Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Gde jos prodajete odecu sem ovde?

Pozdrav! S obzirom da sajt slabo radi, odnosno prodaja na istom, da li imate predlog gde da prodajem odecu? Sta se vama pokazalo kao uspesno?
2022 07 08
Limundo, Kupindo, i grupe na fejsu. Dosta njih služi za live prodaje ali ima i gotivnih samo za kačenje oglasa. Marketplace na fejsu je isto ok
2022 07 08
Jos kupujem prodajem, sem garderobe I ostale stvari koje ovde ne mogu tamo prodajem.
2022 07 08
> miaaa90: > Jos kupujem prodajem, sem garderobe I ostale stvari koje ovde ne mogu tamo prodajem. Slazem se, na KP jako slabo ide odeca ali ovo ostalo je ok
2022 07 08
Osim ovde, i na Facebooku i Instagramu. Na Instagramu najuspesnije, onda ovde i na kraju Fb.
2022 07 08
Na o Instagramu imam stranicu za odeću, ali do sada nisam ništa prodala
2022 07 08
KP i Lala fo. Mada na KP slabo i sporo ide prodaja.
2022 07 08
Na Lalafo mi je išlo super do pre par meseci, sada je i tamo loše. Na KP je umetnost nešto prodati tako da sam odustala...
2022 07 08
Mislite gde pokusavamo, posto od prodaje u poslednje vreme nema nista? A nije ni da je ponuda po trznim centrima ista bolja, cak naprotiv. To je rec kad su posteni prodavci u pitanju, naravno. Ali Kupindo, Limundo, krpice i toliko. A gde je bolje? Pa nigde, jer je svuda sve stalo. 🥺
2022 07 09
Na instagramu, ali najvise uspeha sam imala na ovom sajtu
2022 07 16
Nigde vise, narod Srbije je pretvoren u prosjake. Sve najgore gnjidama koje su za ovo glasale.
2022 07 16
Meni iskreno i nije bas najjasnije: u "prosjake" ili snobove? Cinjenica je da oni retki koji na SH sajtovima i kupuju nesto, kupuju od klasicnih preprodavaca i tu se sva prica zavrsava. 🤨
2022 07 16
Kupujem prodajem i Lalafo.
2022 07 20