Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Molim pomoc oko preparata

Razumem u potpunosti. Moracu razmisliti pre kupovine, jer nisu povoljne cene.
2022 06 20
> Milica9933: > Razumem u potpunosti. Moracu razmisliti pre kupovine, jer nisu povoljne cene. Pogledajte na youtube,tamo ima dosta i onih koji reklamiraju proizvode pa nisu bas merodavni ali ima dosta i onih koji su blogeri ili kako god se zove koji isprobavaju razne preparate.Pa nadjete one koji imaju vas tip kose,vise njih i vidite sta im odgovara ..Kucajte konkretan preparat i izaci ce vam gomila zena sa svojim iskustvima...
2022 06 20
> Milica9933: > Razumem u potpunosti. Moracu razmisliti pre kupovine, jer nisu povoljne cene. Baš tako. Nabacala sam se para za sve i svašta, smarala rodbinu da mi donose sa svih strana sveta ono što je nedostupno kod nas i na kraju se u 80% slučajeva razočarala 🙄 Dosta skupih preparata imaju jako loš sastav, prosto ne mogu da verujem... Slažem se sa Jelena2606
2022 06 21
Posle koliko pranja sa preporucenim sredstvima, bih trebala da primetim razliku?
2022 06 29
Koju razliku?Ako pricate o ostecenoj kosi onda postoje preparati,pa tu moze da se vidi razlika..Ovo iznad o cemu smo govorili su preparati live in za stajling,spirale/lokne /talase. Ne radi se o kolicini pranja/Ako Vam preparat odgovara odmah se vidi razlika,
2022 06 29
Da, razlika u smislu bolje definicije, lepršavosti kose. Hvala mnogo. 🥰
2022 06 29
> Milica9933: > Da, razlika u smislu bolje definicije, lepršavosti kose. > Hvala mnogo. 🥰 Konkretno u mom slučaju, što se tiče definicije lokni, ako utrefim ono što mi leži odma se primeti, tj. to pranje i stilizovanje, odma taj dan. Uvek su mi lokne najlepše drugi dan od pranja😀
2022 07 01
@Amanojlovic..Da li ste koristili neke balzame za kovrdzavu kosu.Ja sam se nesto lomila da uzmem Moroccanoil balzam za kovrdzavu kosu,posebno sto je navodno prirodan..medjutim gledala sam neke strane recenzije,poprilicno se kao lose kotira,Recimo vise puta se ponavlja da nema razlike izmedju njega i drogerijskih balzama
2022 07 01
> jelena2606: > @Amanojlovic..Da li ste koristili neke balzame za kovrdzavu kosu.Ja sam se nesto lomila da uzmem Moroccanoil balzam za kovrdzavu kosu,posebno sto je navodno prirodan..medjutim gledala sam neke strane recenzije,poprilicno se kao lose kotira,Recimo vise puta se ponavlja da nema razlike izmedju njega i drogerijskih balzama Jesam i mislim da nema potrebe, imala sam masku Moroccanoil, hidratantnu, kada se pročita sastav i nije baš nešto posebno. Meni je trenutno jako dobra Garnier hair food cocoa butter maska, čak je koristim kao leave in, prezadovoljna sam. Najbolja do sada mi je Shea moisture jamaican black castor oil maska, ali teško dolazim do nje. Vrlo je bitno kao što i sami radite, pogledati recenzije na YouTube, i skontati tip lokni i šta je potrebno. Baš smo komplikovane mi kovrdžave😂😂😂
2022 07 01
Zaboravila sam da napomenem da sam recimo jako zadovoljna sa Hask curl intesive deep kondicionerom, ostalo iz te linije sam takođe probala ali nisam zadovoljna.
2022 07 01
Meni maske nisu problem,manje vise te luxuzne su sve ok,naravno opet sve zavisi za koji tip kose.I posto ne idu na koren mi je ok da imaju neki procenat manji ili veci "hemije".ali balzam posto moram od vrha da ga stavim i posebno sampon,tu mi je hemija problematicna zbog osetljivog skalpa...Cak i za stajling mi ne smeta hemija ako radi,posto ni to ne stavljam na koren
2022 07 02
> jelena2606: > Meni maske nisu problem,manje vise te luxuzne su sve ok,naravno opet sve zavisi za koji tip kose.I posto ne idu na koren mi je ok da imaju neki procenat manji ili veci "hemije".ali balzam posto moram od vrha da ga stavim i posebno sampon,tu mi je hemija problematicna zbog osetljivog skalpa...Cak i za stajling mi ne smeta hemija ako radi,posto ni to ne stavljam na koren Ja ne koristim balzam, slabi su za moju kosu, imam pramenove i poprilično je gusta. Na koren kose stavljam samo baby šampon i prirodna ulja(pre pranja), takođe imam osetljiv skalp, a i kožu inače, sve mi smeta. Koristim baby šampone bez agresivnih čistača i jednom do dva puta mesečno šampon sa sulfatima.
2022 07 02
> jelena2606: > Meni maske nisu problem,manje vise te luxuzne su sve ok,naravno opet sve zavisi za koji tip kose.I posto ne idu na koren mi je ok da imaju neki procenat manji ili veci "hemije".ali balzam posto moram od vrha da ga stavim i posebno sampon,tu mi je hemija problematicna zbog osetljivog skalpa...Cak i za stajling mi ne smeta hemija ako radi,posto ni to ne stavljam na koren Balzam takođe ima dobre alkohole ali oni omekšaju koren dlake pa kosa može pojačano opadati, ne bih vam preporučila da stavljate na teme.
2022 07 02
Ne utrljavam u teme ali predjem po celoj kosi,za razliku od maski, njih jedno 4 cm od korena...
2022 07 02
> jelena2606: > Ne utrljavam u teme ali predjem po celoj kosi,za razliku od maski, njih jedno 4 cm od korena... Ja sve od temena jedno tri prsta😂Otkad tako radim nemam problema sa temenom😀 Joj što bi nas dve imale uz kafu punooo tema za razgovor 😂😀🥰
2022 07 03