Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Gde prodati?

Devojke, gde najbrze prodati knjige? Imam dosta novih decijih enciklopedija, kao i knjiga iz popularne psihologije. Ne znam koliko je ovde forum za knjige posecen. Mozda kupindo ili tako neki sajt?
2022 08 25
Najbrže ne znam ali je Kupindo odličan za prodaju knjiga, nećeš pogrešiti. Svakako okači i ovde u temi, evo ja bih rado pogledala dečje enciklopedije.
2022 08 25
Na Facebooku, u grupama za knjige
2022 08 25
> MALAODSTILA: > Na Facebooku, u grupama za knjige Da li znate nazive neke od tih grupa?
2022 08 26
> srebrna: > Najbrže ne znam ali je Kupindo odličan za prodaju knjiga, nećeš pogrešiti. > Svakako okači i ovde u temi, evo ja bih rado pogledala dečje enciklopedije. I ja takodje.😊
2022 08 26
Riznica knjiga, Kraljevstvo knjiga, Knjige-razmena, prodaja i poklanjanje...Ima ih puno, kucajte samo "prodaja knjiga"u pretrazivacu.
2022 08 26
> MALAODSTILA: > Riznica knjiga, Kraljevstvo knjiga, Knjige-razmena, prodaja i poklanjanje...Ima ih puno, kucajte samo "prodaja knjiga"u pretrazivacu. Najlepše hvala. Pozdrav.
2022 08 26
Slikam cim stignem ovih dana, postavicu prvo ovde, a verovatno cu probati i na kupindu, hvala na preporukama :)
2022 08 26
> AnjaMagicMoon: > > MALAODSTILA: > > Riznica knjiga, Kraljevstvo knjiga, Knjige-razmena, prodaja i poklanjanje...Ima ih puno, kucajte samo "prodaja knjiga"u pretrazivacu. > Najlepše hvala. Pozdrav. Nema na cemu. Srecno sa prodajom! :")
2022 08 26
> MALAODSTILA: > > AnjaMagicMoon: > > > MALAODSTILA: > > > Riznica knjiga, Kraljevstvo knjiga, Knjige-razmena, prodaja i poklanjanje...Ima ih puno, kucajte samo "prodaja knjiga"u pretrazivacu. > > Najlepše hvala. Pozdrav. > Nema na cemu. Srecno sa prodajom! :") Hvala 🌺🥀🌹
2022 08 26
Upravo postavljam ako nekoga bude zanimalo :) Nazalost trenutno ne mogu da postavim slike ovde, nece sajt da ucita, ali na profilu ima sve
2022 09 06