Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Cudno, da ne kazem glupo i bezobrazno.

Slažem se ovo za utiske, apsolutno nikakva garancija. Nikada se ne vodim njima.
2021 11 25
Da li mogu da Vas pitam nesto.. Inace ovaj forum sam do skoro shvatila da postoji 🤦🥴i ne snalazim se bas najbolje..Posto me je zanimalo gde mogu da se obratim nekome ko je "glavni," za sajt i clanove Zato se i izvinjavam sto upadam ovde i pisem ovde ispod vase teme..Ali me interesuje da li ovde ima neka provera clanica..Posto mi se svidela neka haljina sako..stupim u kontakt sa clanicom ..sve moze..super..i odjednom krecu izgovori iz nedelje u nedelju kako joj ta stvar nije tu,sledece ned.je bila bolesna..pa na putu..i na kraju nista ne odg.Drugarica sa njenog profila je kontaktira posle 2 meseca za tu istu haljinu ..Moze sve,salje za dan ..i onda opet krecu lazi..I ista situacija i sa trecim profilom od druge drugarice..Ja ne razumem u cemu je tu problem a pritom podatci su poslati za slanje od svih osoba koje smo pokusale da dodjemo do haljine..Vidim da ima 7 ocena + ali koliko vidim ni to danas nije merilo..Da li ja mogu da joj ostavim - komentar ili nemam prava jer nisam nista kupila od nje sem sto nas zavlaci vec 3 mes.Hvala unapred Mozda nekome ovo zvuci glupo,ali meni nije jasan taj sklop ..Lepo kazes da nemas haljinu ili istinu a ne trazis podatke i onda kreces da vrdas..
2021 11 26
> Titanimija3172: > Da li mogu da Vas pitam nesto.. > Inace ovaj forum sam do skoro shvatila da postoji 🤦🥴i ne snalazim se bas najbolje..Posto me je zanimalo gde mogu da se obratim nekome ko je "glavni," za sajt i clanove > Zato se i izvinjavam sto upadam ovde i pisem ovde ispod vase teme..Ali me interesuje da li ovde ima neka provera clanica..Posto mi se svidela neka haljina sako..stupim u kontakt sa clanicom ..sve moze..super..i odjednom krecu izgovori iz nedelje u nedelju kako joj ta stvar nije tu,sledece ned.je bila bolesna..pa na putu..i na kraju nista ne odg.Drugarica sa njenog profila je kontaktira posle 2 meseca za tu istu haljinu ..Moze sve,salje za dan ..i onda opet krecu lazi..I ista situacija i sa trecim profilom od druge drugarice..Ja ne razumem u cemu je tu problem a pritom podatci su poslati za slanje od svih osoba koje smo pokusale da dodjemo do haljine..Vidim da ima 7 ocena + ali koliko vidim ni to danas nije merilo..Da li ja mogu da joj ostavim - komentar ili nemam prava jer nisam nista kupila od nje sem sto nas zavlaci vec 3 mes.Hvala unapred > Mozda nekome ovo zvuci glupo,ali meni nije jasan taj sklop ..Lepo kazes da nemas haljinu ili istinu a ne trazis podatke i onda kreces da vrdas.. Ocene se uglavnom ostavljaju posle ostvarene saradnje, bilo da je saradnja bila dobra ili losa, mada sam videla da neki daju negativnu ocenu upravo iz razloga koje ste vi spomenuli. Potpuno razumem kako se osecate ali ovde zaista mozete naici na razni soj ljudi, naravno ima mnogo divnih clanica koje su postene, od reci, ljubazne...ali svaka saradnja je bukvalno lutrija, za sve nas.
2021 11 26
> Titanimija3172: > Da li mogu da Vas pitam nesto.. To ti je ovde kao Dobar dan. Mene je jedna slagala cak i da joj je majka umrla i vozala me duze od mesec dana, mozda cak i dva. I dalje ne mogu da verujem koja je to patologija.
2021 11 26
1 2