Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Nerazdužen reon

Da li je neka od članica imala sličnu situaciju...? Poslala sam paket u subotu, neko selo kod Arilja je u pitanju...juče na pracenju posiljke pisalo nerazdužen reon, danas pise zaduženo za isporuku ali nije isporučeno...Kontaktirala sam juce kupca i rekao mi je da mu je stigla poruka vezano za paket da je pristigao i da ocekuje isporuku ali paket jos uvek nije isporucen 🤷 Prvi put mi se desava ovakva situacija, gde god da sam slala uvek je stizalo za dan ili ako je vikend najkasnije utorak...ako se nekoj desilo slicno molim za iskustva... U pracenju stoji ovako ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a3b7030a3c0a5aa446db4c8c83479e5a.jpg)
2022 08 17
Svaki put kada sam slala pakete u sela isporuka je bila jednom nedeljno odnosno u prevodu jednom nedeljno im dele posiljke, a oni mogu sami da pokupe u medjuvremenu u Posti. Svaki put mi je tako bilo sa PE
2022 08 17
Takodje, svaki put kada saljem u neko selo kupac mi kaze taj i taj dan nama donosi postar na adresu (1x nedeljno). U poštu stigne redovno, pa oni mogu svaki dan da odu da podignu sa brojem posiljke. Tako da je verovatno to u pitanju.
2022 08 17
> Esprit21: > Svaki put kada sam slala pakete u sela isporuka je bila jednom nedeljno odnosno u prevodu jednom nedeljno im dele posiljke, a oni mogu sami da pokupe u medjuvremenu u Posti. Svaki put mi je tako bilo sa PE Hvala puno na odgovoru! Slala sam i ja do sada u razna sela ali nikad nije bilo ovako...Moguce da je ovo neko bas malo selo gde je taj fazon jednom nedeljno ali bi to onda kupac trebalo da zna jer se ipak radi o mestu u kom on zivi 🤷
2022 08 17
> Ivana90k: > Takodje, svaki put kada saljem u neko selo kupac mi kaze taj i taj dan nama donosi postar na adresu (1x nedeljno). U poštu stigne redovno, pa oni mogu svaki dan da odu da podignu sa brojem posiljke. Tako da je verovatno to u pitanju. Da da...jasno...hvala! Provericu sutra sa kupcem sta se desava, jer ipak on treba da zna kojim danima donose pakete ako uopste donose ili kojim danima radi posta u njihovim selu...mozda i ne radi svakog dana, sad mi pade napamet...
2022 08 17
> MargyMargz1986: > > Ivana90k: > > Takodje, svaki put kada saljem u neko selo kupac mi kaze taj i taj dan nama donosi postar na adresu (1x nedeljno). U poštu stigne redovno, pa oni mogu svaki dan da odu da podignu sa brojem posiljke. Tako da je verovatno to u pitanju. > Da da...jasno...hvala! Provericu sutra sa kupcem sta se desava, jer ipak on treba da zna kojim danima donose pakete ako uopste donose ili kojim danima radi posta u njihovim selu...mozda i ne radi svakog dana, sad mi pade napamet... Nema na čemu 🤗 Moguće sve, meni su stvarno kupci svaki pun naglasili taj i taj dan nama donosi postar samo ili posaljite mi broj pošiljke da mogu ja odmah da podignem jer postar donosi samo taj i taj dan. Tako da kupac bi svakako trebao znati. Srecno 🤗
2022 08 17
Ima sela gde ne nose pakete uopste,vec ides u postu i uzmes.A ima i taj slucaj jednom nedeljno.U svakom slucaju kupac bi trebao da javi da li je uzeo paket.
2022 08 18
> KristinaCa12: > Ima sela gde ne nose pakete uopste,vec ides u postu i uzmes.A ima i taj slucaj jednom nedeljno.U svakom slucaju kupac bi trebao da javi da li je uzeo paket. Kupac se javio u utorak i rekao da mu je stigla poruka i da ocekuje paket, racunam da bi mi rekao da im posta radi jednom nedeljno ili sta vec a ne da ocekuje postara da donese jos u utorak 🤷 ...na pracenju od jutros pise NAREDNA DOSTAVA 🤷 pisala sam kupcu,cekam odgovor...
2022 08 18
Poruka moze da stigne ali ne i paket istog dana.Naredna dostava je sledeci dan.Ili postar ako je nosio paket nije nasao nikog na adresi ili danas nije dan za dostavu,pa zato pise naredna dostava.
2022 08 18
> KristinaCa12: > Poruka moze da stigne ali ne i paket istog dana.Naredna dostava je sledeci dan.Ili postar ako je nosio paket nije nasao nikog na adresi ili danas nije dan za dostavu,pa zato pise naredna dostava. Ako poštar ne nađe nikoga kući, status je "izveštena". Naredna dostava znači da nije stigao da dostavi
2022 08 18
> SvetlanaRadic: > > KristinaCa12: > > Poruka moze da stigne ali ne i paket istog dana.Naredna dostava je sledeci dan.Ili postar ako je nosio paket nije nasao nikog na adresi ili danas nije dan za dostavu,pa zato pise naredna dostava. > Ako poštar ne nađe nikoga kući, status je "izveštena". Naredna dostava znači da nije stigao da dostavi Hvala na objasnjenjima 😊
2022 08 18
> SvetlanaRadic: > > KristinaCa12: > > Poruka moze da stigne ali ne i paket istog dana.Naredna dostava je sledeci dan.Ili postar ako je nosio paket nije nasao nikog na adresi ili danas nije dan za dostavu,pa zato pise naredna dostava. > Ako poštar ne nađe nikoga kući, status je "izveštena". Naredna dostava znači da nije stigao da dostavi Meni je pisalo jednom kad nisam bila kuci,pisalo naredna dostava,zato sam i napisala predhodni komentar.Mada njima nekad sistem zabaguje i pise jedno a ustvari je drugo.
