Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motorcikli, bicikli /

Polaganje u 30oj?

Uvek sam odlagala polaganje iako su mi svi govorili idi upisi,platice se … Bila sam cak i nezainteresovana a u poslednje vreme pokusavam da prevazidjem neki strah i ozbiljno razmisljam da upisem auto skolu. Ne verujem da je kasno,ali ako ima neka od Vas iskustvo da je polagala malo kasnije podelite🥰🥰
2022 05 30
Cao!Ja nisam polozila u 30-oj vec u 18-oj,ali mislim da nije kasno.Moj dever je upisao pre par dana voznju i evo ceka da krenu predavanja.Ima 31g.Samo napred i opusteno.
2022 05 31
Mislim da to nema veze sa godinama. Najbitnije da se položi i posle polako vremenom se stice rutina i olakšava svakodnevnica. Ja sam polagala malo pre 30-te, tako da opusteno i samo napred.🥰🥰🥰
2022 05 31
Ja sam polozila u 31 i sad vozim kao zmaj! 😄😄 Samo napred! Nikad nije kasno za rad na sebi!
2022 05 31
Ja položila prošle godine, u 50-toj...:)
2022 06 04
Za prave stvari nikad nije kasno 😉 ja planiram da polažem uskoro, a imam blizu 30
pre 29 dana, 15:43
> IvanaHana: Ja sam polozila pre 2 meseca. Vozim kao luda sad 😁😆 uvek sam mislila sta ce mi,ali kad decu vise nisam mogla na bajsu da vozim shvatila sam da moram da polazem. Upisala 20og decembra,u aprilu zavrsila. Tad je polaganje bilo jeftinije ,sad sam cula da je dosta poskupelo. Mene je izaslo 80h. Zadnji voz sam uhvatila. E da,u 28oj godini 🙃😊🙃😊 na predavanju sam se osecala kao tinejdzer,jer su oko mene bili klinci od 18-20 godina 😆🤣
pre 24 dana, 07:20
Iz prve ruke Imam 29 i evo slusam predavanja. Polazem testove uskoro. I da , nisam najstarija tamo 😄 Nista nije strasno ❤️
pre 23 dana, 17:30
Devojke,kako napreduje ucenje voznje? :-) Moj dever evo jos malo i zavrsava sa predavanjima.
pre 19 dana, 06:30
Evo ja sam položila u maju, a u septembru punim 32 😆 Testove iz prve, vožnju iz četvrtog puta 🤦 Nisam neki talenat, nije mi bilo baš lako, ali uspela sam 😂 Tako da samo napred ❤️
pre 17 dana, 13:58
> JovanaMitic: > Evo ja sam položila u maju, a u septembru punim 32 😆 Testove iz prve, vožnju iz četvrtog puta 🤦 Nisam neki talenat, nije mi bilo baš lako, ali uspela sam 😂 > Tako da samo napred ❤️ Da li se osecate bezbedno u saobracaju, tokom voznje?
pre 15 dana, 17:06