Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sta kupujete i prodajete trenutno?

Cao. Interesuje me sta se prodaje trenutno? Cini se kao da je zima prosla, iako se mozda po nocima ne bi tako moglo reci, ali i leto je ipak daleko. Sta prodajete, sta kupujete? 🙂 Ja sam okacila sve sto imam, ali nema interesovanja, niti za letnje, niti za zimsko, a vodila sam se nekom idejom o "Predsezonskoj" rasprodaji. 😥
2022 03 02
Ja ne kupujem trenutno nista na sajtu, ponuda mi se ne svidja. A prodajem uglavnom nakit, i eventualno neki vintage komad (haljina, suknja)
2022 03 02
Posto prodajem samo nakit koji sama pravim, da se javim kao kupac - sad kupujem uglavnom haljine sa dugim rukavima, pantalone, sakoe.. Uglavnom nesto sto moze i sad da se obuce, ali i malo kasnije, znaci sa dzemperima i sl. sam zavrsila definitivno 😄
2022 03 02
Jooojjj iskreno ja sam sa kupovinom na ovom sajtu neki baksuz evidentno. Za većinu stvari koje sam želela da kupim, članice ne odgovaraju na poruku...to mi je večna misterija 😭 I dalje se nadam za jednu da će odgovoriti jer vidim da nije ulazila na sajt 😂 Van toga i dalje trazim kvalitetne kožne crne salonke (visoka štikla, klasične, špicaste) pa ako neko ima nove ili skroz očuvane, nudite mi! Što se prodaje tiče, prodajem sve što mi ne treba jer više nemam gde da stavim ako nešto novo kupim (i dalje kupujem da se razumemo😂). Kao žena, priznajem da sam bila bolesna shoppingholičarka i zalažem se za to da svaka žena zaslužuje da ima walk in ormar (po mogućnosti celu sobu za stvari) 🤣 E da, ako neko prodaje beli ili bež Ralph Lauren dzemper sa V izrezom, zainteresovana sam za kupovinu.
2022 03 02
Ja kao i uvek kupujem komade po mom ukusu, nebitno koje je godisnje doba. Ali kao i vecina, kada nesto specificno trazim trazicu ga u odredjenoj sezoni kad devojke odluce da oglase. Vec uveliko vidim da se kupuju prolecne stvari, kontam od aprila-maja ce se kupovati i letnje :) preporuka je da ne zatrpavate profil svim stvarima vec kacite pred-sezonske stvari. Ja jos ove nedelje cu drzati zimske jakne na rasprodaji i posle brisem oglase
2022 03 02
Uopste nema pravila sta ce da se proda, bar u mom slucaju je tako .Prodala sam paket garderobe, i nekoliko stvarcica ovako na komad, i letnje i zimsko
2022 03 02
Od pocetka godine prodala sam kaput i tri para helanki.., Kupovala nisam nista…
2022 03 02
Poslednje sto sam kupila-kais 😂 Poslednje sto sam prodala-farke 😊 Ali sad je nesto stagnirala prodaja zbog rasprodaja u trznim centrima, kad krene nova sezona valjda ce se stanje popraviti. 🌼
2022 03 02
Poslednje prodala majicu. Poslednje kupila majicu, bluze, dzemper. Ne vidim neko posebno pravilo, ali definitivno se najbolje prodaje trenutni trend.
2022 03 02
Ja trenutno kupujem korsete i suknju duboku sa tregerima, haljinu za preko rolke. Da iskoristim jos malo ovo hladnije vreme. Kada mi se nesto bas svidja ja se potrudim da nadjem taj komad. Inace, sta god naidje da mi odgovara kupim. Prodajem stvari koje bih i ja kupila, a mislim da nema veze koje je godisnje doba svaka roba nadje kupca.
2022 03 02
Trenutno ne kupujem ništa. Treba da se porodim uskoro tako da o odeći i obuci za sebe ni ne mislim, a za bebu sve sto vidim da mi se dopada, pitam za razmenu. Od 10 clanica, jedna u proseku pristane na razmenu, sto je jednom u dva meseca, ali dobro. Verujem da će se i situacija na sajtu malo popraviti☺️
2022 03 02
Nista ne kupujem....sad moram na stop....prodaja ide slabo...dofuse u poslednje vreme nemam mnogo vremena da bih ulazila na sajt....ovako nesto usput.Pogledam teme i to je to.
2022 03 02
Sto se kupovine tice obicno i leti i zimi kupujem letnju odecu posto sam zimi u hibernaciji x-) Zadnje na sajtu sam kupila Gua sha i roller, sto se prodaje tice iskreno nema pravila al primetih da je pocelo narucivanje stvari sa kratkim rukavima
2022 03 02
Danas sam kupila perjanu jaknu i torbu, doduse ne na sajtu...ali hocu reci da gledam sve sto je lepo i sto mi odgovara po iznosu, bez obzira na kraj zimske sezone. Sto se potraznje na sajtu tice - ukratko: zadnjih 10 dana "mrtvo more"a pre toga je bas fino islo. Spremila sam brdo novih stvari da dodam za prodaju al nesto nemam ni volju jer mi trenutno deluje uzaludno. :-/
2022 03 02
Kupujem apsolutno sve što mi se svidi, nebitno godišnje doba, a prodala sam džempere, farmerke, teksas jakne, košulje, ali ne na ovom sajtu. Ovde ništa.
2022 03 02
1 2