Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Trazim vase misljenje

Imala sam saradnju sa clanicom ovde na sajtu mislim da je upisana Klaurin. Objasnicu celokupnu situaciju i objaviti ovde cet ceo, sakricu njene podatke i zamolila bih vas za misljenje, pa cu vremenom obrisati temu da ne pretrpava vaznije teme. Objavila sam na forumu da poklanjam farmerke i top, mislila sam da poklonim odvojeno, clanica mi se javila i trazila oba i napisala da ce platiti farmerke ako mozda ne zelim da poklonim. Rekla sam joj da nema potrebe da cu joj pokloniti oba i da mi ostavi podatke, ona ‘uredno ‘ odgovara za vreme dogovaranja. Odlazim u postu na plus 40 cekam red i saljem paket, kad sam poslala saljem joj broj posiljke i ona kulira tu poruku. Sutradan sam joj napisala poruku ‘nema na cemu’ da bih joj stavila do znanja da treba da se zahvali, medjutim ona i to kulira. Paket taj dan stize i ostaje u posti jer nije bila kuci da preuzme, sutradan joj saljem poruku, da li ce preuzeti i zasto mi kulira poruke? Ona mi odgovara ‘smiri se zeno, preuzecu’ na tu poruku sam joj odgovorila da je jadnica i stojim iza toga i sada, iscimam se za nekog i taj neko mi ni hvala ne kaze jos mi i drsko odgovara. Tada proveravam paket jos nije preuzela, ona odgovara na tu poruku sokirana, i posle sat vremena proverevam preuzela je paket. Iskreno mislila sam da nece, narocito nakon toga sto sam je uvredila, ali sad sam naucila da postoje ljudi koji sramote nemaju.
pre 7 dana, 09:04
Napisala sam joj da cu joj svakako dati negativnu za saradnju, ona cim je to procitala mi je odmah dala negativnu, a ja njoj tek nakon dva dana. Vrhunac je da ona ovde otvara temu i pise kako je samo imala kontakt sa mnom. Moze li mi neko reci, nakon ostvarene saradnje, imam pravo na utisak pa kakav god on bio? Jos je napisala kako sam joj dala negativnu pre nego sto je paket stigao, admin joj je uklonio negativnu, ne znam na osnovu cega i kakvu je pricu predstavila, svakako sam prosledila ceo cet. Interesuje me da li ljudi mogu stvarno ovoliko da lazu i da li moze da se ukloni ocena bez prosledjenog dopisivanja? Hvala
pre 7 dana, 09:09
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/32ee3c0f913b7dadd0918a171e0b6129.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/0d4b672e09ba484a3937a8ff512f8816.jpg) ![] ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/aef0222dee68835b342948fca8955515.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/415bf40056fd216dfabe0ea97285b554.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3ab188b249f6cda5def1268df2632c00.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e4510242805f8c363f2aef937d0b090e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b1c6a56864c82c76f8905bb37220c6c2.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/31af124a3fcce6a0afa96012bfa9ff70.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7af795f39dd3eeabb37fa82f524e6e80.jpg)
pre 7 dana, 09:17
Nista vas ne sprecava da (kao ona) kontaktirate admina i posaljete sve ovo. I na kraju krajeva mozete opet ostaviti utisak pa admin ako smatra da nije na mestu moze ga ukloniti opet i isto tako ce i vas ukloniti ako smatra da nije u redu. Nemate nista sto ovde postavljate, kontaktirajte admine sa svim ovim porukama 😊😊
pre 7 dana, 09:23
Evo, moje iskreno mišljenje je da ste obe pogrešile. 1. Paket se ne šalje za popodne i ne bira se kad će kurir da dostavi, greška druge članice. Mogla je odmah da kaže da ako dođe kurir prepodne, ona to tek kasnije može u pošti da preuzme. 2. Kulturno je reći hvala i biti u komunikaciji sa drugom stranom i obavestiti da možda tek za 2-3 dana će da preuzme. 3. Vaša greška je (verovatno zbog lošeg iskustva) da ste preduhitreno reagovali. Zaista ne može svako bilo kad do pošte. Suma: problem u komunikaciji. Ne vidim razlog za negativnu ocenu ni sa jedne ni sa druge strane. Ja ne bih ostavila ocenu da smatram da nije sve prošlo kako treba. Neutralna nema smisla jer se računa u pozitivne i ne čitaju svi utiske. Ps. Vi definitivno niste zaslužili negatvnu jer ste uredno poslali poklon.
pre 7 dana, 09:29
Poslala sam sve adminu. Zivim u Beogradu, ne mogu da docaram facijalnu ekspresiju zene koja radi na salteru na moj zahtev moze li molim vas popodne da se dostavi paket? 😂 Uostalom ako ona moze da bira kad ce da joj se dostavi paket, time predpostavljam da je iz nekog manjeg mesta oko grada ili sela, onda je lepo trebala da nazove svog postara kada dobije poruku da ocekuje paket u toku dana i da kaze ‘ Alo Mile/Ziko mozes molim te posle pet da dostavis, nismo kuci, nema ko da preuzme’ Nemam za sta da reagujem preduhitreno, nisam joj ja rekla da je jadna sto nije preuzela paket, meni da se vratio, ja bih ga uredno preuzela ili ostavila u posti, napisala sam joj jer zaista to mislim na osnovu komunikacije.
