Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta mislite o ovome? :/

> MilkaCanic: > > MiciZara: > > Bilo da kupujem u radnji ili ovde, ja uvek prvo operem to što kupujem..🤔 > > Neka je podigla jaknu juče, pa do jutros je mogla isprljati istu u izlasku deset puta.. > > Valjda je logično da kad ti predmet stigne, da ga dobro pogledaš.. > > Pa još je i fleka spreda..😂 > > Do večeras će garant još koja izbiti npr pozadi, jakna će biti rašivena i stara.. A Vi prevarant, ništa novo za ovaj sajt.. Bez nerviranja.. > > Pa bar Vi Milka niste od juče ovde.. Vaši utisci govore o svemu.. > Pa to kažem, za toliko vremena mogla je da sama zaprlja jaknu ili da joj nešto slučajno kapne, kao videla na dnevnoj svetlosti jutros a inače ceo dan je oblačno, pa čisto sumnjam da ima toliko slabe sijalice da se nije videlo juče i da joj je trebala dnevna svetlost da uoči fleku 😑 nešto mi miriše da joj ipak ne odgovara ili joj je trebala za jedno veče pa proba da vrati Upravu ste.. Nema ovde moja, tvoja, strana nego logika.
2021 12 30
Sto rekla clanica,bez nerviranja.Samo budite na oprezu jer ovde ljudi itekako uvaljuju stvari i prave se ludi.Vi znate kakvu ste jaknu poslali,a to sto je njoj bila potrebna za jedno oblacenje i sto bi sad vam je vrati pod izgovorom da ima fleku,neka sluzi njoj na cast. Ovde ima jako finih clanica,bar onih sa kojima sam ja saradjivala,a isto tako ima i onih za koje ne biste rekli da ce da vas zeznu,pa urade to.Nije sve u parama,treba biti iskren i korektan.Ako neka stvar ima ostecenja,treba reci ili jednostavno ako se nesto podkrade,treba izaci u susret i resiti problem..U vasem slucaju,jakna koliko sam videla je u perfektnom stanju,tako da doticna clanica nema sta da prica i izmislja fleke posle 2 dana od preuzimanja paketa,a kad je uzela sve bilo super.Ja kad preuzmem paket,odmah vidim imali ili nema ostecenja.
2021 12 30
> Milica9933: > Necu da stajem ni na ciju stranu, ali ne podnosim kad mi neko kaze "sve je kao na slikama", a ovde rezolucija fotografija uzas, jedva se vidi predmet, a ne ostecenja, fleke, šavovi itd > Takodje, cini mi se da materijal jakne nije bas šampion kvaliteta, ako postoji ta fleka, verujem da je neprimetna. > Ne vracajte novac. Da je neka fleka koja je vidljiva i katastrofa verovatno bih uočila nekad. Poslala sam joj jaknu bez fleke, sad ako ona vidi nešto minijaturno i ako je sitničar pa je lupom tražila onda stvarno ne znam. Može na hemijsko čišćenje da odnese ili da je opere ona, možda je negde u dnu trag od deterdženta kada se sušila ali fleku nema sigurno
2021 12 30
> KristinaCa12: > Sto rekla clanica,bez nerviranja.Samo budite na oprezu jer ovde ljudi itekako uvaljuju stvari i prave se ludi.Vi znate kakvu ste jaknu poslali,a to sto je njoj bila potrebna za jedno oblacenje i sto bi sad vam je vrati pod izgovorom da ima fleku,neka sluzi njoj na cast. > Ovde ima jako finih clanica,bar onih sa kojima sam ja saradjivala,a isto tako ima i onih za koje ne biste rekli da ce da vas zeznu,pa urade to.Nije sve u parama,treba biti iskren i korektan.Ako neka stvar ima ostecenja,treba reci ili jednostavno ako se nesto podkrade,treba izaci u susret i resiti problem..U vasem slucaju,jakna koliko sam videla je u perfektnom stanju,tako da doticna clanica nema sta da prica i izmislja fleke posle 2 dana od preuzimanja paketa,a kad je uzela sve bilo super.Ja kad preuzmem paket,odmah vidim imali ili nema ostecenja. Nije mi problem da joj vratim 3000, nego se plašim da se ne vrati jakna sa flekom, još da platim poštarinu i uplatu njoj, a stvarno nemam novca za bacanje zbog nečijih hirova. Kao što sam napisala prethodnoj članici da i ako postoji nešto može da bude trag od deterdženta ako se nije dobro isprala i osušila, ali fleka koja se ne skida nije sigurno. Prosto može da je opere ili da je odnese na hemijsko, možda oni imaju bolje metode za pranje i sušenje jakni
2021 12 30
Meni su na beloj jakni ostajale fleke od vode/deterdzenta/omeksivaca jer se to teze susi, tacnije danima se susi pa mogu ostati fleke, koje se mogu oprati sapunom za tu namenu.
