Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ko je u pravu, pomoc.

Aman ljudi, moze neko drugi da joj podigne paket. Kraj price
2022 01 18
Sve moze ali devojka ocigledno nece, nego hoce novac..jer je platila robu koju nije preuzela, kako kaze. Ima kontakt kurira, ako zaista zeli predmet, neka ga kontaktira. Lepo je vreme, nije sneg, kijamet. Na posiljkama nikad nije guzva. I ja volim da mi se donese kuci, svi mi volimo ali ako se desi da se mimoidjemo sa kurirom, visa sila... odem po svoj predmet, ako nesto porucim, znaci da zelim to, niko ne kupuje bzv., da bi pakete platio unapred i isti vratio. Maksimalno sam korektna ali necu da me niko pravi budalom.
2022 01 18
> lenamagdalena: > Sve moze ali devojka ocigledno nece, nego hoce novac..jer je platila robu koju nije preuzela, kako kaze. > Ima kontakt kurira, ako zaista zeli predmet, neka ga kontaktira. > Lepo je vreme, nije sneg, kijamet. > Na posiljkama nikad nije guzva. > I ja volim da mi se donese kuci, svi mi volimo ali ako se desi da se mimoidjemo sa kurirom, visa sila... odem po svoj predmet, ako nesto porucim, znaci da zelim to, niko ne kupuje bzv., da bi pakete platio unapred i isti vratio. > Maksimalno sam korektna ali necu da me niko pravi budalom. Ne vraćate novac, nije Vaš problem što ona nije preuzela paket. Takvo ponašanje je za negativan utisak, krajnje nepošteno i bezobrazno.
2022 01 18
> lenamagdalena: > Da li treba da vratim novac? > Sta cu sa posiljkom, da platim i to? > Boze, ovo je stvarno necuveno, platis i neces da preuzmes.... pa ja za ovo stvarno nisam kriva. Kakvo vraćanje novca i plaćanje duple poštarine???? Predmet si poslala tj prodala, a da li će ona da prošeta guzu i podigne paket je njen problem .. To što kurir nije došao na vrata nije ništa novo.. A njoj ako je problem da za pet radnih dana podigne paket onda nek se i isti vratiti... Svakako Vi paket ne morate uopšte da podižete.. Svakako ste dobili novac, i nema potrebe za nerviranjem zbog nečijeg bezobrazluka .. A gospođica neka onda juri poštu i njihove magacine i razmišlja o paketu..
2022 01 18
Ja sam imala problem da zaista nisam mogla van kuce, pozvala sam postu objasnila da sam u gipsu i paket je ponovo (od strane poste) dostavljen na adresu. Ako zaista ne moze van kuce neka lepo pozove i objasni. A ako vam se paket vrati, moje misljenje je da joj novac vratite minus iznos duple postarine. > lenamagdalena: > Ne mrzi je, nego ima bebu i ne izlazi iz kuce.
2022 01 18
imam i ja bebu, stignem i da preuzmem i da posaljem sve. bezobrazluk
2022 01 18
Svi znaju uslove rada kurirskih službi, ako si kući dobiješ ako nisi ili iz nekog razloga ne dostave uvek može u pošti ili magacinima. Ne ulazim u to da li može ili ne do pošte, toga je bila svesna i kad je naručila paket. Ne znam koliko sad stoji u pošti paket ali ako Vam se vrati i želite biti korektni odbijte sve svoje troškove: poštarina, transfer novca, pa ako treba i karta za autobus do pošte kad podignete vraćen paket i ostatak joj uplatite na račun. Tako ste Vi čisti a njoj velika negativna uz detaljno objašnjenje ili link ove teme.
2022 01 18
dogovorite se sa njom da postarinu ipak snosi ona,znaci razliku joj vretite razumem da postoji visa sila i razumevanje,ali sad je postraina puta dva nekada kao sam proizvod
2022 01 18
Hvala vam devojke na podrsci zaista. Ovako nesto nisam dozivela. Da uplati novac i nece da preuzme. Van svake pameti. Devojka je dobila sma poruku, ima tel. kurira, ima i u pozivima jer ju je covek zvao. Kada je dosla kuci, mogla ga je pozvati Mogla je zvati postu. Nista od toga. Samo novac jer robu nije dobila. Briga je i za paket. Neka se paket vrati budali koja je poslala. Svi smo mi tu iz istog razloga i ovakvo ponašanje je nedopustivo.
2022 01 18
Ne znam zašto bi ti uopšte vraćala bilo kakav novac. Ti si poslala ono što je naručila, ona ima broj kurira, ima 5 dana da preuzme u pošti ili da ih kontaktira da joj ponovo donesu kući. Ne treba uopšte raspredati o takvim stvarima. Ima bebu kući i ne može da izlazi iz kuće, a nije bila kući kad su joj doneli paket, koji je očekivala. Nebuloze!
2022 01 18
> lenamagdalena: > Devojke, zaista ne zelim probleme. > Ona tvrdi da treba da vratim novac jer robu nije dobila. > Razumem ima bebu ali ne zivi sama > Redovi jesu u posti ali na posiljkama jedva da ima jedan covek Ma vratite joj pare i nek se t.... vi necete propasti za taj novac dobicete svoju robu nazad i opet cete je prodati ..ostavite link da se zna ko je u pitanju da se ne saradjujemo sa njom i svi mirni ...ocigledno da ona ne zeli da ga podigne to je jasno a vi cete se samo nervirati zbog cega pa nije taj novac vredan da se nervirate
2022 01 18
> UltraStore: > Ako želiš da ti savest bude čista, čekaj da se paket vrati, preuzmi ga i od ostatka novca umanjenog za trošak duple poštarine i uplate vrati njoj. Npr ako je ona tebi uplatila 1000, dupli ptt bude 500, a postnet uplata je 70 dinara, ti joj vrati 430. I ja mislim tako...Da vrati novac ali da odbije postarinu,provizije i zezanje oko slanja paketa.
2022 01 18
Tako je i ostavite link clanice da znamo mi ostale o kome se radi
2022 01 18
I onda će ta ista članica tako da za..bava i ostale
2022 01 19
> jacaikaja: > I onda će ta ista članica tako da za..bava i ostale Pa nece ako joj oduzme duplu postarinu ,proviziju i jos nesto za cimanje/pakovanje/slanje...Misli verujem da ce da razmisli sl.put.
2022 01 19