Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporučite parfem

Drugarici ide rođendan i razmišljam da joj kupim parfem. Znam da voli puderaste mirise, ali mladalačke. Koristila je neki Burberry i Cerruti 1881. Šta vi preporučujete što bi joj se moglo svideti, a da nije preko 100 €?
pre 9 dana, 18:59
Kad reče Burberry, meni je Burberry Weekend parfem kog uvek imam u svojoj maloj kolekciji. Potrošim i kupim opet i tako u krug već godinama. Za svaki dan je prava uteha, zadovoljstvo i relaksacija, divna aura, složen, kompleksan, puno komplimenata sa strane a na meni najlepši celo proleće, rano leto i ranu jesen, po hladnom ume da mi se izgubi a leti da mi izvrišti ali apsolutno umem da ga stavim u svako doba godine kada želim da se utešim, ne zove se džabe Weekend 😉 Promenjena je ambalaža ako ga budeš tražila zbog nota i komentara na Fragrantici, tamo je stara bočica. Imam i Cerruti 1881 i isto ga uvek nanovo uzimam još iz studentskih dana. I tu su promenili bočicu, njega trošim po bočicu jednom u 5 godina, skroz mi je isto za kasno proleće, za leto, za toplo. Biće da tvoja drugarica i ja imamo sličan nos 😃 Meni oba i nisu baš mladalački, dapače, ali to je moja impresija da su "mladalački" parfemi "slatkasti". I jedan i drugi su stari parfemi, sigurica, nisu skupi a članice parfemoljupci će sigurno znati da ti preporuče još nešto bolje 💘 a ja ću sa zadovoljstvom da ispratim temu 😃
pre 9 dana, 21:21
Možeš probati sa Lancome Tresor-om pošto nam se slične stvari sviđaju. On je itekako spektakularan parfem i potpuno puderast nakon što te voće izbombarduje, postojan kao Biblija, večni klasik, statement parfem.
pre 9 dana, 22:12
Puderast i mladalacki Narciso Rodriguez Poudree!
pre 9 dana, 05:32
Lolita, ona ljubičasta 🙂 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8e55293d060d956db047d949d03b4f9f.jpg)
pre 8 dana, 17:06
Mislim da je prilično nezahvalno kupovati nekom parfem (ukoliko ne kupite baš onaj koji znate da koristi, ali tu izostaje iznenađenje), skup poklon a velika mogućnost greške... Ja sam godinama koristila Yvresse i kad je prestao da se proizvodi više nisam uspela sa nađem taj neki, jedan, poseban...kupila sam, između ostalih, i taj cerruti 1881, činilo mi se da mi se sviđa a posle me udavio, sad koristim my way, ok mi je ali nijedan nije ni blizu yvresse-u...
pre 5 dana, 22:10