Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Postojani parfemi

> Fashionista93: > Imam ja Narcisove parfeme, konkretno ja ih ne osetim na koži, bas su nepostojani. Doduse decko kaze da on oseti uvek kako lepo mirise onako blago nenametljivo. Poudre mozda i za nijansu postojaniji od Crnog for her i belog. Makar moje iskustvo. Po meni jedni od postojanih su So Scandal JPG, Alien-mugler, Marc Jacobs Decadence, Hypnotic Poison Dior. Hocu da kupim Libra Intense-YSl i Linterdit. Neko ko ima iskustva sa ta dva? Postojani su? L'interdit je postojan i predivan 😊
2022 02 28
Примећујем да су постојани дрвенасто-пудерасти тонови: Chanel Venise, Armaf Milestone Club De Nuit , Burberry Brit, од повољнијих oriflame M by Marcel
2022 03 01
Ima li neko iskustva sa Valentina Poudre koliko je postojan?
2022 03 02
> jacaikaja: > Meni ne pomaže mnogo krema, imam Hasimoto, ima veze sa tim da koža proguta parfeme. Može pojašnjenje?
2022 03 07
Ko ima problem sa štitnom žlezdom, ne opstaju mu parfemi na koži, koža je suva
2022 03 08
Hvala, ovo prvi put čujem, proguglaću malo.
2022 03 08
> Fashionista93: > Imam ja Narcisove parfeme, konkretno ja ih ne osetim na koži, bas su nepostojani. Doduse decko kaze da on oseti uvek kako lepo mirise onako blago nenametljivo. Poudre mozda i za nijansu postojaniji od Crnog for her i belog. Makar moje iskustvo. Po meni jedni od postojanih su So Scandal JPG, Alien-mugler, Marc Jacobs Decadence, Hypnotic Poison Dior. Hocu da kupim Libra Intense-YSl i Linterdit. Neko ko ima iskustva sa ta dva? Postojani su? Libra intense YSL je postojan bar na mojoj kozi i odusevljena sam njime predivan je
2022 12 19
Puderasti parfemi se prskaju na garderobu, ako želite da ih intenzivnije osećate. Meni su sad definitivno super Narciso i Poudre i crni edt For her, ali na garderobi par puta prsnuto. Crveni Narciso Rouge mi je predivan, ali slab. Evo jos jednog intenzivnog provereno, Givenchy L'interdit Rouge, a Mancera Auod vanille je užasno intenzivan, 2 sprica i dovoljno, kažem ja kojoj je retko šta izuzetno postojano
2022 12 20
Sme li se negde postaviti oglas za parfeme u forumu ?
2024 02 18
Probaj po komad i da moze lično da se preuzme
2024 02 18
1 2