Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Dm ukinuo akcije

Da, da primetila sam i zato samo uzmem sa one police gde je rasprodaja kao npr loreal olovka za oci 399din. Ne interesuje me
2022 02 02
> MarijaMaravic: > Da, da primetila sam i zato samo uzmem sa one police gde je rasprodaja kao npr loreal olovka za oci 399din. Ne interesuje me "Uvek povoljno"
2022 02 02
Jeste li videli agresivnu kampanju za Uvek povoljno? Kad otvorim yt preko fona gde nemam ad blockere eto njih, potom i ako otvorim neke online novine opet oni, danas bio i neki tekst o Uvek povoljno isto u nekim novinama. Po meni agresivna kampanja sa njihove strane jer im sigurno ne ide kako su planirali.
2022 02 02
> Esprit21: > Jeste li videli agresivnu kampanju za Uvek povoljno? Kad otvorim yt preko fona gde nemam ad blockere eto njih, potom i ako otvorim neke online novine opet oni, danas bio i neki tekst o Uvek povoljno isto u nekim novinama. Po meni agresivna kampanja sa njihove strane jer im sigurno ne ide kako su planirali. Da, i meni se često pojavljuje njihova reklama ili neko ko ih reklamira. Vrlo verovatno da im ne ide baš kako su isplanirali, ili samo pokušavaju da nam nametnu "uvek povoljno" kao nešto normalno i jeftino.
2022 02 04
1 2