Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Opet ne učitava slike !!!!!

Ja jedva uspem da ubacim nove artikle preko kompjutera ,preko telefona nema sanse :(
2022 09 12
Ja ne uspevam tudje slike odredjenih predmeta da otvorim, pa ti sad izaberi i kupi nesto ako zelis.
2022 09 12
> EnaElena: > Ja ne uspevam tudje slike odredjenih predmeta da otvorim, pa ti sad izaberi i kupi nesto ako zelis. isto, agonija je bilo sta od slika ucitati, i kad se ucitaju sajt nece da ih lista :@
2022 09 12
> SvetlanaRadic: > > EnaElena: > > Ja ne uspevam tudje slike odredjenih predmeta da otvorim, pa ti sad izaberi i kupi nesto ako zelis. > isto, agonija je bilo sta od slika ucitati, i kad se ucitaju sajt nece da ih lista :@ Nadam se nekom objasnjenju i resenju jer ovo stvarno nema smisla.
2022 09 12
Sad mi adminka odgovara oko tog kočenja, probajte da obrisete kolacice. Meni je relativno ok, ali ja redovno cistim pretrazivace.
2022 09 12
> DzoDzo: > Sad mi adminka odgovara oko tog kočenja, probajte da obrisete kolacice. > Meni je relativno ok, ali ja redovno cistim pretrazivace. Cache i cookies ocisceni, sve isto kao i pre toga, slike se ne ucitavaju.
2022 09 12
> EnaElena: > Ja ne uspevam tudje slike odredjenih predmeta da otvorim, pa ti sad izaberi i kupi nesto ako zelis. Bas tako.
2022 09 12
Nema to veze sa kolačićima, to je do sajta. Polovinu slika ne mogu da listam ili se uopšte ne prikazuju. Zaista smo zaslužili objašnjenje na gornjoj traci kao ranije sa promenama ili makar post od Admina ili tehničke podrške. Jel neko pokušao da kontaktira Eriku?
2022 09 13
Gubimo kupce ovim putem a i ja ono sto me zanima da kupim ne mogu da otvorim i time gubim zivce i gasim prozor oglasa :( Nazalost niko nista ne govori niti popravlja povodom ovoga.
2022 09 13
I ja imam problem sa postavljanjem slika, o čemu se radi???
2022 09 14
ne znam da li ste primetili, izgleda da se teško učitavaju slike. ]:) :D
2022 09 14
> ZeljkaRaskovic: > Da li sam jedina ili imate problem sa postavljanjem slika? Od jutros je takva situacija... ista situacija, po pola sata cekam da se ucita i nista
2022 09 15
Poštovani, danima pokušavam da dodam novi artikal ali ne može ... Ima li nekog objašnjenja od administratora, ili ne ?
2022 10 11
Preko telefona nema sanse da postavim slike ucitavaju se do besvesti i ne ucitaju se na kraju
2022 11 08
1 2