Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ovo radite…

Nikad nisam probala, pa ajde da vas pitam. Kada vise osoba lajkuje vas predmet i kada odlucite da isti snizite, da li porukom obavestite clanice o snizenom predmetu i da li je neka isti kupila?
pre 13 dana, 19:38
Da, skoro uvek. Neko kupi, neko uzme nesto drugo, neko nista.. Trgovina klasika. Nas su u svakom call centru ucili troje nece pristati, cetvrti ce kupiti i to uglavnom i jeste tako. Jos kad su zadovoljni kupci, milina.. A kupim cesto i sama kad mi neko ponudi nesto sto imam u omiljenim
pre 13 dana, 19:39
Mrzi me to da radim, iskreno, a sama sam kupovala tako sto mi ponude snizenje na taj nacin :)
pre 13 dana, 21:30
Da, sigurno je polovina mojih saradnji tako realizovana
pre 13 dana, 21:36
Ja sam to bas skoro radila mislim po prvi put. Ali nije bilo uspesno 😂
pre 13 dana, 22:45
> ubavkam: > Ja sam to bas skoro radila mislim po prvi put. Ali nije bilo uspesno 😂 Ni meni ne ide to, a pomalo me i sramota ali možda probam. Ako ne uspe, nikom ništa.
pre 13 dana, 04:31
Isto 🤣 > ubavkam: > Ja sam to bas skoro radila mislim po prvi put. Ali nije bilo uspesno 😂
pre 13 dana, 04:52
> AppleRed: > > ubavkam: > > Ja sam to bas skoro radila mislim po prvi put. Ali nije bilo uspesno 😂 > Ni meni ne ide to, a pomalo me i sramota ali možda probam. Ako ne uspe, nikom ništa. U trgovini nema sramote 😂😂😂 to ti je kao na trafici kad ti nude cross prodaju uz cigare upaljac. Sad su za trgovce skoro svuda uveli sistem bodovanja, procenta i bonusa, jer sve to pali. Ja kad sam prvi put radila u Vitapuru, stalno ti neko stoji nad glavom kad zoves, nudis, ne bi verovala koliko puta neko kaze da nece nista, pa pozove za pola sata, pa nauci duseke i serpe za 50 000😂 i sad u Telestaru kad sam radila tenu zovem za neke kapsule, ona nece, na kraju razgovora ja joj prodam parocistac od 10 000 i robotski usisivač od 5000, a zvala je za kapsule od 2000. Nema pravila. Prava trgovina je zabavna :D
pre 13 dana, 05:39
E moracu da probam!🤞🏽😁
pre 13 dana, 07:24
Pokušala sam par puta,i uglavnom nisam dobila odgovor,ili je bilo da to nije njena veličina,da ni ne zna da ima moj predmet u omiljenim,itd. I više ne nudim,jer mi je draže kad se nekome stvarno svidi moj predmet i kad sam odluči da ga kupi,nego što mi je cilj da ga samo prodam.
pre 12 dana, 08:17
Htela sam da im saljem poruke tipa kad povlacim predmet sa sajta jer stoji dugo pa i mene nervira i onda da ga bar dam nekom za smesne pare kome je u omiljenim ali mi na kraju uvek bude glupo i predmet doniram/bacim/poklonim🙈🙈🤣🤣
pre 12 dana, 08:35
Nisam to radila.Nemam nista protiv samo ne da mi daju popust od 200 din ili sl,nego 50 posto i preko 50 posto popusta.Onda su mi takve ponude opravdane.U suprotnom mi je to gusenje kupca...
pre 12 dana, 08:40
> jelena2606: > Nisam to radila.Nemam nista protiv samo ne da mi daju popust od 200 din ili sl,nego 50 posto i preko 50 posto popusta.Onda su mi takve ponude opravdane.U suprotnom mi je to gusenje kupca... Zavisi od cene predmeta, naravno. Ja polazim od sebe, ja imam u omiljenim predmete koji stoje 2 i vise godina. E, 2 godine da ne prodas nesto, a cena ista. 90% tih predmeta bih kupila kada bi mi bili ponudjeni dobri uslovi. Nekad neko nesto stavi u omiljene i ciljano ceka da se spusti cena. Nikad se ne zna..
pre 12 dana, 08:47
> Biki07: > Pokušala sam par puta,i uglavnom nisam dobila odgovor,ili je bilo da to nije njena veličina,da ni ne zna da ima moj predmet u omiljenim,itd. > I više ne nudim,jer mi je draže kad se nekome stvarno svidi moj predmet i kad sam odluči da ga kupi,nego što mi je cilj da ga samo prodam. Pa, dobro, to je drugo. Meni je cilj da prodam, posebno sad kad sam napravila svoj sajt i kad ce mi to biti posao. Moram da ostvarim prihod da bih mogla da nastavim da radim. Zato su mi i cene pristupacne i trudim se svima da izadjem u susret, jer mi je isto tako drago kad imam kupce koji se vracaju, a vecina se vraca da kupi. Sve zavisi kako i zasto prodajes. Vecina radi iz hobija, ja sam pocela da se bavim prodajom aktivno, jer mi je bilo dosta da u call centrima prodajem za druge i zaradim im 2 miliona mesecno, a bonusi nikakvi. Bolje da radim za sebe i da mogu da ponudim povoljne stvari, da nikoga ne zeznem i svi zadovoljni. Naravno, sad kad registrujem firmu i nastavim na sajtu, bice dosta drugačije, nadam se da ce i to da zazivi..
pre 12 dana, 08:51
Ja imam u omiljenimadosta stvari koje ne bih kupila po toj ceni..Ne zato sto mozda ne vredi tih para,nego mi nije preko potrebno i nisam sigurna u kroj,a nesto mi ne vredi toliko.Ranije sam imala u omiljenim cipele na stiklu koje uopste ne nosim ali su bile tu ako mi zatrebaju za neku priliku,pa da pazarim.Sto znaci da ne bih kupila ni sa nekim znacajnijim popustom.Isto vazi za jos neke stvari u omiljenim.Do sada su mi nudjene stvari u inbox sa snizenjem od 150-300 kinti,na po meni cenu koja je vec precenjena,tako da ne vidim smisao u popustu od 200 din. Skoro mi je jedna clanica pisala u inbox da su sve stvari po 250 kinti,koliko god da je cena na profilu...To je vec nesto,naravno odmah sam pogledala profil
pre 12 dana, 08:57
1 2 Sledeći