Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Koje je vaše otkriće?

Upravo sam otkrila (kupila) aparat za šišanje odeće tj džempera i mogu da kažem da sam oduševljena 😅 Ne znam kako ranije nisam saznala za to. Do sad sam za skidanje čupkica koristila brijač, ali ovo je dosta bezbednije prema odeći 😃 Pa me zanima šta je to što vama olakšava život, šta ste vi to otkrile da vas je "spasilo"? Neki gedžeti, aparati, proizvodi, šta god 😃 Da razmenimo preporuke, možda propuštam još nešto 😁
2022 10 14
ODlicna temaI ja, pre neki dan, kada je clanica otvorila temu vezano za ovaj aparat,saznah prvi put za njega.Pratim :)
2022 10 14
Cetkica za puder, ranije sam mazala prstima, sundjerima al otkad koristim cetku, mnogo lakse nanosim puder.
2022 10 14
Nije neko 'otkriće' al' ja imam ekcem na rukama i bez ove četke ne mogu - zalepim je drškom kod sudopere pa za neko brzinsko pranje šerpe, tiganja, sudopere samo 'sunem' deterdženta i njom izribam, ne moram ništa da dodirujem, da navlačim rukavice itd., u ikei ih kupujem, jeftine i praktične... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3d0d8b5c90cde293fecf6379af0e7065.jpg)
2022 10 14
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ab9770ae3df431305f99af647dd86722.jpg) Ove, zamena za plasticne. Takodje silikonski kalupi za led, zamena za plasticne koji su znali da pucaju. Kod silikonskih lakse se izvadi led i nema pucanja. Punjac za baterije, samo kupim punjive i napunim ih kad mi trebaju. Ako se setim jos neceg stavicu. Taj sisac dzempera imam godinama, dobar je i za sve ostalo sto se uceba. Preporucujem kvalitetnije npr. Philips.
2022 10 14
> Ana2018: > Upravo sam otkrila (kupila) aparat za šišanje odeće tj džempera i mogu da kažem da sam oduševljena 😅 Ne znam kako ranije nisam saznala za to. Do sad sam za skidanje čupkica koristila brijač, ali ovo je dosta bezbednije prema odeći 😃 > Pa me zanima šta je to što vama olakšava život, šta ste vi to otkrile da vas je "spasilo"? Neki gedžeti, aparati, proizvodi, šta god 😃 > Da razmenimo preporuke, možda propuštam još nešto 😁 Gde ste kupili aparat? Tražim ga već duže vreme ali ga nigde nema. Ranije su imali u Gigatronu ali ga više ne dobijaju.
2022 10 15
> Jelenas108: > > Ana2018: > > Upravo sam otkrila (kupila) aparat za šišanje odeće tj džempera i mogu da kažem da sam oduševljena 😅 Ne znam kako ranije nisam saznala za to. Do sad sam za skidanje čupkica koristila brijač, ali ovo je dosta bezbednije prema odeći 😃 > > Pa me zanima šta je to što vama olakšava život, šta ste vi to otkrile da vas je "spasilo"? Neki gedžeti, aparati, proizvodi, šta god 😃 > > Da razmenimo preporuke, možda propuštam još nešto 😁 > Gde ste kupili aparat? Tražim ga već duže vreme ali ga nigde nema. Ranije su imali u Gigatronu ali ga više ne dobijaju. > U Gigatronu u Nišu sam juče uzela Clatronic aparat, ostao je još jedan neke druge marke ali bar duplo skuplji, ovaj moj je bio poslednji.
2022 10 15
Steamer😀 Ne znam kako sam ranije živela bez njega. Za sve koji ne vole klasično peglanje je spas. Šišač džempera takođe, samo sam izgubila punjač...
2022 10 15
Inače svaka čast za temu!
