Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

HELP OKO FLEKA

Zene, da li neka zna kako da skinem tvrdokornu fleku sa belog duksa (pokusala sam dr beckmann, vanish za belu odecu, sodu i sirce) nista ne pomaze :( Da li je neka od vas pokusala s onim sto se boji odeca, ima ga u prodavcnici hemije oko 360 din je (ne znam ime) ?
2022 09 19
Ja sam sa belog duksa skinula Axel sgrassom fleku od soka od maline. :D Naprskala i ostavila da prenoci, ne znam kako je uspelo tj zbog kog sastojka, ali jeste.
2022 09 19
Ja sam sa belog duksa skinula Axel sgrassom fleku od soka od maline. :D Naprskala i ostavila da prenoci, ne znam kako je uspelo tj zbog kog sastojka, ali jeste.
2022 09 19
sad sam guglala, to dodje odmascivac :D hvala ti, probacu i to ,:(
2022 09 19
Probaj Aće (onaj izbeljivač).Ja sam tako skinula fleku sa bele majice.Rastvorila sam ga sa vrelom vodom i potopila samo taj deo gde je fleka.Meni je završilo posao.
2022 09 19
> jooovana: > Zene, da li neka zna kako da skinem tvrdokornu fleku sa belog duksa (pokusala sam dr beckmann, vanish za belu odecu, sodu i sirce) nista ne pomaze :( Da li je neka od vas pokusala s onim sto se boji odeca, ima ga u prodavcnici hemije oko 360 din je (ne znam ime) ? Pogledaj ovaj video, od 23.minuta, ova devojka pokazuje neki proizvod za fleke, i baš se dobro pokazao, bukv fleka nestaje u sekundi. 🤯 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b580fe960da49d88c8f0660d072150fa.jpg)
2022 09 19
Domestos :) Sipaj na fleku malo pa protrljaj ,ostavi kratko pa isperi Ponovi postupak ako je potrebno
2022 09 20
Merix sapun za fleke. Natrljaj vlazan sapun ostavi preko noci... ujutru operi u masini i fleke nema nigde❤
2022 09 20
Ace je zakon za fleke na belom
2022 09 21
Meni je Aće uvek pomoglo sa belim stvarima, s tim što moraš da paziš da stavis samo na tom delu gde je fleka, možeš probati.. Nije ni skupo 100 i nesto dinara.
2022 10 04
Domestos, ja sam uspela fleku od vina da skinem sa belog džempera 🙂
2022 10 05