Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Motivi prodaje

Ja sam ranije moje i cerkine stvari poklanjala, a nikad od nikoga ni hvala ni nista nisam dobila. Jednom sam dva puna dzaka stvari bila spakovala da odnesem nekim "prijateljima" kad me pitala svekrva ko je ikada meni ili mojoj deci nesto poklonio. Ne slazemo se mi cesto ali tu je bila u pravu. Ljudi oko mene su bili u fazoni pa oni imaju pa neka nam daju. Ali ja pare za te stvari nisam nasla na ulici nego smo se namucili da dodjemo do nekog standarda. Ljudima kada su deca prerasla garderobu ili igracke iz principa mene nisu ni pitali dali bi mojoj cerki nesto trebalo od tih stvari, jer ja imam pa mogu da kupim novo jel? A oni sto su najglasnije kukali da nemaju idu po mesec dana na more i skijanje sta ja sebi ne bih mogla ni da priljustim. Tako da sam resila da prodajem stvari i te pare da dam cerki da sebi kupi nesto novo.
2022 06 09
Dosta od ove odeće prodajem ili jer sam je kupila kad sam imala 15-16 godina i konačno imala dovoljno dzeparca da kupujem sama, i sad ništa od toga ne nosim. Želim naravno malo da zaradim, mada ne znam bas koliki je profit, i naravno želim da ocistim ormar (na kraju sam odvojila dve pune kese ovih stvari). Ne bi mi smetalo da dajem drugaricama, jer i one meni daju kada im se ne sviđa više ili je premalo, ali se oblace alternativno i ne bi nosile to.
2022 06 09
Imala sam previse relativno novih stvari koje sam obukla mozda jednom i nekako mi se vise nisu svidjale ili nisam nosila, jednostavno sam nagomilala garderobu. Onda sam sasvim slucajno u grupi na fb otkrila ovaj sajt i zaista sam se oslobodila 70% stvari dosad, a imala sam fantasticne saradnje i kao kupac. Nisam prestala da poklanjam, i sad to radim sa porodicom i drugaricama ali svakako da vecinu okacim jer gledam da kad se oslobodim jedne stvari, mogu uzeti nesto novo sto mi se vise dopada ♻️ 🤗
2022 06 09
Hobi. Dugo sam na sajtu i volim da istražujem i nalazim unikatne krpice po mom ukusu, usput prodam iz svog ormara nešto što više ne nosim pa tako "recikliram" novac 😃 pomažem mami i sestri da prodaju svoj višak koji više ne odgovara pošto njima je novac potreban, moje lične stvari stavim na prodaju pa šta prodam, a ono što ne prodam posle dužeg vremena poklonim onom kome je potrebno. Nekad uspem i da odradim dobru razmenu, pa mi ta krpica bude najdraža za nositi :")
2022 06 09
> SveJeNaProdaju: > Ja sam ranije moje i cerkine stvari poklanjala, a nikad od nikoga ni hvala ni nista nisam dobila. Jednom sam dva puna dzaka stvari bila spakovala da odnesem nekim "prijateljima" kad me pitala svekrva ko je ikada meni ili mojoj deci nesto poklonio. Ne slazemo se mi cesto ali tu je bila u pravu. Ljudi oko mene su bili u fazoni pa oni imaju pa neka nam daju. Ali ja pare za te stvari nisam nasla na ulici nego smo se namucili da dodjemo do nekog standarda. Ljudima kada su deca prerasla garderobu ili igracke iz principa mene nisu ni pitali dali bi mojoj cerki nesto trebalo od tih stvari, jer ja imam pa mogu da kupim novo jel? A oni sto su najglasnije kukali da nemaju idu po mesec dana na more i skijanje sta ja sebi ne bih mogla ni da priljustim. Tako da sam resila da prodajem stvari i te pare da dam cerki da sebi kupi nesto novo. Ovo sam i ja doživela mnogo puta. Kada poklanjam zaista poklonim i ne očekujem zauzvrat ništa. Međutim, prvom prilikom kada nisam pomogla nekome, silno su se takvi prijatelji naljutili i uvredili… Počelo je da se očekuje i podrazumeva, ono što bi trebalo da je samo moja dobra volja… </3
2022 06 09
Meni je ovo nacin da finansiram svoju "bolest" za kupovinom garderobe, a da pritom ne zatrpam stan ili bankrotiram hahahaha..... A sto se tice spomenutih nezahvalnih "prijatelja" kojima se poklanjala decija odeca imam ih i ja. I dalje poklanjam garderobicu moje dece koju prerastu ali pravim bolju selekciju kome ce ici!