pre 7 dana, 09:51
Boze svasta, inace ne komentarisem ovakve teme, ali ja sam u soku oko cega se drami. Clanica verovatno nije upucena u nova pravila poste, pre je bilo da paket moze da se salje do 12h i 19h. A vi ste svakako paket poklanjali, i da ga nije podigla, njena je stvar sta ce da radi sa svojim poklonom. I da nije kulturna, to govori o njoj, a ne o vama. Jos ste na kraju vi nju izvredjali na sve to i pretili sa negativnom. Kad vec imate viska vremena da kucate milion poruka, mogli ste joj i pojasniti u startu da paket vise ne moze da se naznaci za zeljeno vreme, ovako je samo doslo do nesporazuma i drame bez potrebe.
pre 7 dana, 10:37
Ja iskreno ne razumem čemu ova eskalacija
pre 7 dana, 10:39
> prettyangel: > Boze svasta, inace ne komentarisem ovakve teme, ali ja sam u soku oko cega se drami. Clanica verovatno nije upucena u nova pravila poste, pre je bilo da paket moze da se salje do 12h i 19h. A vi ste svakako paket poklanjali, i da ga nije podigla, njena je stvar sta ce da radi sa svojim poklonom. I da nije kulturna, to govori o njoj, a ne o vama. Jos ste na kraju vi nju izvredjali na sve to i pretili sa negativnom. Kad vec imate viska vremena da kucate milion poruka, mogli ste joj i pojasniti u startu da paket vise ne moze da se naznaci za zeljeno vreme, ovako je samo doslo do nesporazuma i drame bez potrebe. Slažem se
pre 7 dana, 10:55
Napisala sam da cu joj dati negativnu, i cak i kada sam dobila od nje negativnu, uzvratila sam joj posle dva dana. Mislim da svi na ovom sajtu imaju visak vremena pa se zato i bave prodajom ovde, a imate ga i vi cim ste sve procitali i ostavili komentar. Od kako su promene bile u posti ne znam vise sta moze, a sta ne, tako da sam za svaki slucaj napomenula to uopste nije zavisilo od mog viska vremena 😐 Posle ovoliko godina na sajtu i sta sam sve ovde dozivela, sigurno necu dozvoliti da neko laze i predstavlja drugacija pricu pa nazovite to kako zelite. Zavrsila bih ovu pricu jos taj dan da clanica nije nastavila i jos lagala. Hvala vam svakako na misljenju.> prettyangel: > Boze svasta, inace ne komentarisem ovakve teme, ali ja sam u soku oko cega se drami. Clanica verovatno nije upucena u nova pravila poste, pre je bilo da paket moze da se salje do 12h i 19h. A vi ste svakako paket poklanjali, i da ga nije podigla, njena je stvar sta ce da radi sa svojim poklonom. I da nije kulturna, to govori o njoj, a ne o vama. Jos ste na kraju vi nju izvredjali na sve to i pretili sa negativnom. Kad vec imate viska vremena da kucate milion poruka, mogli ste joj i pojasniti u startu da paket vise ne moze da se naznaci za zeljeno vreme, ovako je samo doslo do nesporazuma i drame bez potrebe.
pre 7 dana, 12:24
Ko Vas je terao da saljete na + 40 C°? Clanica ima pravo da podigne paket u Posti 20 dana od dana prispeća istog. Verovato bi Vam se zahvalila, ali se nije logovala ili je planirala da to učini po prijemu paketa. Zasto je jadnica? 😏 Napravili ste sebi antireklamu.
pre 7 dana, 12:58
Kakvim se glupostima opterecujete
pre 7 dana, 13:52
Ne zna se broj poruka na koje nisam dobila nikakav odgovor. Vise puta slala fotografije i na Viber isto bez ikakvog odgovora. I nikom nista, necu ja da se nerviram zbog tudje nekulture a jos manje da saljem uvredljive poruke. Sigurno i ostale clanice imaju ovakva iskustva. Sva ova drama zato sto niste dobili hvala? Jos i negativna iako je clanica preuzela paket.
pre 7 dana, 13:54
Ova situacija dokazuje da su u pitanju mlade osobe, a devojka koja se javila za poklon sigurno balavica koja ocekuje da su ljudi duzni nesto za nju da cine. Smatram da nije uredu sto ste dobili negativnu jer ste vi hteli samo da budete darezljivi. Nazalost mladjim generacijama nista ne odgovara, tako da nikada nece ceniti kada neko nesto ucini za njih, smatram da je sramota sto se nije zahvalila, ali to govori o njoj. A ako je ona prva dala negativnu jos podigla poklon, ja bih joj uzvratila deset.
pre 7 dana, 14:21
Ovo mi zvuci kao kada neko kaze kako bi bila dobra ideja da se nesto pokloni/da nekom jer ce mu sigurno trebati, a postoji ta jedna osoba koja savetuje da se to ne radi, da ce stvar zatrebati 😂 > Milica9933: > Ko Vas je terao da saljete na + 40 C°? > Clanica ima pravo da podigne paket u Posti 20 dana. Verovato bi Vam se zahvalila po prijemu paketa. Zasto je jadnica? 😏 > Napravili ste sebi antireklamu.
pre 7 dana, 14:30
1 2 3 4 Sledeći