Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Anketice (Daedalus problem)

Ja sam na Krpicama davno otkrila anketice, radim sve moguce i zadovoljna sam, bas ih volim. Ali sam imala skoro neprijatno iskustvo sa Daedalus panelom. Vec sam isplacivana nekoliko puta kod njih, ovog puta sam cekala, cekala, poslala poruku na mail za pitanja i dobila obavestenje da mi je poruka blokirana, a pozivi za ankete uredno stizu od njih. Je li jos neko imao takvo iskustvo sa njima? Htela sam da postavim pitanje na nasoj staroj temi o panelima i anketicama, ali mislim da ce ovako biti vidljivije... Hvala o:)
2022 10 09
Za njih konkretno ne znam, ostali koje ja radim baš retko šalju ankete i za sve manje bodova. Koje još popunjavate TatCat?
2022 10 10
Talk, JTN, Ipsos, Ja znam...
2022 10 10
Meni stizu, samo mi je sad bezveze ovo sa Daedalusom. Njega ne popunjava mnogo clanica, mora se imati devizni. Nesto Ipsosove ne mogu svaki put da otvorim (ne kasnim, odmah pokusam...).
2022 10 10
I ovu Sensu sam pocela popunjavati, ali jos nisam skupila za nagradu.
2022 10 10
Ja sam se uclanila u JTN anketice ali nemam jos pozivnica
2022 10 11
Samo Ipsos. Od njih sam dobila dva puta po 2500din. Ostale sve su "smesne", u smislu da ili retko salju, a i kad posalju, posalju za male bodove, koji pritom i zastarevaju.
2022 10 13
Ja sam dobila najvise od JTN, zatim Ipsos, Ja znam, Daedalus. Talk mi najsporije ide, ali sam dobila vaucere 4-5 puta (Delfi) i jednom se pretplatila na Elle.
2022 10 13