2022 06 09
Previse stvari koje ne nosim, pa da skupim novac za nove stvari koje cu da nosim 😂😂
2022 06 09
E, za poklanjanje stvari. Pokloni moja mama jednoj zeni iz naseg grada koja nema novca,a ima 2 cerke mog uzrasta sestrine i moje bas dobre stvari. Na preporuku jedne druge zene. Mi na odemo sl nedelje na pijacu, a ona prodaje te stvari koje smo poklonili 😂😂😂😂😂
2022 06 09
Ja sam kao klinka pa i kasnije,poklanjala stvari stalmo.Bili smo ok situirani i putovali cesto,tako da sam imala hit stvari koje ovde nisu postojale..Cim vidim da je neko otkinuo za necim sto imam,ja mu to i poklonim.Nekako mi je bio fles da usrecim ljude,posebno svoje prijatelje..Danas samo mogu da kazem da sam bila jezivo glupa...i danas sam doduse ali ipak sam se prizvala pameti,bar poslednjih par godina.Sada, kao sto Loki iznad rece,poklanjam, samo pravim selekciju...
2022 06 09
Почела сам због зараде. Наставила због рециклаже па тек онда због новца. Трећи разлог продаје је то што добијам доста одеће од сестара из иностранства. 🙈 много ми значи када купујем робу а да при том чувам и средину и нечији и свој “динар” 💚👛
2022 06 13
I ja sam pre poklanjala odeću koju ne nosim. Međutim, porodica kojoj sam poklanjala nije prala stvari, već ih bacala nakon nošenja. Kad sam videla to, skroz sam se razočarala. Od tada, deo odeće koja mi ne odgovara poklanjam rodbini, a ostalo kačim ovde. Od novca koji dobijem kupujem druge krpice.
2022 06 16
Kao mladja stalno sam bila u fazonu razmene, pozajmljivanja i poklanjanja stvari sa drugaricama. Sada, sa vremena na vreme, popakujem, uredno u neku torbu stvari i ostavim na ulici sa porukicom da uzme kome treba i da u zdravlju nosi. Kako su svi moji vislji i krupniji od mene, nemam bas kome odredjenom da poklonim. Ovde prodajem ono sto ne nosim a maksimalno je ocuvano, cim prodam-kupim nesto drugo, takodje ovde. To mi je zgodno jer ne gomilam stvari a ni pare suvisno ne trosim.
2022 06 20
> Tanjica184: > Почела сам због зараде. Наставила због рециклаже па тек онда због новца. Zarade ili zabave? 😂
2022 06 20
> Milica9933: > > Tanjica184: > > Почела сам због зараде. Наставила због рециклаже па тек онда због новца. > Zarade ili zabave? 😂 1. 👩🏻‍🎨 прво После сам постала еколошки свеснија. Новац пао на друго место али је и даље разлог продаје овде.
2022 06 21
> Irinacvetkovic: > Ja trenutno sakupljam novac za fotoaparat, pa pošto kao student ne mogu da se zaposlim, prodajem ono što neće da mi nedostaje ili mi nije najpotrebnije od odeće, obuće i aksesoara 😁 > Odeću koja mi stoji predugo na krpicama volim da doniram devojkama sa instagrama @retro.to.the.rescue, koje posreduju u prodaji gde kupac uplaćuje za lečenje životinja. To vam je dobra ideja, ako neko ima višak koji ne uspeva sam da proda. Hvala mnogo na ovom linku, evo ne bih znala da postoje, a podrzavam na patreonu neka prihvatilista za koja znam da su proverena, odlicna inicijativa ❤️❤️❤️ i hvala zaista
2022 06 24