod mene je nemoguca misija Istooo
2021 09 30
Ja mogu da postavljam oglase, upravo sam pokusala
2021 09 30
Ne mogu, tacnije ne mogu slike da se ucitaju.. uzas....
2021 09 30
Isto, ne mogu da upload-ujem slike uopste
2021 09 30
Uspela sam par oglasa da postavim jutros. Sada ne moze da ucita slike.
2021 09 30
Ovo je strasno... Vec sat vremena pokusavam da ubacim neke predmete to jest slike, nikako ne uspevam. Polako odustajem od ovog sajta i prodaje na ovom sajtu...
2021 09 30
Platili ste nesto a niste dobili nista to je “prevara” pored toliko pravila na sajtu koje su postavili oni ne postuju nista!!! > tanjavujic: > Ja sam imala uplaćene promocije za septembar, ni jednu nisam mogla da aktiviram.
2021 09 30
Upravo tako. Mislim da ovde već ima elemenata za tužbu, samo bi valjalo da to bude kolektivna tužba...
2021 09 30
Kod mene bukvalno ucoiava jednu sliku dva tri minuta.
2021 10 01
Ubi sajt koliko je spor,pa eror...Vec par dana ...
2021 10 01
opet ne radi. ovo se sad graniči sa zlostavljanjem korisnika. nemojte plaćati nikakve usluge, bojkot dok se ne omogući normalno funkcionisanje sajta 24/7, pa i po cenu da mojekrpice.rs prestanu potpuno sa radom. nema smisla.
2021 10 04
Ja u sta god da udjem.iskace EROR 502.
2021 10 04
Radim u struci od 2000. godine. Ovo za besplatni domen i hosting je izmišljotina, na foru onih osoba koje su umrle od vakcine, a bile mlade i lepe. Sajt čak koristi zaseban hosting za fotografije da bi radio brže? RS domeni koštaju oko 20€ na godišnjem nivou. Po onome što sam sad videla, sajt kao sajt je hostovan je na istočnoj obali SAD, zajedno sa drugim regionalnim sajtovima iste kompanije. Vrlo lako koristi ovaj plan jer je to jedini koji dopušta toliko istih sajtova sa visokim nivoom saobraćaja na jednom mestu: https://www.cloudflare.com/en-gb/plans/enterprise/ To vala nije jeftino. Sve ovo znači da server jeste dobar, ali da sam host ima onaj međuserver gde zakazuje - kad vidite onu belu stranicu sa te slike, videćete da je taj posrednički servis valjda u Beču ili Pragu. Ne mogu sad da se setim. I error 502 je vezan za to. Backup, maintenance je obično oko 2-3 ujutru, nevezano sa ovim drugim stvarima. Sve sa mnogo saobraćaja ima backupove koje će korisnici i te kako primetiti. Npr. Jedi Council Forums ima par miliona korisnika i backup traje i do dva sata. Istovremeno, nekoliko osoba na sajtu toliko očigledno koristi takozvane clickbotove i njihovi banalni, basic, idiotski predmeti završavaju na prvoj stranici zajedno sa luksuznim i vintage predmetima. Clickbotovi, tehnički, mogu da utiču na server isto kao i ciljani DDOS napadi, poput ovoga koji je danas srušio Facebook i Instagram. Ovakav sajt je mnogo lakše srušiti od sajtova megakorporacija. Ja sam pisala adminu/adminima u vezi s tim i pisaću im ponovo. Jednake šanse za sve, PLUS veća stabilnost za sam sajt.
2021 10 04
Mislim da bi hosting planu MNOGO značio ovaj dodatak: https://www.cloudflare.com/en-gb/under-attack-hotline/ Druga opcija je da probaju domaćeg provajdera i njihov servis mCloud, ali sa njima dolazi keširanje zbog kojeg vam se izmene nekad neće prikazati ni posle pola sata. To je ono što koriste veliki medijski portali poput Blica i grupacija kao što su Adria Media i Color Press. Nadam se da sam makar nešto uspela da objasnim.
2021 10 04
Katastrofa, tek sad shvatam da skoro svima se ovo desava. Bukvalno imam milion stvari i hocu da prodam a ne moze nikako da se ubaci novi predmet
2021 10 15
1 2