Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Azel France - utisci

Cao 🤗 Na zimovanju smo na Zlatiboru ❄️ i drugarica predlaze da ‘obidjemo’ Azel France, cula je da se moze povoljno naci dosta kvalitetnih stvarcica? Je li neko vec bio? Hvala 💕
pre 11 dana, 17:21
Licno nisam nasla nesto sto bi me odusevilo, svratila sam jer smo bili u apartmanu iznad radnje. Drze najvise Esprit marku (bar tad kad sam bila). Za decu ima lepih stvari. Malo mi je smesno sto trazite utiske, kad ste vec tamo. 🙃 To je mala radnja, kao mini market. Nije trzni centar. 😁
pre 11 dana, 17:33
Hvala puno 😊 Nas je zajedno 14oro ;) pa se uklapamo... ne bih da trazimo parking mesto i izgubimo dva sata ako nema smisla,zato sam pitala ... Ako je malecka,i ne moramo :)
pre 11 dana, 18:04
Nista necete propustiti ako ne odete, po meni ta radnja nije nista specijalno , bude kad budu akcije pa bude bas povoljno. U Kragujevcu je takodje manja radnja
pre 11 dana, 18:23
Pa prosetajte, ne znam gde ste smesteni na Zlatiboru, to Vam je u naselju Jelena Anzujska. Ispred radnje ima oko 30ak parking mesta, to uopste nije prometna ulica, jer taj put ne vodi nigde posebno, koriste ga samo gosti apartmana. Mozete da stanete i na sred ulice, nece vas niko dirati. Preko puta radnje i tih zgrada nema nista, poljana... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f8e31256c3fb8a721487dbe94674d86b.jpg)
pre 11 dana, 18:41
Ja sam bila pretproslog leta u Trebinju u njihovoj radnji u jeku rasprodaje i nakupovala sam svašta, baš je bilo jeftino i imalo je dobrih stvari, pored Esprit i drugih francuskih brendova. Tamo je doduše radnja velika. Trebalo bi i da su sad u Azel-u rasprodaje, kao i u drugim radnjama
pre 11 dana, 19:56
Znaci sve ove Esprit stvari sa sajta su odatle.
pre 11 dana, 07:10
> Esprit21: > Znaci sve ove Esprit stvari sa sajta su odatle. 😂😂😂
pre 11 dana, 08:12
Nista posebno.Ima je ovde u Ca.Cak su i cene poprilicno podigli.Bar ovde u radnji kod nas.Nema velicina za decu,nista zanimljivo.Bolji mi je Pepco.
pre 11 dana, 11:42
Ima i u KGu, uglavnom Esprit, Massimo Dutti, Zara, stim što su cene Zarinih stvari skoro pa kao na sajtu. :')
pre 10 dana, 16:09
Ima vise od 10 godina otkako sam kupila Zara koznu motorku u Azelu u Republici Srpskoj, platila sam je mozda 25, 30 evra. Bio je odlican izbor svega, sve jako povoljno, zao mi je da vise nije tako.
pre 10 dana, 17:11
Ja posećujem često u Bijeljini Azel France, kada god sam otišla uvek sam našla nešto lepo. Poslednji put sam uzela prelep Esprit džemper za 15KM (900RSD)
pre 10 dana, 00:50