Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sezona rasprodaje po trznim centrima

Sta je ono, majko mila? Cujem, sezona pocela. Rekoh da odem, naci cu vec nesto sigurno. Ali, tuga. Prvo, snizenja nisu svuda, a tamo gde jesu, ili sam ja zakasnila ili oni nisu ni imali u ponudi ista pristojno. Sve je crop, kratko, seceno, tj. za nas koji nosimo neke normalne duzine majici, suknji, nista. Pa nije mi bas svaki izlazak iz kuce izlazak u provod. I sta obuci, sta? Vasi utisci?
2022 07 01
Materijali su ocajni, meni se nista nije svidelo, a zene i devojke se doslovno biju za odecu...
2022 07 01
Da li mozda znate kada pocinje snizenje u Kotonu Znam da je sada snizenje na obelezene artikle Ali mene zanima za ceo asortiman Hvala Vam 🌺
2022 07 01
Prosetam tu i tamo kroz radnje i imam osecaj kao da sam se teleportovala na Vudstok. Sve sami printovi i krojevi iz kasnih sezdesetih i sedamdesetih :') o materijalima da ne pocinjem, to je tek prica za sebe
2022 07 01
U CCC je lepo sniženje, ali ne svega; kozne kvalitetne papuče koje sam gledala ranije su snižene 60%, plus na 2.par još 40% niže
2022 07 02
Jel ste čule da se zatvorio Orsay?
2022 07 03
> Keti1234: > Jel ste čule da se zatvorio Orsay? Da. Bas juce sam citala o tome... i u ostalim zemljama.
2022 07 03
U Delti je zatvorena radnja, ali mi drugarica rece da rade jos uvek u Ada Mall-u. Steta. ☹
2022 07 03
Išla sam juče do Promenade, i ništa nisam pronašla. Preferiram jednobojne, jednostavne, elegantne stvari, ali tamo sam videla sve osim toga. U Zari ima povoljnih stvari za decu, ali je od svega ostala po jedna-dve veličine. Women Secret ima super popuste, komplet veš možete uzeti za nekih 1200 dinara. Očekivala sam da će De facto imati veće popuste, ali nisu ništa posebno i odnose se na relativno mali broj predmeta.
2022 07 04
I ja volim jednostavnije svedene stvari, a u radnjama imam utisak da je sve ili tetkasto ili za tinejdzerke. kao da nijedna radnja ne ume da ubode tu finu sredinu, a kada vidim one cene za one materijale, cak i da mi se svidi nesto, iz principa ne dam.
2022 07 04
Istina za crop, ima svuda i dosadili su vise sa tim.. Kao i one iscepane farmerke pa ides poderan i to je kao cool. Uzas. Ima i lepih stvari da se nadje. Ja sam kupila u Women Secret pidzamu za 1000, oko 70% snizena, ali te stvari se brzo razgrabe. Bukvalno morate da ste na pravom mestu u pravo vreme i da ima vasa velicina. Uzela sam jos jednu, ali ona je bila na oko 50% pa neke brusice bez zica, papuce itd. Mada to radovno kupujem. Obilazim kad imam vremena. Uzela sam i lanene pantalone, sad gledam i neke lanene bermude i sorceve da nadjem, i mozda jos neke leprsave pantalone visoka ili pamuk sa lanom i sl. Nasla sam i neke letnje lagane espadrila patike. Za neke stvari se jos razmisljam, za neke cekam da viidm hoce li dobiti velicine. U Zari sam uzela samo jednu majicu, a nije da mi trebaju. Ne znam ni sto sam uzimala. Tamo je uvek guzva i stvari su ili naslagane jedna na drugu na gomilama ili nakacene da nema mesta ni da ih pomeris i lepo vidis. Sad cu da napravim neki potencijalni spisak za sledecu kupovinu i da pokusam da se setim ako sam nesto videla zanimljivo.
2022 07 04