2021 12 30
> Esprit21: > Meni su na beloj jakni ostajale fleke od vode/deterdzenta/omeksivaca jer se to teze susi, tacnije danima se susi pa mogu ostati fleke, koje se mogu oprati sapunom za tu namenu. Na to mislim, zavisi do boje jakne. Možda je na ovoj oko ivica dole bilo malo sive boje ako se nije dobro osušila ili je od deterdženta, a hoće nekad čak i od omekšivača da ostane. Ali to nije fleka, to nestaje kada se opere. Da sam dobila sliku te "fleke" da vidim, ali nisam, znala bih šta je
2021 12 30
Ja sam imala situaciju sa flekom,cak sam mislila da sam skrenula...Sako tri puta obucen stavljam u orman i kacim ga ovde na krpice.Javlja se clanica trazi podatke za uplatu,dam joj...vadim sako iz ormana sa ogromnom zutom flekom na ramenu kao od ulja,zuta.Javljam joj da stopira da ne uplacuje,objasnim problem i kazem da cu ga prvo oprati da vidim da li ce se skinuti.Mislim prvo sam bila zgranuta flekom..Operem sako, osusi se fleka se samo malo ublazi,.Slikam joj i ona zakljuci da vrv nece moci ni ona da skine jer fleka deluje onako bas vidljiva. Bacim sako u neki cosak..posle par dana operem vadim ono i dalje zuta fleka,bacim ga na susilicu,leto je bilo..ostene tamo sako tri dana,uzimam ga da ga bacim fleke nema.. Da nisam imala svedoka muza mislila bih da am luda,doslovce.. Nema bas direktne veze sa temom ali morala sam da podelim moju recimo neverovatnu pricu sa flekom koja se pojavljuje niotkud,a tako i nestaje..Sta je bilo nemam pojmam.
2021 12 30
> jelena2606: > Ja sam imala situaciju sa flekom,cak sam mislila da sam skrenula...Sako tri puta obucen stavljam u orman i kacim ga ovde na krpice.Javlja se clanica trazi podatke za uplatu,dam joj...vadim sako iz ormana sa ogromnom zutom flekom na ramenu kao od ulja,zuta.Javljam joj da stopira da ne uplacuje,objasnim problem i kazem da cu ga prvo oprati da vidim da li ce se skinuti.Mislim prvo sam bila zgranuta flekom..Operem sako, osusi se fleka se samo malo ublazi,.Slikam joj i ona zakljuci da vrv nece moci ni ona da skine jer fleka deluje onako bas vidljiva. > Bacim sako u neki cosak..posle par dana operem vadim ono i dalje zuta fleka,bacim ga na susilicu,leto je bilo..ostene tamo sako tri dana,uzimam ga da ga bacim fleke nema.. > Da nisam imala svedoka muza mislila bih da am luda,doslovce.. > Nema bas direktne veze sa temom ali morala sam da podelim moju recimo neverovatnu pricu sa flekom koja se pojavljuje niotkud,a tako i nestaje..Sta je bilo nemam pojmam. Vampiri su medju nama...🤣🤣🤣🤣
2021 12 30
Kristinica...Znaci ne mozes da verujes,doslovce sam mislila da imam haludze :') Beli sako tri puta obucen vadim iz ormana kao da sam ga prelila uljem....a onda fleke ima nema ima nema Jedini logican zakljucak,ali opet...da sundjer u naramenici pusta boju ali opet je misterija kako je nestala,a posle pranja bila tu. Pritom opis sakoaKAO NOV,FANTASTICAN,aonda saljem clanici sliku sa flekom od 10 cm,kao ne znam od cega je,nije je bilo kada sam ubacila u orman..vrv je zena pomislila da sam psiho ,:) ,:)
2021 12 30
