Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Novi članovi

Pozdrav svima! Ideja mi je da se predstavimo svi mi koji smo od skoro na sajtu. Ja sam Tamara, samohrana mama i imam dosta očuvane garderobe za prodaju. Raspoložena sam za svaki vid komunikacije i dogovora. Bacite oko na garderobu i javite se ako vam se nešto dopada. 💝
2022 03 29
Dobrodošli 😊🌺
2022 03 29
> Chillnakit: > Dobrodošli 😊🌺 Hvala najlepše!🌸💝
2022 03 29
Lepa reklama 🍀🌸🎁
2022 03 29
Srećno! 😊💞🌺🍀🌸
2022 03 30
Hvala vam 💝💝
2022 03 30
Dobrodosla Takodje sam nova, iako imam profil vec duze vreme Nisam se sluzila ovakvom vrstom prodaje Pa ako koga zanima Moze sa pogleda i moju ponudu 😊
2022 03 30
> Tasin.ormaric: > Pozdrav svima! Ideja mi je da se predstavimo svi mi koji smo od skoro na sajtu. Ja sam Tamara, samohrana mama i imam dosta očuvane garderobe za prodaju. Raspoložena sam za svaki vid komunikacije i dogovora. Bacite oko na garderobu i javite se ako vam se nešto dopada. 💝 Iskreno se divim svakoj samohranoj mami, to je za ogromno poštovanje! :") Svaka čast i samo napred! :")
2022 03 31
> NevenaSofi: > Dobrodosla > Takodje sam nova, iako imam profil vec duze vreme > Nisam se sluzila ovakvom vrstom prodaje > Pa ako koga zanima > Moze sa pogleda i moju ponudu 😊 Srećno! 💝
2022 03 31
> MissDiva: > > Tasin.ormaric: > > Pozdrav svima! Ideja mi je da se predstavimo svi mi koji smo od skoro na sajtu. Ja sam Tamara, samohrana mama i imam dosta očuvane garderobe za prodaju. Raspoložena sam za svaki vid komunikacije i dogovora. Bacite oko na garderobu i javite se ako vam se nešto dopada. 💝 > Iskreno se divim svakoj samohranoj mami, to je za ogromno poštovanje! > :") Svaka čast i samo napred! :") Hvala od srca! ❤
2022 03 31
I ja sam nova ali stara 😂🙈 Stari profil nisam mogla da vratim ali evo me opet tu ❤️ Srecno svima 🌸
2022 04 03
> andrealela79: > I ja sam nova ali stara 😂🙈 > Stari profil nisam mogla da vratim ali evo me opet tu ❤️ > Srecno svima 🌸 Hvala, takođe 💝💝
2022 04 05
Ćao svima! I ja sam nova ovde (mesec i po dana). Živela sam u Sloveniji (na granici blizu Trsta) i 90% moje garderobe je kupljeno tamo i većina nikad nije nošena. Prodajem je najviše zbog selidbe i trudnoće. Takođe imam i novih prelepih stvari sa etiketom, koje donosim iz Slo. Pogledajte moju ponudu <3
2022 04 07
> VannaVana123: > Ćao svima! I ja sam nova ovde (mesec i po dana). Živela sam u Sloveniji (na granici blizu Trsta) i 90% moje garderobe je kupljeno tamo i većina nikad nije nošena. > Prodajem je najviše zbog selidbe i trudnoće. > Takođe imam i novih prelepih stvari sa etiketom, koje donosim iz Slo. Pogledajte moju ponudu <3 Želim ti srećnu i uspešnu prodaju! 💝💝
2022 04 11
Zdravo svima, Ja sam isto (relativno) nova ovde. Stekla sam utisak do sada da se poverenje poklanja samo starijim članicama koje imaju više pozitivnih ocena (ja za sada imam samo jednu), što me dovodi u iskušenje da odustanem. Pre nego što stvarno odustanem, iskoristiću priliku na ovoj grupi da se predstavim. Ja prodajem isključivo sestrinu i svoju garderobu, sve je novo ili bez tragova nošenja. Etiketa nema jer ono što odmah primetim da mi ne odgovara, vratim u radnju sa etiketom. Sve stvari su oprane i probane, neke nisu nošene uopšte, a neke su nošene jednom ili nekoliko puta, ali što je najbitnije nemaju tragove nošenja i izgledaju kao nove. Uglavnom se desi da sam ishitreno kupila nešto, ali uz veliku želju stvar mi iz nekog razloga ne odgovara ili mi "nije leglo", pa mi samo bezveze zauzima mesto u ormanu (koji nažalost nije mnogo veliki). Inače, puno stvari doniram, tako da ovde završe samo probrani komadi. Slike na profilu su moje i nije nikakav problem da pošaljem dodatne slike, mere, snimke...za svako pitanje sam tu. Lično preuzimanje je moguće u Beogradu (centar). Što se cena tiče trudila sam se da budu realne, za stvari koje su potpuno nove sam stavljala polovinu cene koju sam ja platila. Uglavnom su fiksne cene, ali za više stvari možemo da dogovorimo i popust. Eto, ukratko od mene, nadam se nekim lepim saradnjama! Pozdrav :)
2022 06 04