2022 10 15
> Ana2018: > > Jelenas108: > > > Ana2018: > > > Upravo sam otkrila (kupila) aparat za šišanje odeće tj džempera i mogu da kažem da sam oduševljena 😅 Ne znam kako ranije nisam saznala za to. Do sad sam za skidanje čupkica koristila brijač, ali ovo je dosta bezbednije prema odeći 😃 > > > Pa me zanima šta je to što vama olakšava život, šta ste vi to otkrile da vas je "spasilo"? Neki gedžeti, aparati, proizvodi, šta god 😃 > > > Da razmenimo preporuke, možda propuštam još nešto 😁 > > Gde ste kupili aparat? Tražim ga već duže vreme ali ga nigde nema. Ranije su imali u Gigatronu ali ga više ne dobijaju. > > > U Gigatronu u Nišu sam juče uzela Clatronic aparat, ostao je još jedan neke druge marke ali bar duplo skuplji, ovaj moj je bio poslednji. ovaj? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/43cd2de2abb5e315714d8b9eda69e943.jpg)
2022 10 15
> EsBeBe: > > Ana2018: > > > Jelenas108: > > > > Ana2018: > > > > Upravo sam otkrila (kupila) aparat za šišanje odeće tj džempera i mogu da kažem da sam oduševljena 😅 Ne znam kako ranije nisam saznala za to. Do sad sam za skidanje čupkica koristila brijač, ali ovo je dosta bezbednije prema odeći 😃 > > > > Pa me zanima šta je to što vama olakšava život, šta ste vi to otkrile da vas je "spasilo"? Neki gedžeti, aparati, proizvodi, šta god 😃 > > > > Da razmenimo preporuke, možda propuštam još nešto 😁 > > > Gde ste kupili aparat? Tražim ga već duže vreme ali ga nigde nema. Ranije su imali u Gigatronu ali ga više ne dobijaju. > > > > > U Gigatronu u Nišu sam juče uzela Clatronic aparat, ostao je još jedan neke druge marke ali bar duplo skuplji, ovaj moj je bio poslednji. > ovaj? > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/43cd2de2abb5e315714d8b9eda69e943.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dbad7ff1baf6b8d7a4e27691450d9821.jpg)
2022 10 15
> didi83: > Inače svaka čast za temu! 🥰
2022 10 15
> EsBeBe: > > Ana2018: > > > Jelenas108: > > > > Ana2018: > > > > Upravo sam otkrila (kupila) aparat za šišanje odeće tj džempera i mogu da kažem da sam oduševljena 😅 Ne znam kako ranije nisam saznala za to. Do sad sam za skidanje čupkica koristila brijač, ali ovo je dosta bezbednije prema odeći 😃 > > > > Pa me zanima šta je to što vama olakšava život, šta ste vi to otkrile da vas je "spasilo"? Neki gedžeti, aparati, proizvodi, šta god 😃 > > > > Da razmenimo preporuke, možda propuštam još nešto 😁 > > > Gde ste kupili aparat? Tražim ga već duže vreme ali ga nigde nema. Ranije su imali u Gigatronu ali ga više ne dobijaju. > > > > > U Gigatronu u Nišu sam juče uzela Clatronic aparat, ostao je još jedan neke druge marke ali bar duplo skuplji, ovaj moj je bio poslednji. > ovaj? > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/43cd2de2abb5e315714d8b9eda69e943.jpg) Ja imam ovaj. Odličan je. Mislim da nisam platila ne više od 600 din. Za one koji koriste bidone i flašice za vodu, preporučila bih sunđer iz DM-a baš za tu namenu. Ima dršku, žuto-plave boje.
2022 10 15
Ja sam kupila busilicu-srafilicu 😁😁😁 Pa sve kacim slike , namestam police , menjam kvake, busim-zavrcem-odvrcem , ma milina jedna !
2022 10 15
> Ana2018: > > Jelenas108: > > > Ana2018: > > > Upravo sam otkrila (kupila) aparat za šišanje odeće tj džempera i mogu da kažem da sam oduševljena 😅 Ne znam kako ranije nisam saznala za to. Do sad sam za skidanje čupkica koristila brijač, ali ovo je dosta bezbednije prema odeći 😃 > > > Pa me zanima šta je to što vama olakšava život, šta ste vi to otkrile da vas je "spasilo"? Neki gedžeti, aparati, proizvodi, šta god 😃 > > > Da razmenimo preporuke, možda propuštam još nešto 😁 > > Gde ste kupili aparat? Tražim ga već duže vreme ali ga nigde nema. Ranije su imali u Gigatronu ali ga više ne dobijaju. > > > U Gigatronu u Nišu sam juče uzela Clatronic aparat, ostao je još jedan neke druge marke ali bar duplo skuplji, ovaj moj je bio poslednji. 🙂
2022 10 15
1 2