> jelena2606: > Kristinica...Znaci ne mozes da verujes,doslovce sam mislila da imam haludze :') Beli sako tri puta obucen vadim iz ormana kao da sam ga prelila uljem....a onda fleke ima nema ima nema > Jedini logican zakljucak,ali opet...da sundjer u naramenici pusta boju ali opet je misterija kako je nestala,a posle pranja bila tu. > Pritom opis sakoaKAO NOV,FANTASTICAN,aonda saljem clanici sliku sa flekom od 10 cm,kao ne znam od cega je,nije je bilo kada sam ubacila u orman..vrv je zena pomislila da sam psiho > ,:) ,:) Hahahaha 😹 ova se pojavila njoj ujutru na dnevnoj svetlosti a sad je izgleda ponovo nestala jer ja nisam dobila još uvek fotografiju te "fleke". Šalu na stranu, ali zimi se dosta sporije suše stvari a nisu sve za mašinu za sušenje pa zbog toga nastaju te čudne boje. A i meni se desilo da sam ovde kupila pull&bear belu teksas jaknu sa bodljama i stiže meni sva žuta flekava, ja pitam članicu šta je ovo, kaže pa samo je operi ja nisam stigla a bila mi odložena. Skinulo se sve, bila kao nova 😃
2021 12 30
Milka sve je moguce...Ja posle ovoga znam,da nista ne znam ,:) Cak sam i cuvala sliku fleke,kada sam medjutim klinac obrisao.Eto zao mi je sada bih je postavila.cisto da vidite o kolikoj i kakvoj se fleci radi.I to nije bila kao krug,nego kao da je neko zalio sa casom ulja,pa se to skorelo i onako pozutelo.Cak sam i temu htel ada postavim pa me bilo blam,jer ko ce da mi veruje..vrv ni ja ne bijh poverovala,da je neko drugi pisao,samo bih prevrnula ocima :')
2021 12 30
> jelena2606: > Milka sve je moguce...Ja posle ovoga znam,da nista ne znam ,:) Cak sam i cuvala sliku fleke,kada sam medjutim klinac obrisao.Eto zao mi je sada bih je postavila.cisto da vidite o kolikoj i kakvoj se fleci radi.I to nije bila kao krug,nego kao da je neko zalio sa casom ulja,pa se to skorelo i onako pozutelo.Cak sam i temu htel ada postavim pa me bilo blam,jer ko ce da mi veruje..vrv ni ja ne bijh poverovala,da je neko drugi pisao,samo bih prevrnula ocima :') Zavisi do materijala, verovatno i od stajanja pa ispari kad dođe vreme 😀 znam da kada perem patike leti onaj sunđer u jeziku i okolo postave pusti boju i ako je jako sunce ono sve ispari i nema ničeg, a ako se duže suše a da nema sunca, izađe boja i izgledaju prljavo sa žutim i braon flekama 😖 kao i ona koža pozadi na farmerkama kad izlije boju 🙄
2021 12 30
Izvinite Mila sto pisem u temi ali donekle je slican problem, pa da ne zatrpavam sajt novim. Prodala sam clanici suknju, imala je primedbu da boja nije kao na slici, tj. nijansa. Ok, prihvatila sam gresku, i pristala na povrat medjutim ona se javlja posle dva dana i pošto je suknja stajala kod nje toliko admin mi je savetovao da joj uplatim novac posle prijema paketa. Medjutim od tada je proslo vec 9 dana, suknja je kod nje i ja sam sad u problemu kakva ce mi ona stici, do sad je mogla da je nosi sto puta a nova je bila. Pri tom ona se na svakih 2-3 dana javi, ali valjda je njoj pre u interesu da što pre vrati ako je nezadovoljna. Sta biste vi uradile?
2021 12 31
Meni se desilo.Sedmi dan sam rekla da je to to i da ne vracam novac...Inace niko ovde nije profesionalni fotograf,niti ima profi opremu za fotografije,msm,mozda neko i jeste ali vecina ne..Ako nijanasa nije dobro preneta fotografijom, naglasite to u opisu sledeci put..
2021 12 31
Pa bas zbog toga sto mogu i da razumem da joj je mozda zasmetalo sto nije 100% ista nijansa, iako je meni to mala razlika, ali nismo svi isti sam, pristala da vratim novac. Ali sad je vec prevazislo svaku meru jer je dosta proslo. Hvala na podeljenom iskustvu!
2021 12 31