Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Pomoc Chanel

Razlika između uslužne i diretne prodaje je u tome što sajtovima koji vrše uslužnu prodjaju šaljete svoju tašnu na procenu, dodatni pregled stanja i fotografisanje. Oni je zadržavaju do prodaje i šalju kupcu. Pojedini sajtovi isplaćuju novac odmah, dok drugi to rade tek nakon što Vaš predmet bude prodat. Pri izboru opcije za direktnu prodaju tašnu zadržavate do prodaje, naplaćujete preko svog PayPal-a i lično šaljete kupcu. Samim tim lično ste ogdovorni za čitav lanac od prodaje do uručenja paketa kupcu. Kao i pokrivanje osiguranja u slučaju fizićkih oštećenja tokom špedicije. Još neke od razlika između ove dve opcije su cena provizije, marketing i verovatnoća prodaje. Veća je verovatnoća da ćete je brže i bolje prodati na nekim od sajtova za uslužnu prodaju, jer ne brinete o marketingu i ostalim aspektima. Ovi sajtovi su vrlo frekventni, pa je i mogućnost prodaje veća. Ali je samim tim i provizija veća. Moj topao savet za prodaju ove tašne je da prvo uradite autentikaciju. Mislim da na Authenticate First možete dobiti procenu već za 7.5 dolara. A da potom kontaktirate nekog od gore navedenih sajtova za uslužnu prodaju. Moja prepruka je Fashionphile, jer su izuzetno ljubazni i sajt je vrlo posećen. Predmeti vrlo brzo bivaju prodati i to za finu svotu novca. Ne dozvolite da Vas domaći prodajni sajtovi i IG stranice obmanu. Dosta je lovaca na luksuzne predmete na domaćim sajtovima, koji te predmete posle preprodaju na stranim sajtovima uz značajnu zaradu. Nadam se da će Vam gore navedene infomacije poslužiti. Želim Vam da tašnu prodati za adekvatnu cifru! Srećno! 🍀❤️🍓
2022 02 09
Hvala puno Jagodice na opsežnom objasnjenu, ovo mi zaaaista znaci i dali ste mi sve smernice koje su mi potrebne! Moja torba sa serijskim brojem zaista pocinje sa 10..........
2022 02 09
> Tamarisol: > Hvala puno Jagodice na opsežnom objasnjenu, ovo mi zaaaista znaci i dali ste mi sve smernice koje su mi potrebne! > Moja torba sa serijskim brojem zaista pocinje sa 10.......... Nema na čemu, Tamarisol! Bilo mi je zadovoljstvo. <3
2022 02 10
1 2