Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Jeftini kupaći kostimi?

Jel ima neko predlog gde gledati kupaće kostime sa povoljnim cenama? Butik, sajt, stranica, šta god 😁
pre 12 dana, 11:35
Ja narucujem sa alija, jeste da treba vreme da stigne zato ja krenem od januara 🤣 i naravno vodim racuna o sipingu 😁
pre 12 dana, 14:22
> Lylly990: > Ja narucujem sa alija, jeste da treba vreme da stigne zato ja krenem od januara 🤣 i naravno vodim racuna o sipingu 😁 Free shipping treba da bude uvek jel tako? 😁
pre 12 dana, 15:29
Tako je najlakse, mada ja gledam sve modele pa nekad i naidjem na neki gde je mali shipping 😁
pre 12 dana, 17:22
> Lylly990: > Tako je najlakse, mada ja gledam sve modele pa nekad i naidjem na neki gde je mali shipping 😁 Hvala 😁 moram da otvorim onda novi račun za tu svrhu 😆
pre 12 dana, 20:42
Zbog novonastale situacije u Kini, karantina i zatvaranja, paketi se ne isporucuju ili kasne mesecima. Nisam sigurna da Vam se isplati😔
pre 11 dana, 07:53
Hmm... Zadnje sam porucila tag za kofer marta meseca, stigao mi je nakon mesec dana, kupaci mi stigne nakon najvise 2.5 meseca... Nisam imala nikakvih problema od kada je pocelo to stanje u Kini...
pre 11 dana, 15:46
Evo pogledah 16.01. kupaci porucen stigaoo je i on.. Ali da sam i pre imala problema da nekada ne stigne paket - imala sam, ali novac vrate uvek 😊
pre 11 dana, 15:47
https://mojekrpice.rs/cherrybloosom-263688
pre 10 dana, 12:22
Ja sam kod kineza videla prelepe kupaće kostime. 1800din su. Bukvalno nema koji mi se nije svideo. Možda zato što sam trudna sa stomakom do zuba pa mi sad sve lepo ali imaju modele koje stvarno nikada ranije nisu imali i na prvi pogled uopšte ne deluju kao da su kineski.
pre 8 dana, 19:18
> Bojanaboka990: > Ja sam kod kineza videla prelepe kupaće kostime. 1800din su. Bukvalno nema koji mi se nije svideo. Možda zato što sam trudna sa stomakom do zuba pa mi sad sve lepo ali imaju modele koje stvarno nikada ranije nisu imali i na prvi pogled uopšte ne deluju kao da su kineski. Prodaju sad Kinezi dosta turske i italijanske robe, makar kod mene u kraju pošto je velika radnja
pre 7 dana, 14:09