Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je za negativnu?

Jaao misljenja su bas podeljena, vise ne znam ni ja sta da mislim🤦🏻‍♀️ Naravno da je bas lepo to sto je spustila cenu i poslala poklon, ali opet otkud znam, nije to to sto sam vidrla na slici.. a smesno mi je da uopste pitam “E je l suknja crna” kao da sam daltonista, jasno se na slici vidi boja, pa mi nije bilo ni na kraj pameti da je braon.. kao sto kaze @njelena360 za braon ne bih dala ni 10 dinara jer ne volim i ne nosim tu boju 😃 Necu naravno zuriti sa negativnom, sacekacu devojku da odgovori jos dan, dva, mozda je stvarno greska sa njene strane, videcemo..☺️
2022 01 29
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e3345fed72a7565768040a114e2d018b.jpg)
2022 01 29
Sada sam definitivno sigurna da mi je uvaljena braon suknja🙄
2022 01 29
> njelena360: > Ne znam zasto clanice pisu da se treba progledati kroz prste jer je dala popust i suknju, nije morala kao prvo, kao drugo ako je trazila crnu suknju nepotrebno je pisati da je lepa i braon. Ocigledno da clanica ne nosi braon i da za braon ne bi dala ni 10 dinara. Na ovom sajtu i forumu se neke banalne stvari preuvelicavaju, a kad je nesto ocigledno ruzan gest, to se ignorise. Ne stajem ni na ciju stranu, samo bi mene licno jako iznervirala ova situacija i jos vise to neodgovaranje clanica na poruke cim se otarase predmeta. Slažem se.
2022 01 29
> Prodaja23: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e3345fed72a7565768040a114e2d018b.jpg) u pravu ste, nije u redu. za sličnu stvar sam prodavca ocenila negativno (nije bila pogrešna boja, već model i netačni tagovi), ali ja sam svojeg i pitala za tačnost informacija, za svaki slučaj, pre kupovine. potvrdio jei sve ono što stoji u oglasu, a kad je artikal stigao i kad nije odgovarao opisu, pravio se lud. dala sam negativnu ocenu, on uzvratio, pa se žalio adminu, admin meni obrisao kao oštećenom kupcu, da bi mi prodavac ponovo dao negativnu za istu saradnju. sad sam se ja obratila adminu i pitala da li postoji način da se dotični prodavac zaustavi i opomene. umesto da to uradi, admin je, bez reči, samo obrisao negativne na obe strane, praktično, nagradio dotičnu za bahatost. ovde smo prepušteni samo sopstvenoj i savesti članica sa kojima ulazimo u saradnju i to imajte na umu.
2022 01 29
> EsBeBe: > > Prodaja23: > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e3345fed72a7565768040a114e2d018b.jpg) > u pravu ste, nije u redu. za sličnu stvar sam prodavca ocenila negativno (nije bila pogrešna boja, već model i netačni tagovi), ali ja sam svojeg i pitala za tačnost informacija, za svaki slučaj, pre kupovine. potvrdio jei sve ono što stoji u oglasu, a kad je artikal stigao i kad nije odgovarao opisu, pravio se lud. dala sam negativnu ocenu, on uzvratio, pa se žalio adminu, admin meni obrisao kao oštećenom kupcu, da bi mi prodavac ponovo dao negativnu za istu saradnju. sad sam se ja obratila adminu i pitala da li postoji način da se dotični prodavac zaustavi i opomene. umesto da to uradi, admin je, bez reči, samo obrisao negativne na obe strane, praktično, nagradio dotičnu za bahatost. > ovde smo prepušteni samo sopstvenoj savesti i to imajte na umu. Baš bezveze situacija, admin nije odradio posao kako treba Ovde kad god ostavis negativnu bude ti uzvracena🙄
2022 01 29
> magic_mushrooms: > Ja bih sačekala par dana da se javi. Možda je imala suknju u 2 boje, pa je u žurbi greškom poslala braon. Imate li njen broj telefona da joj na viberu pustite poruku da je pogrešila? Sačekaću, videćemo Nemam ništa, samo ime i prezime i br. računa😝
2022 01 29
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2da062c2ad55295d826bec0b64f62c35.jpg)
2022 01 29
Ovo je poruka od veceras, a sledeca slika je poruka pre porucivanja. Kako je njoj ogromna ako nije ni probala ni videla ni nista, nego samo “bacila pogled da vidi da l je suknja” 😝
2022 01 29
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/35e71c4143744cb007be3706993f6f95.jpg)
2022 01 29
Definitivno je za negativnu i slobodno joj pisi da zelis svoj novac nazad a ona nek prodaje braon suknju kad joj posaljes nazad. 🤦🏻‍♀️🙄 Strasno!
2022 01 29
uglavnom, da, za negativnu ocenu je. 8-)
2022 01 29
Sudeci po porukama, da, slagala te je i jeste za negativnu. Nema veze poklon i to. Meni je isto jednom na ovom sajtu poslato nesto druge nijanse, davno jos. Nekome nije bitno, meni jeste jer neke nijanse ne volim da nosim cak i ako boju volim.
2022 01 29
Imala sam situaciju da sam u razmeni dobila braon krem blejzer umesto crno belog, kakav je bio na slikama. Odličan, brendiran, ali mi je toliko bilo krivo, jer ne nosim te boje. Nije mi ni palo na pamet da pitam za boje, baš je bilo upečatljivo da je crno beli. Stajao je dugo na profilu, pa sam obnovila oglas i prodala ga. Možeš da napišeš u utisku da ti je stigla druga boja predmeta i da ga postaviš na profil, ako se ne javi i posalje ti istu crnu, a ti joj vratiš braon. Čim se ne javlja, moguće da je imala i crnu i prodala je već, jedan od rizika kupovine na sajtu da je druga boja, veličina, da nije novo, original itd.. S jedne strane jeste za negativnu, s druge nije klasična prevara. Možda prodaš predmet po istoj ceni ili u razmeni dobiješ takvu crnu. Ja nikad ne bih uvalila, ali svi smo razliciti. Postoje razni nivoi prevara
2022 01 30
> jacaikaja: > Možeš da napišeš u utisku da ti je stigla druga boja predmeta i da ga postaviš na profil, ako se ne javi i posalje ti istu crnu, a ti joj vratiš braon. Čim se ne javlja, moguće da je imala i crnu i prodala je već, jedan od rizika kupovine na sajtu da je druga boja, veličina, da nije novo, original itd.. S jedne strane jeste za negativnu, s druge nije klasična prevara. Možda prodaš predmet po istoj ceni ili u razmeni dobiješ takvu crnu. Ja nikad ne bih uvalila, ali svi smo razliciti. Postoje razni nivoi prevara ali, jeste se javila (iznad je slika poruke) i rekla da se ne uzbuđuje previše i da nema nameru da uradi išta da ispravi svoju grešku. i ne znam koja druga ocena bi mogla da ide za ovakvu saradnju, osim negativne? ne ocenjuje se saradnja na krpicama k'o filmovi na IMDB-u od 1-10, pa da kažeš, to je ta suknja, ali nije ta boja, ok, prodavac priložio lekarsko uverenje da je daltonista, evo 3/10 jer nije poslat isfronclan peškir, cigla ili ništa. zadržimo minimum dostojanstva, molim vas.
2022 01 30