Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Stala prodaja skroz, a Vama?

Caos, da li je i vama skroz stala prodaja? Verujem da je zbog godisnjih odmora i mora. Ali bas da nemam pitanje u inbox danima mi cudno a jos sam ubacila nove letnje stvari🙈🙈🙈🙈🙈
2022 07 13
Isto i kod mene 😁 kad nije islo ovde bilo je prodaja na drugim sajtovima, sad ni tamo ni vamo 🤣 bas sam u poslednje vreme spustila cene na max da bi se sto brze prodalo i nista 🤷🏻‍♀️ dobijem po neku poruku da li mogu da dam jos veci popust ili kliknu na "zelim" i uvek nestanu 😅
2022 07 13
Nije baš stala, ali nije ni dovoljno da budu jedna ili dve prodaje nedeljno.
2022 07 14
Solidno, bilo je par prodaja zadnje 2 nedelje videcemo za ostalo. Mada ja ne prodajem puno odece, tako da 4-5 prodaja u zadnje 2 nedelje mi spada pod kategoriju "solidno" :)
2022 07 14
Ide po nesto,ali slabo.Jos i spustim cene i da se predloze,ali nista.Drugi sajtovi isto.Znaci zatisije pred buru.Vecina se sprema za more,pa se opremili i cuvaju novac za tamo.Ja sam kupila ovde par stvari upravo za more,ali kad pogledas cene i plus ptt,ne isplati se,a second hand-ova svuda
2022 07 14
> carobni_ormaric: > Caos, da li je i vama skroz stala prodaja? Verujem da je zbog godisnjih odmora i mora. Ali bas da nemam pitanje u inbox danima mi cudno a jos sam ubacila nove letnje stvari🙈🙈🙈🙈🙈 Ja nisam imala pitanje u inbox po mesec dana, prvi put za 2 godine koliko sam na sajtu. :-) Tako da vas razumem. :-) Bice bolje. <3
2022 07 14
Stala je bas, cak je i interesovanje mnogo manje nego pre...
2022 07 14
Pola ljudi nije kod kuce, odmori su :) (ili se stedi za odmor/polazak u skolu). Da li vi kupujete u ovom periodu ili biste samo da prodate?
2022 07 15
Nikada nisam imala neke zesce prodaje.Tipa ne mogu da postignem...Prodam nesto s vremena na vreme,uvek je tako bilo.Medjutim neki avgust i januar februar je bas zatisje...Odlasci na letovanje,a zimi potrosnja praznici,a i rasprodaje po radnjama.
2022 07 15
Meni su protekle dve nedelje bas bile super - i po prodajama i generalno po interesovanju, a sada zadnjih par dana opet "mrtvo more". Nemam neko objasnjenje za takve oscilacije, sem da je nije do odmora i mora, vec je ipak presudan "1. u mesecu" kad su plate i penzije. 🙂
2022 07 15
Kod mene bas zastoj… Niko ni da upita… A stavljala sam i snizenja, ubacivala nove artikle… Ne znam… Mozda su ipak vreme i strpljenje dva najmocnija saveznika 😊😊😉
2022 07 15
Ja ne znam zasto nema prodaje, imam toliko poruka i interesovanja, ali od kupovine nista :)
2022 07 15
Slabo. Jedna u protekle 2 nedelje. A cene na minimumu minimuma. Jos dam i popust za vise. 😢
2022 07 15
Ja sam nova na sajtu, pa sam se bas pitala da li je uvek tako slaba prodaja zbog velikog broja clanova, ali sada vidim da nemam samo ja te probleme🙂
2022 07 15
U poslednje vreme baš slabo,kao nikada do sada. Ali mislim da su leto i odmori u pitanju... Bice bolje krajem avgusta 😉
2022 07 18
1 2 Sledeći