Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko praćenja pošiljke

Drage članice, zanima me vaše mišljenje. Naime poslala sam jednoj članici paket još 5 januara, na poruku mi je odgovorila 10 januara gde je rekla da će ići da proveri o čemu se radi, od tada mi se nije javila i deluje mi kao da će se paket vratiti. Ovo je slika ispod kako to trenutno izgleda i o čemu se ovde radi? da li je možda moja greška.... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9e6514d544d44ee08c48c65492ed5720.jpg)
pre 9 dana, 20:02
I ja imam problem za pracenje posiljke, ne znam ni kako se resava.🤔 Radnik u Posti napisao pogresan iznos otkupa i onda sam taj papir morala da vratim i dao mi je drugu potvrdu na kojoj ne pise broj za pracenje posiljke. Tako da sad ne znam sta se desava sa posiljkom.🙄
pre 9 dana, 20:47
Meni nije jasno kako je bila zadužena za isporuku i opet piše u otpremi...
pre 9 dana, 20:55
> andjelicaa999: > Meni nije jasno kako je bila zadužena za isporuku i opet piše u otpremi... Ne znam da li to mozda znaci da nece da preuzme paket pa ga vracaju, najbolje je da probate doci do broja telefona pa ih pitati.
pre 9 dana, 21:56
Moguce je da kasne sa isporukom, posto bili su praznici posta nije radila pa vikend moguce da je zbog toga meni je AKS 2 dana na pracenju posiljka na putu pa vraceno u magacin pa me uhvatio praznik pa sam se zalila i onda mi je stigao paket konacnooo a i post express u zadnje vreme stigne mi sms poruka da ocekujem paket i donesu mi ga tek sutradan sad cekam neki paket u transportu je ali nemam pojma koja kuriska sluzba niti kad stize tako da svaki dan sam u pripravnosti >.>
pre 8 dana, 14:21
Ne znam koliko ce Vam biti od pomoci, ali od prvog januara rok za urucenje ,nije vise 5 dana, nego 20 dana. Toliko u posti mogu da zadrzavaju paket, i naravno leazarina se placa sa svaki dan
pre 8 dana, 18:02
Mislim da je preuzala paket. Da nije pisalo bi ostavljen izvestaj 🧸
pre 8 dana, 21:43
Stvarno mi nije jasno, ni poruka da mi stigne niti novac, ovo je užas... još da čekam da mi se vrati 20 dana paket, stvarno nisu normalni.... ali iskreno mi je čudno što devojka ne ume da odgovori evo vec 4ti dan na poruku
pre 8 dana, 22:11
Ako je PE predao običnom poštaru da iznese pošiljku ili ako čekate novac poštari, kod nas bar, poslednjih nedelju dana kao prioritet su dobili da razvrstaju i iznesu glasačke listiće do četvrtka. Za novac uvek možete do pošte i sa LK.
pre 8 dana, 07:37
Mislim da je ovde reč o paketu, mislim da dotična uopšte ne planira da podigne paket, a ležarina se plaća...ako planira da ga podigne uopšte pitaće me zašto sam je slagala da je poštarina 250din
pre 8 dana, 09:52
Ista stvar cak i isto mesto ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/84c93478854ec8359f5537e16bd17c85.jpg) Samo sto sam ja paket poslala 31.12. Niti se clanica javlja cak sam i na br.telefona pisala.A nema ni paketa nazad.Nista mi nije jasno.
pre 8 dana, 10:38
> andjelicaa999: > Mislim da je ovde reč o paketu, mislim da dotična uopšte ne planira da podigne paket, a ležarina se plaća...ako planira da ga podigne uopšte pitaće me zašto sam je slagala da je poštarina 250din Uh ne znam sta da kazem. Ne mora da znaci, nesto se cudno desava trenutno sa post expressom. Pisala sam na drugoj temi. Ja sam paket poslala 3.1.i isto nista danima, nit paketa nit novca. Slala coveku poruke, nije odgovarao. Procita sve uredno ali ne odgovori. I bas sam se nervirala jer je krajnje neodgovorno i bezobrazno ne odgovarati, sta god da je u pitanju. Ali... 9 ili 10 dana kasnije, promenilo se u statusu pracenja posiljke da mu je uruceno i stvarno dan nakon te promene, postar doneo novac na adresu. Tako da moguce i da je neki bag sa postom, ali mozda i sa devojkom, sacekaj jos malo, pa otidji sa tim papirom u postu i pitaj ih da provere o cemu je rec. Srecno! 🌸
pre 7 dana, 12:51
> KristinaCa12: > Ista stvar cak i isto mesto ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/84c93478854ec8359f5537e16bd17c85.jpg) > Samo sto sam ja paket poslala 31.12. Niti se clanica javlja cak sam i na br.telefona pisala.A nema ni paketa nazad.Nista mi nije jasno. Koja clanica je u pitanju, mozda je ista zena resila sve da nas zeza....
pre 7 dana, 18:12
> Nina136: > > andjelicaa999: > > Mislim da je ovde reč o paketu, mislim da dotična uopšte ne planira da podigne paket, a ležarina se plaća...ako planira da ga podigne uopšte pitaće me zašto sam je slagala da je poštarina 250din > Uh ne znam sta da kazem. Ne mora da znaci, nesto se cudno desava trenutno sa post expressom. Pisala sam na drugoj temi. Ja sam paket poslala 3.1.i isto nista danima, nit paketa nit novca. Slala coveku poruke, nije odgovarao. Procita sve uredno ali ne odgovori. I bas sam se nervirala jer je krajnje neodgovorno i bezobrazno ne odgovarati, sta god da je u pitanju. Ali... 9 ili 10 dana kasnije, promenilo se u statusu pracenja posiljke da mu je uruceno i stvarno dan nakon te promene, postar doneo novac na adresu. Tako da moguce i da je neki bag sa postom, ali mozda i sa devojkom, sacekaj jos malo, pa otidji sa tim papirom u postu i pitaj ih da provere o cemu je rec. Srecno! 🌸 Hvala draga, nadam se da je tako....❤
pre 7 dana, 18:13
poslala sam 3 paketa i stoji mi isto ovako na pracenju posiljke da li ljudi ne podizu pakete ili sta se desava nista mi nije jasno a inace jedan paket sam poslala clanici ovde sa sajta jedan na KP i jedan na limundu, clanica na kp mi je rekla da joj nije stigla jos poruka za paket a na pracenju posiljke pise da je izvestena jos 13-tog, znaci bukvalno mi se vise sve smucilo...
pre 4 dana, 17:40
1 2 Sledeći