Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Booking - iskustva

Ja polazim od sebe.Da sam bilo gde platila 40 e i dobila ovakav smestaj napljuvala bi ih.I mislim da bi to svako uradio. E sad da li se filuju komentari ne znam.Moguce je sve. Ja licno nisam imala takvo iskustvo. Ali kao sto rekoh svaki smestaj ukucam i na forume,druge sajtove, pa mi je i to neki reper.
2021 10 06
Ja sam bila na Drini.Sve kao iz opisa lepo cisto..jedino su propustili da kazu par reci vezano za komsije.Naime fin plac ogradjen onom pilicarskom zicom..levo dva groba,desno dva groba :')tik uz ogradu...U sustini fin tih komsiluk,samo malo neprijatan za gledanje ,:) Tako da za uzivanje jedino je moglo da se gleda pravo..Eto sitnica,vrv ljudi nisu uslikali taj deo da docaraju ambijent ,:(
2021 10 06
Apartmani "Odmor za dušu" :') :') :')
2021 10 06
> srebrna: > Apartmani "Odmor za dušu" :') :') :') I za telo. Pravi preporod. 😂😂😂
2021 10 07
> srebrna: > Apartmani "Odmor za dušu" :') :') :') Ili "Raj na zemlji" 😂
2021 10 07
Ahahahahahhahhahha sva imana su odgovarajuca :') :') :') Inace,izgleda da je to tamo neki obicaj.Kada smo isli na izlet prema Peruccu,skoro svaki plac ima bar po jedan grob,mislim i kuca je tu pored.Tako ako neku bude iznajmljivao kucu pored Drine ne bi bilo lose da se raspita o komsijama ili mozda tihim i mirnim podstanarima u samom dvoristu ,:) ,:)
2021 10 07
Ja putujem godinama preko bukinga. Recenzije uvek puno pomazu, ocena nikad : ) Prosto se desava da neki hostel ima ocenu 10 jer gostima je sve sjajno za smestaj od par eur po danu, a resort iz snova ima ocenu 8 jer su mozda gosti navikli na jos vecu ekskluzivu, ali u svakom slucaju recenzije daju jasniju sliku.
2021 10 09
Kako Vam znaci recenzija, ako stoji samo ocena 7, bez opisa bilo cega?
2021 10 10
Ako je rezervacija sa mogućnošću besplatnog otkazivanja do dana puta, onda se ne plaća unapred.
pre 16 dana, 19:12
1 2 3