Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Opet zastoj?

Joj, a meni glupo da saljem poruke ljudima kojima su u omiljenim. Znaci to svi rade? 🤔😅
2022 09 02
Meni je to isto bezveze, ali dosta devojaka kaze da je tako uspelo pre nesto da proda.. Mozda treba pokusati, pa videti... Meni celo leto prodaja ne ide nikako, ali mogu da razumem: leto, odmori, putovanja, snizenja, a sad krecu skolske obaveze + cena postarine koja stalno skace...
2022 09 03
> Katarina38: > Joj, a meni glupo da saljem poruke ljudima kojima su u omiljenim. Znaci to svi rade? 🤔😅 Ne svi - ja to stvarno ne mogu. 😊
2022 09 03
> Katarina38: > Joj, a meni glupo da saljem poruke ljudima kojima su u omiljenim. Znaci to svi rade? 🤔😅 Ja sam to uradila možda dva puta, i ništa nisam prodala na taj način. Mislim da većina ne ubacuje u omiljene samo ono što planira kupiti u skorije vreme, već sve ono što bi im moglo zatrebati jednog dana. Zato, bez obzira na cenu, ako nekome predmet nije potreban, neće ga kupiti.
2022 09 03
Kod mene ima najvise stvari 400,500 din msm da hoce da kupe da bi kupili🤣. Glupo mi da vucem nekog za rukav kao na pijaci u Turskoj, neko ce me nagrditi 🤣🤣
2022 09 03
Dugo nisam bila na sajtu, ali sad sam se ponovo aktivirala i prodala preko 5 stvari u poslednjih nedelju dana :) Doduse, sve stvari su sa etiketom i iz Zare, a Zara je trenutno veoma aktuelna.
2022 09 03
> Katarina38: > Joj, a meni glupo da saljem poruke ljudima kojima su u omiljenim. Znaci to svi rade? 🤔😅 Prodaja je prodaja, nema šta da bude glupo. Ponudite nižu cenu, izvinite se na smetnji i to je to. Neki su izgleda gadljivi na popuste, a neki nisu pa se jave 😁 a nekima to nešto nije sad potrebno, ali se svakako zahvale, neki potpuno izignorišu neki se iznerviraju i izbace iz Omiljenih - sve je to meni ok, nemam prevelika očekivanja
2022 09 04
Vrlo mizerno… Al dobro, navikli smo da je sve gore prosto A poskupljenje poste (a i svega ostalog) je tome doprinelo naravno, tako da nije ni cudo da nije na krpicama akcenat, vec na prezivljavanju
2022 09 06
Meni se svaki dan bar neko javi. Sve mislim da mi je neki predmet na naslovnoj ili ne znam do čega je jer baš nisam ubacivala aktivno, a koliko vidim ni ne može jer ne radi sajt. 😁
2022 09 11
1 2