Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Gde kupiti kese za pakovanje?

Da li neka clanica zna gde mogu kupiti kese za pakovanje paketa? :( Posto se bavim prodajom na fejsu i ovde, skoro svakog dana imam pakete za slanje. Skupljam neprovidne kese i kao vecina tako pakujem i saljem, ali vise nemam odakle. 🤣 Cesto zbog nestasice kesa odlozim slanje za dan-dva i to je bas pocelo da mi predstavlja problem. U nasoj posti ne prodaju one kese za pakovanje. Znate li neku online stranicu, povoljnu i dobru? Hvala
2022 08 27
Ja kad nemam neprovidnih kesa pakujem u one crne za otpad :) njih bar uvek imam, a imate ih u raznim bojama, ne moraju biti crne
2022 08 27
> Ana2018: > Ja kad nemam neprovidnih kesa pakujem u one crne za otpad :) njih bar uvek imam, a imate ih u raznim bojama, ne moraju biti crne Pametna ideja mada mi se cini da ih oni sad prave bas tanke, ili to zavisi od proizvodjaca. @oneblackcat mozete otici do neke vece poste i kupiti njihove kese (kod nas pa pakovanja prodaju i bas male postice). Mozete videti sa nekim ko drzi butik gde uzimaju one turske kese )sa srcima i masnicama najcesce). Prosetajte do pijace (obicne zelene ili buvljaka)-uvek ima onih tezgi na kojima se samo kese prodaju i tu mozete da birate velicinu.
2022 08 27
Kod nas u gradu (Požarevac), imate da kupite kese za butik u svakoj radnji gde se prodaje plastika. Ja kupujem razne dezene i koristim za slanje paketa. Lepo izgleda, a i mirni ste neko vreme kada kupite paket od 50/100 komada.
2022 08 27
Danas u posti radnica mi je rekla da je cula od neke devojke da kupuje dobre kese za pakovanje ali nije htela da joj kaze u kojoj radnji... 😂😂😂 Na nasoj robnoj pijaci nema kesa. Moracu da pitam nekoga ko drzi butik ili da odem na kvantaš da kupim 50/100 komada kao što reče članica iznad. 😘
2022 08 27
Ja uvek čuvam iz prodavnica odeće ove papirne ili male plastične kese, imam ih dosta i onda zapakujem i oblepim selotejpom. Proverite sa prijateljima, familijom - možda neko čuva te kese i ima ih previše (kao što mama i ja imamo 😂) i ne treba im. Jednom mi je radnik na kasi u Terranovi dao štof malih plastičnih kesa njihovih jer ih retko koriste kod njih u radnji, oduševio me čovek. Čuo da prodajem polovnu odeću i nemam više malih kesa da pakujem i dao mi jedno 10-20 komada, hteo još da mi da. Nudio mi i veće 😂
2022 08 27
Probajte da narucite sa Alija :) Nisu skupe
2022 08 27
ja mogu da nabavim lepe kese i bas cvrste,turske kao iz butika
2022 08 27
Na kupujem prodajem ima profi kesa, kao iz pošte ali bez natpisa. Ja te uzimam.
2022 08 27
Ja stalno porucujem online i cuvam kutije, pa saljem u tim kartonskim kutijama porudzbine, to mi je super, upakujem u papir pa u kutijicu. pre sam imala stvarno problema sa nestašicom kesa, dok mi nije ovo palo na pamet😁
2022 08 27
Ako šaljem više predmeta, kupim sklopive kartonske ukrasne kutije kod Kineza. Mislim da je cena 150-200 dinara, a zgodne su, kako za slanje paketa, tako i za odlaganje igračaka.
2022 09 04
U knjižarama treba pitati imaju upojedinim te cisto bele kese bez natpisa oko 15 din je jedna kese su poput bexa,aksa plastične i bele imaju na sebi lepak tako da vam je ubrzano i pakovanjeskinete samo traku sa lepka pre toga ubacite odecu ili sta vec šaljete presavijete i odlepila traku i zalepite ako nekog zanima posacu mu sliku kese 🥰
2022 09 04
> CokaPozarevac: > Kod nas u gradu (Požarevac), imate da kupite kese za butik u svakoj radnji gde se prodaje plastika. Ja kupujem razne dezene i koristim za slanje paketa. Lepo izgleda, a i mirni ste neko vreme kada kupite paket od 50/100 komada. ovo i ja radim ;)
2022 09 05