Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Adidas superstar - pomoć

Da li neko zna čime skinuti žuto na belim superstar patikama? Nakon pranja u mašini požutele su po đonu i napred iznad prstiju dok je ostatak patike ostao beo
2022 05 07
Meni se to desilo i nikad nisam uspela da skinem. Zavisi od materijala pretpostavljam.
2022 05 07
Nije mi se desilo to, ali od prvog dana ih ribam četkom i pastom za zube (bilo koja da je skroz bela) i nisu požutele.. U mašini operem kad se baš zaprljaju posle kiše i sl. Ako ne uspete sa pastom, možda da probate sunđer iz dm-a za bele patike, mnogo ga hvale 😊
2022 05 09
Hvala puno na predlozima, pokušaću prvo sa sunđerom iz DM-a :) nisam ni znala da postoji
2022 05 09
Srećno! 😄 Javite da li je uspelo 🤗
2022 05 10
Meni takodje nije uspelo, koza je ostala bela, dok je sve sto je od gume - pozutelo. Prosto, ove patike nisu za masinsko pranje 🙂
2022 05 11
Sprej za pranje obuće iz sport visiona, kao neka pena.. probajte sa tim. Crno-narandžasti sprej.
2022 05 11
> Vila86: > Meni takodje nije uspelo, koza je ostala bela, dok je sve sto je od gume - pozutelo. Prosto, ove patike nisu za masinsko pranje 🙂 Perem ih uvek u mašini na 40 stepeni. Cele se bele. 🙂
2022 05 11
Pena za čišćenje patika, uzimam je u Buzz-u, ali ima i u DM-u, 500 dinara
2022 05 13