2022 08 18
> MargyMargz1986: > Da li je neka od članica imala sličnu situaciju...? > Poslala sam paket u subotu, neko selo kod Arilja je u pitanju...juče na pracenju posiljke pisalo nerazdužen reon, danas pise zaduženo za isporuku ali nije isporučeno...Kontaktirala sam juce kupca i rekao mi je da mu je stigla poruka vezano za paket da je pristigao i da ocekuje isporuku ali paket jos uvek nije isporucen 🤷 > Prvi put mi se desava ovakva situacija, gde god da sam slala uvek je stizalo za dan ili ako je vikend najkasnije utorak...ako se nekoj desilo slicno molim za iskustva... > U pracenju stoji ovako > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a3b7030a3c0a5aa446db4c8c83479e5a.jpg) Slala sam u malo mesto gde samo sredom donose pakete a takodje i u mesto gde nema dostave na kucu vec samo na salteru poste koja je u obliznjem mestu. To bi ustvari kupac trebalo najbolje da zna. Za svaki slucaj, cuvajte potvrdu o slanju. Pozdrav.
2022 08 19
> SanjaCos: > > MargyMargz1986: > > Da li je neka od članica imala sličnu situaciju...? > > Poslala sam paket u subotu, neko selo kod Arilja je u pitanju...juče na pracenju posiljke pisalo nerazdužen reon, danas pise zaduženo za isporuku ali nije isporučeno...Kontaktirala sam juce kupca i rekao mi je da mu je stigla poruka vezano za paket da je pristigao i da ocekuje isporuku ali paket jos uvek nije isporucen 🤷 > > Prvi put mi se desava ovakva situacija, gde god da sam slala uvek je stizalo za dan ili ako je vikend najkasnije utorak...ako se nekoj desilo slicno molim za iskustva... > > U pracenju stoji ovako > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a3b7030a3c0a5aa446db4c8c83479e5a.jpg) > Slala sam u malo mesto gde samo sredom donose pakete a takodje i u mesto gde nema dostave na kucu vec samo na salteru poste koja je u obliznjem mestu. To bi ustvari kupac trebalo najbolje da zna. Za svaki slucaj, cuvajte potvrdu o slanju. Pozdrav. Bas tako, kupac bi trebalo da zna. Kod mene u selu Posta radi svakog dana do 11h, medjutim paketi stizu samo sredom i petkom. I ne stize mi poruka da mi je stigao paket nego zovem poštara ili on mene da mi kaze da imam paket. Nekad cekam paket i po 3, 4 dana. On ne nosi pakete vec idem na šalter Pošte da podignem paket.
2022 08 19
> Aaanaaaa: > > SanjaCos: > > > MargyMargz1986: > > > Da li je neka od članica imala sličnu situaciju...? > > > Poslala sam paket u subotu, neko selo kod Arilja je u pitanju...juče na pracenju posiljke pisalo nerazdužen reon, danas pise zaduženo za isporuku ali nije isporučeno...Kontaktirala sam juce kupca i rekao mi je da mu je stigla poruka vezano za paket da je pristigao i da ocekuje isporuku ali paket jos uvek nije isporucen 🤷 > > > Prvi put mi se desava ovakva situacija, gde god da sam slala uvek je stizalo za dan ili ako je vikend najkasnije utorak...ako se nekoj desilo slicno molim za iskustva... > > > U pracenju stoji ovako > > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a3b7030a3c0a5aa446db4c8c83479e5a.jpg) > > Slala sam u malo mesto gde samo sredom donose pakete a takodje i u mesto gde nema dostave na kucu vec samo na salteru poste koja je u obliznjem mestu. To bi ustvari kupac trebalo najbolje da zna. Za svaki slucaj, cuvajte potvrdu o slanju. Pozdrav. > Bas tako, kupac bi trebalo da zna. > Kod mene u selu Posta radi svakog dana do 11h, medjutim paketi stizu samo sredom i petkom. > I ne stize mi poruka da mi je stigao paket nego zovem poštara ili on mene da mi kaze da imam paket. Nekad cekam paket i po 3, 4 dana. > On ne nosi pakete vec idem na šalter Pošte da podignem paket. Pa kupac treba da zna i da mi se javi ali ne odgovara na poruku ...juce sam ga bas to pitala - da li isporucuju svakog dana ili ne ili mozda treba on da ide da podigne jer sam na netu nasla radno vreme te poste i pise da rade samo ponedeljkom i cetvrtkom od 8 do 11h...ako i u ponedeljak ne bude isporuceno sto bi bilo realno oosle nedelju dana znaci da nije problem u posti vec u kupcu..
2022 08 19