Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

ZARA uvek pobedjuje

Ja iskreno nikad nisam videla neku privlačnost u Zari, ali verovatno jer mi je uvek delovalo preozbiljno, moj still je više roze, pliš, nisko strukirane farmerke, dakle nekako kao Paris Hilton iz 2000-ih. Sve moje drugarice sa malo više keša kupuju bejziks u zari (iako je jeftinije u h&m-u, ja lično ne vidim neku razliku, ali ajde). Mogu jedino da pomislim da im je lakše da procene da neko neće da prodaje fejk Zaru jer je fast-fashion brend (iako čujem ovde da se to dešava, ja sam se smejala koliko nisam mogla da verujem da bi ljudi prodavali fejk Zaru?), a teže je proceniti da li su ti neki skupi brendovi poput Max i Mare pravi.
2022 05 10
Ljudi mozda cu sad da lupim glupo pitanje samo kako devojke ovde imaju TOLIKOOO Zare sa etiketom? Odakle dolazi ta roba kad je ima u tim kolicinama. Suludo mi je da pomislim da neko kupuje sve i svasta kad je rasprodaja pa prodaje ovde jer nije jedna osoba vec 101 koja prodaje Zaru sa etiketom gomile predmeta. Znate na sta mislim, mora da ste videle po sajtu :) :)
2022 05 10
Da postavis govno na oglas (da izvinete) i napises da je Zara, prodalo bi se u roku od odmah 😂 Misterija neresiva 😶
2022 05 10
Mojoj sestri svaki Zarin model farmerki tako dobro stoji. Ja sam probala jedno 20 komada i izasla sva besna, kao retard izgledam u svim njihovim farmerkama
2022 05 10
> carobni_ormaric: > Ljudi mozda cu sad da lupim glupo pitanje samo kako devojke ovde imaju TOLIKOOO Zare sa etiketom? Odakle dolazi ta roba kad je ima u tim kolicinama. Suludo mi je da pomislim da neko kupuje sve i svasta kad je rasprodaja pa prodaje ovde jer nije jedna osoba vec 101 koja prodaje Zaru sa etiketom gomile predmeta. Znate na sta mislim, mora da ste videle po sajtu :) :) Ima ZARA stvari i na pijaci u mom komsiluku. I te etikete su pocelo da skidaju kinezi i turci
2022 05 10
Da definitivno zivimo u drzavi u kojoj vlada Zara :') :') ali eto,srecom ili nesrecom meni Zara garderoba nikako ne odgovara po dimenzijama..tako da,,nista od kupovine Zara :') ..ali sto mi Versace stoji pa to je..hehehe
2022 05 11
@PINAKOLADA srecom po Vas mozete ovde pronaci Versace po nizim cenama od Zare hahahaha.... Setih se originalne crvene Versace haljine koju sam pre nekoliko godina prodala za 1.200din :')
2022 05 11
> carobni_ormaric: > Ljudi mozda cu sad da lupim glupo pitanje samo kako devojke ovde imaju TOLIKOOO Zare sa etiketom? Odakle dolazi ta roba kad je ima u tim kolicinama. Suludo mi je da pomislim da neko kupuje sve i svasta kad je rasprodaja pa prodaje ovde jer nije jedna osoba vec 101 koja prodaje Zaru sa etiketom gomile predmeta. Znate na sta mislim, mora da ste videle po sajtu :) :) Hoćeš da ti slikam istoriju kupovine na aplikaciji? Za vreme sniženja naručim bar 20 paketa. Ono što mi ne odgovara prvo probam da prodam online za one koji nisu uspeli da upecaju, ono što ne prodam vratim. Ono što zaboravim da vratim na vreme mi i dalje bleji na profilu 😂😂 Ali da, vodim se logikom da isprobavam stvari kući pa zato naručim npr iste farmerke u XS I S veličini, za slučaj da mi varira veličina. One koje mi bolje stoje ostavim, one koje mi ne stoje vratim i tako u krug. Kao isprobavanje odeće na kredit. Dam novac unapred da probam, za ono što mi se ne sviđa dobijem novac nazad i onda kupim nešto drugo :D
2022 05 11
Meni su se Zarine stvari ovde bukvalno prodale brzinom svetlosti, dok brend tipa Lindex ili slično, ne da ne ide, nego nema ni zainteresovanih. 🤣 Okej, lično volim Zaru, tačnije njihove farmarke ali sve ostalo mi je krpasto(moje misljenje)..🤷‍♀️ Mislim da se više prodaje zato što je to ZARA nego zato što je kao nešto wow. 😅
2022 05 12
Zara poznata u Srbiji i kao Prada za sirotinju. Iskreno,neke stvari su mi ok njihove uglavnom bejzik kolekcija,ostali marerijali su im teska sintetika a cifre prenaduvane pa ne zalazim bas nesto tamo. A jos mi je smesnije sto su ovde cifre vece nego u radnji.😂
2022 05 16
Kupim u Zari pantalone one koje su sad ultra moderne duboki struk sa porubima, dva puta obucem i operem na 30 ceo gornji deo je u onim cupkicama skidala sam brijacem. Razmisljala sam da li da reklamiram, ali nemam zivce. Toliko o Zari! Slazem se samo Zara ide ovde...
2022 05 24
I da, od ovog snizenja se placa i povracaj 500 din, pa tesko da ce se narucivati ista stvar u svim velicinama. 😂
2022 05 24
> carobni_ormaric: > Ja imam brda garderobe na profilu Zara i najmanje ide, da li ja to ne tagujem kako treba ali sve drugo ce pre otici nego Zara😂😂😂 Ja imam Zarine pantalone na sajtu ,više od godinu dana,niko me nije ni patao za njih... :( x-)
2022 05 25
> Nensina: > Zara poznata u Srbiji i kao Prada za sirotinju. > Iskreno,neke stvari su mi ok njihove uglavnom bejzik kolekcija,ostali marerijali su im teska sintetika a cifre prenaduvane pa ne zalazim bas nesto tamo. > A jos mi je smesnije sto su ovde cifre vece nego u radnji.😂 Potpuno se slažem,....materijali su im kao iz kineske radnje...bukvalno... Ne svi,ali većina....
2022 05 25
Stavih i ja jednu Zara bluzu u prodaju da vidimo koliko ce brzo da ode :') :')
2022 05 25