Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Skidanje dlaka sa odeće

Da li znate neke metode za uklanjanje onih sitnih vlakana na odeći? Neki materijali, posebno crne boje, su prosto katastrofa za čuvanje jer jednom kad se uhvate te dlačice nikad se ne skinu. Pranje uopšte ne pomaže, selotejp jedva, oni jednokratni roleri od kineza dovoljni za jedan komad odeće... Mora da postoji efikasan i malo više ekološki način :/
2022 03 05
Stranica na instagramu shoppindosrbia a predmet se zove baš "sakupljač krzna pri pranju" :') Ne znam da li deluje, videla sam tek juče reklamu za to, spravica se ubaci u mašinu i tokom pranja pokupi sve dlake, mrvice i sl. sa odeće i sakuplja u svoju kesicu koja se posle isprazni. Kako pretežno imam crnu odeću, istu muku mučim, uvek neke dlačice i kao prašina bude po stvarima tako da nameravam da pokušam sa tim, pa eto, možda vrši posao.
2022 03 05
Videh i ja reklamu za to, ali nesto mi ne uliva poverenje da stvarno "radi". Ukoliko neko proba ili zna nekoga ko je koristio, neka javi 🙂 Ja i dalje skupljam rolerima, ali ne ocisti bas detaljno 🤷🏼‍♀️
2022 03 05
Imate onu cetki crvenu kod kineza Oko 200 din kosta i odlicno skuplja
2022 03 05
meni su oni lepljivi roleri dobro radili posao ali ne secam se gde je sestra uzimala, nije kod kineza, jesu skuplji, ali duze su i trajali otkako macka nije vise s nama nismo vise ni uzimali ali su skidali sve zivo ne samo macju dlaku
2022 03 05
Valjak za ciscenje odece je sjajan, skine sve. Onaj crni, najjednostavniji. Jeste za jednokratnu upotrebu ali ima dosta papira u njemu. Kod kineza sam kupila sarene sa nekom decijom aplikacijom, bili su nesto slabiji.
2022 03 05
> SkupocaKao: > Imate onu cetki crvenu kod kineza > Oko 200 din kosta i odlicno skuplja Da li je ona dugotrajna? One rolere bih baš izbegla jer stalno moram da bacam i žao mi za tu plastiku
2022 03 05
Ja sam dlake od macke skidala sa pokvasenom gumenom rukavicom za ciscenje.Samo sam je pokvasila sa vodom i sve dlake sa fotelje na kojoj je obozavala da spava sam ocistila.Jednostavno,a bas efikasno resenje.Mozda Vam pomogne.
2022 03 05
> Da li je ona dugotrajna? One rolere bih baš izbegla jer stalno moram da bacam i žao mi za tu plastiku Tu plastiku zadrzis pa kupujes samo taj deo sa lepljivim papirom. I kad kupis dobijes 1 plastiku i 2 lepljiva dela. Baca se samo sredina koja ostane koja je kartonska kao kod toalet papira. Drsku mozes da zadrzis.
2022 03 05
U DM-u ima malo kvalitetniji roler i dokupljuje se taj gornji deo, tako da nema suvišne plastike...
2022 03 05
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2d68700ba5fb3b744a056c78b1a76dc1.jpg) Ovu četku ili kako da je nazovem imate kod Kineza i košta 200 dinara..
2022 03 05
> Jazzbarbie: > > SkupocaKao: > > Imate onu cetki crvenu kod kineza > > Oko 200 din kosta i odlicno skuplja > Da li je ona dugotrajna? One rolere bih baš izbegla jer stalno moram da bacam i žao mi za tu plastiku ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/255ea09fef80739055aaae697ac46700.jpg) Na ovaj fazon samo drugi oblik Ali to platno je u pitanju i odlicno cisti Ja godinama koristim, nista se ne menja Samo se opere malo ili mokrom rukom skunu nakupljena vlakna i sve sto se zakacilo
2022 03 05
Meni su se roleri iz Pepka pokazali dobri, bili na akciji 150 dindzi 3 rolne. Ja mučim muku isto sa crnim stvarima, pokupi mašina od pelena pa i ako operem bubanj opet se nekako sve zalepi za crnu garderobu. Ako neko nadje trajno rešenje ( kog verovatno nema 🙂 ) neka javi, pratim temu. A pokušaću i ovo kinesko čudo da nabavim pa da probam
2022 03 05
> perlice&ljubav: > meni su oni lepljivi roleri dobro radili posao ali ne secam se gde je sestra uzimala, nije kod kineza, jesu skuplji, ali duze su i trajali > otkako macka nije vise s nama nismo vise ni uzimali > ali su skidali sve zivo ne samo macju dlaku Lepljivi roleri imaju često u Lidlu. Nisu skupi. Dobijete roler sa držačem i jedan rezervni skupljač. Oko 200 din
2022 03 06
Lepljivi valjak,,ima oko 3 m te trake.Svasta sam probala ovo je najefikasnije.Imamo retriverku i ne mogu da se otresem dlaka.Ovaj valjak je super,jeftin,ne unistava garderobu i sve skine i najsitnije dlacice.
2022 03 06