Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Želite ili ne želite??

Ja sam ozbiljan kupac kad mi se nesto svidja i normalno da postavljam pitanja. Ranije sam ono sto nije bilo napisano, a od sada cu proveravati i ono sto je napisano uz slike jer mi se desilo nedavno da sam kupila pamucnu majicu, a dobila mix pamuka i poliestera. Ko nece da odgovori sta me briga, necu ni kupovati od takvih.
2022 05 19
> Esprit21: > Ja sam ozbiljan kupac kad mi se nesto svidja i normalno da postavljam pitanja. Ranije sam ono sto nije bilo napisano, a od sada cu proveravati i ono sto je napisano uz slike jer mi se desilo nedavno da sam kupila pamucnu majicu, a dobila mix pamuka i poliestera. Ko nece da odgovori sta me briga, necu ni kupovati od takvih. Nije problem da se odgovori na pitanje, problem je sto devojke traze korekciju cene, mere, dodatne slike, materijal....i na kraju ne napisu ni hvala
2022 05 20
> Jovana.R.2207: > > Esprit21: > > Ja sam ozbiljan kupac kad mi se nesto svidja i normalno da postavljam pitanja. Ranije sam ono sto nije bilo napisano, a od sada cu proveravati i ono sto je napisano uz slike jer mi se desilo nedavno da sam kupila pamucnu majicu, a dobila mix pamuka i poliestera. Ko nece da odgovori sta me briga, necu ni kupovati od takvih. > Nije problem da se odgovori na pitanje, problem je sto devojke traze korekciju cene, mere, dodatne slike, materijal....i na kraju ne napisu ni hvala Upravo to, i treba da se pita. I treba da se zna sta se kupuje ali 101 pitanje pa korekcija cene pa jos pristanes i uzivo da dodje po to i onda samo IGNORE. Dosta takvih slucajeva ima bas u poslednje vreme pa mi nije jasno :) ali dobro, u moru ludila ovde ima i divnih devojaka/zena koje sam i upoznala i sa nekima ostala u kontaktu, tako da nije sve samo ‘moze popust pa IGNORE’ 😂
2022 05 20
> SvetlanaRadic: > Ima dosta članica ovde koje su otvorile profil samo da bi kupile tu jednu stvar. Pretraživale na internetu ili naišle na sajt slučajno i ne znaju kako funkcioniše sajt, samo napravile profil da pokušaju da kupe ili slučajno usputno kliknu. Možda ne znaju kako da uđu na poruke itd... > Isto ne znaju da ostave utisak niti se trude nego su samo došli da kupe tu jednu stvar i više se nikad nisu ulogovale. Na dosta sam novih članica naišla i napomenula da razmenimo utiske, imala sam dosta saradnji gde je moja bila prva. Mnogo njih ne zna kako da ostavi utisak a glupo im da pitaju Slazem se, mnogo njih slucajno klikne a ne primeti ili jednostavno ne znaju kako funkcionise sajt ili su dosle da kupe jednu odredjenu stvar, ne znam zasto bi to nekoga toliko iritiralo, ne traze ni hleba ni vode, zasto bi nekoga zbog toga nazivali cobanicama? Isto tako cemu nervoza ako neko ne odgovori na poruku posle toga sto im posaljemo mere ili sta god, jeste nekulturno ali taman posla da me to stresira pored ostalih nepravednih i losih stvari na svetu. Mozes misliti neko mi ne kaze "hvala". Opustite se malo, ovo je samo sajt sa krpicama. 😁💐
2022 05 20
Članica je “ kupila” šal, tražila i popust. Sve smo se dogovorile. Javlja da uplaćuje i odjednom - ne javlja se par dana… Šaljem ponovo poruku, da vidim šta se dešava i dobijem ovo: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/516902b654d45bf429ccf7e062a11d34.jpg) 😂😂😂 Mislim… ok, mogla je napisati da se predomislila, stvarno ne zameram…
2022 05 20
Ma vala kad vidim sta sve ima dobro i prolazim! Nemam puno utisaka ali svako ko je kupio je i napisao. Slazem se sa Zelim!!!Uglavnom poslw toga nema kupovine a i ko trazi mere ,nijanse itd,ali tada najvise volim kad im se proda ispred nosa bukvalno.
2022 05 21
Na poruke samo "želim" ne odgovaram. Nikad nisam dobila odgovor kad sam napisala nešto na takvu poruku. Odgovaram samo na poruke gde pored "želim" piše još nešto, npr "dostupno?". Ko traži 101 dodatnu sliku i meru, nikad ne kupi artikal. Ko ti mnogo tepa I tri dana ti piše I priča o sebi i o kupovini, ne kupuje artikal. Kad ja kupujem, ostavim utisak čim paket stigne. Kad prodajem, ne ostavljam utisak dok kupac ne ostavi prvi ili dok se ne javi da kaže da je zadovoljan saradnjom. Kod kupovine pantalona tražim mere jer su pantalone često šivene po meri struk 34, Kukovi 40. Meni treba struk 32, Kukovi 45 (ako su mom fit, krut teksas sa vrlo malo elastina). Kad dobijem mere i ne odgovaraju mi, uvek napišem da mi ne odgovaraju i zašto mi ne odgovaraju. Pobeđuju mi prodavci koji mi nakon toga objašnjavaju načine kako mogu svejedno da kupim i nosim kod snajdera.
2022 05 22
Meni se desilo da sam na nekom starom telefonu gledala sajt i posto je bio spor, zastekao je, ja sam kliktala i zavrsila na necijem profilu na nekoj stvari i onom Zelim, samo je trebalo da pritisnem da se posalje. Verujem da deo tih Zelim je tako dospeo u vas inbox, sporiji telefoni, neko klikce i tako posalje, deo njih se ne snalazi ni sa sajtom ni sa telefonom, a ima i onih kojima je dosadno ili se reklamiraju. I ja sam dobila pre neki dan poruku da saljem dodatne mere, pa sam merila, pa mi je opet trazeno da premerim i da li sam sigurna u mere, pa sam naredni dan opet proveravala, nisam dobila poruku posle toga niti je bilo kupovine. Na nama je da pruzimo sto vise informacija ako smo prodavac, a kupac ima pravo da razmisli, a ne da se oseca obaveznim da nesto kupi samo zato sto nam je poslao poruku. Naravno, da ne bude zamene, tu ne racunam one koji namerno izmaltretiraju sa zahtevima, jer se za iste slazem da nikada ili retko kad nesto kupe.
2022 05 22
1 2