Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Adminiiiiiiiii !!!!!! Oglasite se, reagujte,pomozite!!!

nije, zavisi u kojoj vam je kući retrogradni merkur, a još više gde vam je desktop/laptop/tablet/telefon u odnosu na krevet i štednjak. ako vas optika laže, fenšuj nikad. 8-)
2022 09 13
> carobni_ormaric: > > EsBeBe: > > > srebrna: > > > Zbog čega opet nova tema? > > > Isti podforum, ista tema i ista kuknjava??? > > > Da li kuća gori??? > > jašta nego gori kad imaš 400 artikala, a 'oćeš mufte svaki po 5 slika. platiš za vip-a, krunišu te, dobiješ tajnu šifru za brži protok i lagano učitavanje, bog da te vidi i odvoji od preostale sirotilje. gle kako gospođi džodži leti aploud, a željki i magičnom ormarčetu ič. :) > Hahahahahah ova clanica je car 🤣 Kraljica! 😁
2022 09 13
Samo vi kucajte, ja imam dve dogovorene prodaje za sutra :D :*
2022 09 13
Sajt svako malo ne radi, koliko god da se radi na istom, sporo je, dodaju se opcije, dosta toga funkcionise, dosta ne funkcionise i tako godinama, mi koji smo duze ovde navikli smo se, mozemo neki savet da damo, al za neke vece promene, kao i u svemu, nece mnogo toga da se sredi prepucavanjem na forumu. Svasta nesto treba da sljaka u ovoj drzav, i na svetu, pa nije bas tako. Elem, ako znaci, meni se cesto desava da ne mogu sa kompa d aokacim slike al s telefona radi, iako nema aplikacija pa nemam pojma zasto sljaka na guglu fonu, al juce mi se postavljao oglase dok s kompa nista. Ahahahha kako se dobija veza magicni protok xD #pitamzaprijatelja
2022 09 14
> DzoDzo: > Samo vi kucajte, ja imam dve dogovorene prodaje za sutra :D :* Alexa, pusti "Applause" od Lejdi Gage
2022 09 14
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7fa58e4869e1a5e6b7cfb22d2cc81da4.jpg) 8-) :D o:)
2022 09 14
> NeverOddOrEven: > Ahahahha kako se dobija veza magicni protok xD #pitamzaprijatelja Mozda je optika ta koja resava problem, a ne "veza na sajtu". Ali, eto, okacila clanica i zezanje oko retrogradnog, ali ono sta je sigurno je da je komunikacija u to vreme kod nekih losa. I onda im svi drugi krivi za licne slabosti. Zapravo, nista ovde nije dramaticno oko postavke, nego je u pitanju samoreklamiranje kroz siktanje. 🙄🙄 Los put, vidi se iz utisaka.
2022 09 14
Može li pomoć? Ukoliko smo u VIP članstvu kako da napravimo svoje grupe artikala?
2022 09 21
Udjes bas u svoj nalog, odes gore levo na postavke, pa kad udjes tu, sa desne strane imas liste. Tu pravis odeljke
2022 09 21
> EsBeBe: > > srebrna: > > Zbog čega opet nova tema? > > Isti podforum, ista tema i ista kuknjava??? > > Da li kuća gori??? > jašta nego gori kad imaš 400 artikala, a 'oćeš mufte svaki po 5 slika. platiš za vip-a, krunišu te, dobiješ tajnu šifru za brži protok i lagano učitavanje, bog da te vidi i odvoji od preostale sirotilje. > gle kako gospođi džodži leti aploud, a željki i magičnom ormarčetu - ič. pametnom dosta. :)
2022 10 29
1 2