Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kako poboljsati prodaju

Cao svima, treba mi pomoc. Kako se vrši uplata za VIP članstvo, na koji način?
2022 01 14
> Jelenas108: > > snikor: > > Nikako. Lakše ćeš prodati na kartonskoj kutiji pored puta, nego na domaćem internetu. > > Nije u pitanju loš period godine - već stanje koje traje već godinama(ne samo na ovom sajtu). > Slažem se! Prenatrpanost kao i loša organizacija sajta. Ne trudim se da prodam,ako imam sreće ok,ako ne,poklonim.
2022 01 14
Ne kontam kako obnavljanje nije dozvoljeno? Uvek mozete postaviti ponovo oglas a stari obrisati.
2022 01 20
Po novim pravilima sada je zabranjeno obnavljanje oglasa i za to daju negativnu. Moze da se obnovi tek ako je oglas star godinu dana. Van pameti. > Nensina: > Ne kontam kako obnavljanje nije dozvoljeno? > Uvek mozete postaviti ponovo oglas a stari obrisati.
2022 01 20
Drage dame, Od kraja marta prestajem sa prodajem garderobe, iz tog razloga sve stvari su snižene 50% 🌸 Odnostno, ako je na predmetu navedena cena od 2000RSD, naplaćujem ga 1000 RSD. Pakete šaljem postExpressom. Za odgovore na sva Vaša pitanja, mere, dodatne fotografije, budite slobodni da me kontaktirate direktnom porukom.
2022 03 12
1 2