Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Zaradi 12 000 rsd

Projekat Sunce.. Fina zabava da ulozis 1500 a dobijes 12000.Probala ,ulozila i dobila jutros parice:) Ko hoce informacije neka mi pise
2022 03 25
Sad sam izguglala, u cemu je tu inace fora? Mislim, ulozi se 1500, jedna osoba dobije 12000 (8x vise), kako to funkcionise? Ili daju jednoj, a 7 izvisi na kraju. Nema mi logike ovo.
2022 03 25
Niko ne izvisi, rado cu Vam objasniti u poruci :)
2022 03 25
Zašto se ne može objasniti ovde?
2022 03 27
Ja ne mogu da shvatim da u 21. veku neko veruje u ovakav vid zarade, nije da nikoga ponizavam, ali vidite Vi da jje rec bukvalno o sekti. Znam par ljudi zaludjeni time, sa kojima se verovatno vise Niko nece družiti, jer im je već mozak ispran i sektaski vrbuju ljude ubacujuci ih u tu grupu ne bi li se uzdigli malo na toj piramidi . Manire se toga, ne postoji laka zarada., sem ako niste neki srećnik pa dobijete na lutriji ili ruletu .
2022 03 30
> carapica13: > Ja ne mogu da shvatim da u 21. veku neko veruje u ovakav vid zarade, nije da nikoga ponizavam, ali vidite Vi da jje rec bukvalno o sekti. Znam par ljudi zaludjeni time, sa kojima se verovatno vise Niko nece družiti, jer im je već mozak ispran i sektaski vrbuju ljude ubacujuci ih u tu grupu ne bi li se uzdigli malo na toj piramidi . Manire se toga, ne postoji laka zarada., sem ako niste neki srećnik pa dobijete na lutriji ili ruletu . A ja sam razmišljala bas isto kao ti dok nisam probala i kad ti legne uplata imaš osećaj kao da si dobio na ruletu. Ovo nikome od nas neće postati posao, niko od nas neće ovim večno da se bavi, jer ako razmišljaš o tome kao o glavnom izvoru prihoda onda sa tobom nešto nije u redu. Pitaj neke drugarice za mišljenje, ja nemam koga 😂 Salu na stranu, jako dobra fora da uzmeš 12 000 i stanes, nema potrebe da postaneš aktivni član te "sekte" 🙂 Svako ima pravo na izbor, ne mraci toliko a verujem da nisi ni pročitala kako funkcioniše, jer ti to pretpostavljam već znaš 😄 Pozdrav i dobrodošla si ako se predomislis 😄
2022 03 30
Piramidalna sema i njeno promovisanje je krivicno delo. Da je ovo normalna drzava - a ne "svinjac", ova tema bi mogla biti dokazni materijal.
2022 03 31
> snikor: > Piramidalna sema i njeno promovisanje je krivicno delo. > Da je ovo normalna drzava - a ne "svinjac", ova tema bi mogla biti dokazni materijal. Ja kad vidim sta piše u opisu tvog profila, meni je sve jasno, kaže žena "SRPSKI INTERNET = MESTO GDE SE SKUPLJAJU MIZERNI LJUDI." 😂😂 takvi mizantropi su opasniji od svake piramide 😂😂 Evo sad ce izbori u nedelju, promenite vlast pa me hapsite 😂 Btw, nije piramida, u njoj uvek onaj iznad dobija procenat koliko ja znam, ovo je lep projekat u kome svako može da dobije novac i izadje iz njega, ukoliko želi, a ako ne želi niko ne drži pušku uperenu u njega 😊
2022 03 31
> KristinaVuksan: > > snikor: > > Piramidalna sema i njeno promovisanje je krivicno delo. > > Da je ovo normalna drzava - a ne "svinjac", ova tema bi mogla biti dokazni materijal. > Ja kad vidim sta piše u opisu tvog profila, meni je sve jasno, kaže žena "SRPSKI INTERNET = MESTO GDE SE SKUPLJAJU MIZERNI LJUDI." 😂😂 takvi mizantropi su opasniji od svake piramide 😂😂 > Evo sad ce izbori u nedelju, promenite vlast pa me hapsite 😂 > Btw, nije piramida, u njoj uvek onaj iznad dobija procenat koliko ja znam, ovo je lep projekat u kome svako može da dobije novac i izadje iz njega, ukoliko želi, a ako ne želi niko ne drži pušku uperenu u njega 😊 Ti si samo jos jedan dokaz onoga sto mi pise na profilu. Navlacis ljude na organizovanu prevaru i da imas obraza - ne bi komentarisala vise na ovu temu. Na granici si da prosledim ovu temu odeljenju za visokotehnoloski kriminal.
2022 03 31
> KristinaVuksan: > > carapica13: > > Ja ne mogu da shvatim da u 21. veku neko veruje u ovakav vid zarade, nije da nikoga ponizavam, ali vidite Vi da jje rec bukvalno o sekti. Znam par ljudi zaludjeni time, sa kojima se verovatno vise Niko nece družiti, jer im je već mozak ispran i sektaski vrbuju ljude ubacujuci ih u tu grupu ne bi li se uzdigli malo na toj piramidi . Manire se toga, ne postoji laka zarada., sem ako niste neki srećnik pa dobijete na lutriji ili ruletu . > A ja sam razmišljala bas isto kao ti dok nisam probala i kad ti legne uplata imaš osećaj kao da si dobio na ruletu. Ovo nikome od nas neće postati posao, niko od nas neće ovim večno da se bavi, jer ako razmišljaš o tome kao o glavnom izvoru prihoda onda sa tobom nešto nije u redu. Pitaj neke drugarice za mišljenje, ja nemam koga 😂 > Salu na stranu, jako dobra fora da uzmeš 12 000 i stanes, nema potrebe da postaneš aktivni član te "sekte" 🙂 > Svako ima pravo na izbor, ne mraci toliko a verujem da nisi ni pročitala kako funkcioniše, jer ti to pretpostavljam već znaš 😄 > Pozdrav i dobrodošla si ako se predomislis 😄 Dobro, evo da ja tebe pitam onda, ako ti ne vrbujes ljude (mada tvoja objava pokazuje drugačije) , ti si dobila tih 12000 dinara , jel? Zašto i dalje tražiš ljude da ih ubaciš u taj “projekat” ?
2022 04 02