Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kako najbrze rasprodati sve?

Ova tema nije namenjena clanicama koje se za svoje stvari vezuju emotivno pa im odvale cenu ili imaju nameru da stvari kupljene na rasprodaji u Zari preprodaju po petoduploj ceni. Dajte svoje predloge, kakve popuste ili akcije vi dajete da biste rasprodale. Sta se pokazalo najuspesnijim do sada?
2022 06 18
I mene ovo zanima Ja sam ranije na instagramu pravila pakete od tipa 40-50-60 stvari po 2-3000 i bas mi nije bila bitna cena, mislim da je to izuzetno povoljno bilo i prodala sam vise takvih paketa, medjutim u medjuvremenu sam taj nalog prodala pa napravila novi gde nemam ni priblizno pratilaca i tamo ne mogu da prodam nista sada. Ovde sam pokusavala da pravim slicne akcije, npr tema na forumu rasprodaje sve po 100 i slicno, i nikad nisam nista uspela tako da prodam a bukv vise od 70% profila mi je ulazilo u te akcije.... Pakete da ne spominjem, ovde imam osecaj da niko to i ne uzima
2022 06 18
Ja sam cesto znala da snizim cene sa recimo 1500 din na 500 din, mislila sam da je to dobra akcija, medjutim nista ne bih prodala. A kada vratim cene, prodam. Tako da su se meni ovde sve akcije pokazale neuspesnim.
2022 06 18
Bukvalno nemam ideju... Daš za džabe, neće... ,:) A obično kad je nešto uuuultra povvoljno pitaju te da li možeš i da im dostavljaš o gradu ili da smanjiš u vrednosti poštarine. ,:) Kontakiraš ove kojima je to u omiljenima... Doslovno dobijem odgovor - ma meni to uopšte nije potrebno. :') Nisam pametna, evo baš sad pravim rasprodaju ( da se baci neka spontana reklama 8-) ) niko pitao nije... Naravoučenije: Zara, nošeno 100 puta, piši novo i stavi duplo više nego što je bilo u radnji. ,:) Prodaaato!
2022 06 18
Meni se najuspešnije pokazalo tako što ponudim popust članicama koje stave u Omiljeno, u suprotnom nema pravila. Kupe i po punoj ceni kupe i na popustu. Mislim da najviše zavisi od toga da li je model aktuelan i da li je to nešto što je nekome potrebno
2022 06 18
> SvetlanaRadic: > Meni se najuspešnije pokazalo tako što ponudim popust članicama koje stave u Omiljeno, u suprotnom nema pravila. Kupe i po punoj ceni kupe i na popustu. Mislim da najviše zavisi od toga da li je model aktuelan i da li je to nešto što je nekome potrebno Moracu i ja ovo da probam, ja volim kad meni ponude al sve mi nesto glupo da se ja javljam ljudima haha
2022 06 18
> ubavkam: > Ja sam cesto znala da snizim cene sa recimo 1500 din na 500 din, mislila sam da je to dobra akcija, medjutim nista ne bih prodala. A kada vratim cene, prodam. > Tako da su se meni ovde sve akcije pokazale neuspesnim. Ista situacija. Verovatno većina misli da predmeti koji se prodaju po niskim cenama imaju neku manu koju prodavac nije naglasio. Spuštala sam cene par puta, ali sam shvatila da ne vredi. Sad su onakve kakve su bile na početku, par predmeta koji mi dugo stoje su sniženi na 500 i manje, i ide bolje nego dok su svi bili sniženi.
2022 06 18
Ovde je stvarno postala umetnost da se nešto proda.jako je mali broj pregleda. U zadnje vreme za tri kupljene stvari dajem četvrtu na poklon... Uvek sam spremna za dogovor... Ko ima nešto od Zare taj može da se nada a mi ostali teško....
2022 06 18
Obavestavanje clanica koje stave stvar u Omiljeno mi je uvek uspevalo, ali ja kad snizim cenu-bas je snizim. Recimo sa 3.000 na 1.000 ili sa 5000 na 2.000. Sada mi recimo super ide prodaja jer su cene stvarno smesne, ali mi je palo na pamet da oglasim da za svaku kupovinu (bilo sta sa profila) clanice mogu da izaberu poklon od stvari koje su oznacene sa ŠOK CENA! Poklon samo mora biti jeftinija od dve stvari, to je jedini uslov. Samo ne znam zbog vidĺjivosti da li da tu akciju stavim u opis profila ili u pdf Rasprodaje....🤔
2022 06 18
Ovde se vidim ništa nije promenilo 😃 Dve godine nisam bila na sajtu. U međuvremenu sam sve moje stvari ili prodala ili stavila pored kontejnera. Baš zbog toga što više nisam znala koje cene da stavim, a uglavnom su bile vrlo pristupačne. Nagomilala sam krpa i krpa, gušilo me sve to. I rešila sam ih se.
2022 06 18
Dobro jutro devojke, ja evo prvi put pisem i prvi put prodajem na ovaj način. Spustila sam 50% od cene za koju je kupljena, i još rekla par puta da nije problem da se dog da se nadjemo da probaju, posto razumem da 7000 nije malo u svakom slučaju i da žena želi da proba, ali nikako mi ne ide da prodam. Da li bih trebala još da spustim cenu? Savet bi dobro dosao. Hvala najveca ❤️
2022 06 19
> Natasa969: > Ovde se vidim ništa nije promenilo 😃 Dve godine nisam bila na sajtu. U međuvremenu sam sve moje stvari ili prodala ili stavila pored kontejnera. Baš zbog toga što više nisam znala koje cene da stavim, a uglavnom su bile vrlo pristupačne. Nagomilala sam krpa i krpa, gušilo me sve to. I rešila sam ih se. Pa mora i tako. Povremeno i drugaricama ponudim da im poklonim nešto što je recimo u prodaji na sajtu. Definitivno najveći problem su cipele, samo ja nosim 38.
2022 06 19
Nikakav recept nemam.Jedino mozda kada sam imala zivaca da obnavljam relativno cesto oglase,onda se poboljsa,mada ni to nije bilo neko pravilo.Sto se cena tice,mislim da ni to nije presudna stvar.Ja sam prodavala brendirane stvari za 150-200 din,u nadi da ce zene kupovati po vise stvari,ispostavilo se da nije tako .Sem sto su me davile kao zmija zabu za stvar od 150 din,da li je sve ok,dodatne slike i ostalo...Kapiram da je stvar srece,da nas pravi kupac pronadje u moru oglasa.
2022 06 19
Mislim da bi se svima poboljsala prodaja kada bi postojalo kao npr na limundu,pretraga po broju,materijalu,brendu,boji...
2022 06 19
Jako je puno oglasa i tesko je filtrira. Prava je sreca da Vam neko uopste i pise. A jos je vise onih koji se zainteresuju za nesto, odgovorite im i na tome se zavrsi komunikacija. Meni je to tuzno, ali jbg. Jednostavno, na svim sajtovima tesko ide. Ja sam sad i lotove okacila, ali nista nije garant. 😊
2022 06 19
1 2