Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ko je u pravu, pomoc.

Devojke, divne ste, bas ste me nasmejale, a prilicno sam se smorila 😔
2022 01 17
Gde je bila kada je postar trebao da donese paket, a ne izlazi iz kuce? Dobra stara je da ko hoce nadje nacin... Ne zivi sama, ima mozda sestru, brata, drugaricu, komsinicu koja ide do grada, da njima podatke, licnu kartu i mogu da podignu umesto nje. Slazem se sa svim komentarima, ne treba da vratis novac, a ako ona ne pokupi paket, plati postarinu i daj joj negativnu!
2022 01 17
> teodorazajecar: > Gde je bila kada je postar trebao da donese paket, a ne izlazi iz kuce? > Dobra stara je da ko hoce nadje nacin... Ne zivi sama, ima mozda sestru, brata, drugaricu, komsinicu koja ide do grada, da njima podatke, licnu kartu i mogu da podignu umesto nje. > Slazem se sa svim komentarima, ne treba da vratis novac, a ako ona ne pokupi paket, plati postarinu i daj joj negativnu! Tačno. Gde je bila kad je poštar bio ako je stalno kod kuće? Ne znači ako ima bebu da je hendikepirana i da može da se igra ovako sa tuđim vremenom, živcima i novcem.
2022 01 17
Ja se slažem sa svim članicama. Mislim da je to njen problem što nije bila kući da podigne paket, zaista ne razumem šta joj je teško da ode do pošte na svega najviše 3 min. Razumem da ima i bebu i sve, ali kada je već poručila paket i kada joj je stigla poruka o prispeću pošiljke trebala je ostati kući. Pritom što joj duže paket stoji u pošti plaća ležarinu za to 😑
2022 01 17
Nemoj se plsiti, posteno si poslala, a to sto neko nema vremena ds podigne, njena stvar, a nije bila tu kad je kurir dosao, dakle ipak izadje 😁
2022 01 17
Kakvo iživljavanje… Ona nije bila kući kad je dolazio kurir, zar si ti kriva za to, pa ćeš da plaćaš duple poštarine… WTF
2022 01 17
Ne znam zaista ali mi se ipak cini da se devojka ipak predomislila i da hoce novac nazad i da je bas briga sto ce neko platiti dupli ptt.
2022 01 17
> lenamagdalena: > Ne znam zaista ali mi se ipak cini da se devojka ipak predomislila i da hoce novac nazad i da je bas briga sto ce neko platiti dupli ptt. Upravo tako. Ako se predomislila, moze da pokupi paket i da proda po istoj ceni ovde. Povratice novac, minus postarinu sto bi platila. Tako da niste Vi krvi sto neko hoce-nece.
2022 01 17
Koliko znam bez problema može da joj podigne paket dečko,muž,drugarica...meni je X puta podigao neko drugi paket bez problema ukoliko se zadesilo da nisam kod kuće i ne mogu da odem do pošte.
2022 01 17
> Ona nece da ide u postu i trazi da joj vratim novac jer paket nije dobila. > Da li treba da vratim novac i platim duplu postarinu kada mi se paker vrati Sto je bilo do tebe ti si uradila i za to imas dokaz. U posti niti radis niti mozes uticati na to da li kurira mrzi i da pokusa isporuku ili nemaju dovoljno ljudstva, to ama bas NIKAKO nije tvoj problem i tvoje da se bavis. Ona ima po novom 20 dana fore da podigne paket, a to sto *nece* da ide, ako joj se bacaju pare, ni ne mora. Ali ako ima primedbe na kurira, sugerisi joj da se obrati na adresu poste a ne tebi. Boze kakvih sve cudaka ima i dokle bezobrazluk ide 🙄
2022 01 17
Ja ovo stvarno moram da napišem, vezano za nju i ostale slične žene. Ne razumem novi trend žena sa bebama, kao da su bolesne od kad su ostale trudne i rodile dete. Pa, valjda dete izvodi napolje. Valjda ona nije postala invalid, jer ima dete. Ili 3 odrasle osobe čuvaju bebu na smenu, pa ne mogu da se organizuju ko će kad da izadje iz kuće, a beba već 2,5 godine. Pobogu, do koliko će dete biti novorođenče i do kad ćete biti nesposobne?! 🙄
2022 01 17
Pa to je samo univerzalni izgovor, gde uvek mora da se provuce kroz pricu da bi se izazvalo sazaljenje i razumevanje druge strane, osecaj griznje savesti itd.. A ti onda ne porucuj ako ne mozes da se organizujes da BAS taj dan jedino nisi kuci, jos maltretira devojku da vraca pare..
2022 01 17
> Tamarisol: > Pa to je samo univerzalni izgovor, gde uvek mora da se provuce kroz pricu da bi se izazvalo sazaljenje i razumevanje druge strane, osecaj griznje savesti itd.. > A ti onda ne porucuj ako ne mozes da se organizujes da BAS taj dan jedino nisi kuci, jos maltretira devojku da vraca pare.. Nije samo da je maltretira da vraća pare, već devojku stavlja na trošak duplog ptt-a
2022 01 17
Citam i ne verujem, clanice su u pravu. Ali, ako ipak budes vracala novac obavezno joj napomeni da ce to svakako biti iznos umanjen za duplu postarinu.
2022 01 18
Ako želiš da ti savest bude čista, čekaj da se paket vrati, preuzmi ga i od ostatka novca umanjenog za trošak duple poštarine i uplate vrati njoj. Npr ako je ona tebi uplatila 1000, dupli ptt bude 500, a postnet uplata je 70 dinara, ti joj vrati 430.
2022 01 18